forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Sexul si varsta (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/sexul-varsta-3013.html)

riky 06 mar 2010 11:42:01

Sexul si varsta
 
Stiu k e cam aiurea subiectul si poate multe veti rade insa vreau sa aflu parerea voastra...poate ma mai informez si eu....dc? pur si simplu sunt una din acele fete care este aratat cu degetu in liceu sau in cel mai rau caz poreclita Virginica....nu ma deranjeaza...i`m proud of it...insa vreau sa aflu parerea voastra

Suzume 06 mar 2010 11:46:01

Re: sexul si varsta
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108812)
Stiu k e cam aiurea subiectul si poate multe veti rade insa vreau sa aflu parerea voastra...poate ma mai informez si eu....dc? pur si simplu sunt una din acele fete care este aratat cu degetu in liceu sau in cel mai rau caz poreclita Virginica....nu ma deranjeaza...i`m proud of it...insa vreau sa aflu parerea voastra

Ete scart, si daca rade lumea de tine ca nu iei droguri e motiv ca sa iei? Cand o faci pentru prima data, o faci pentru tine nu pentru x sau y si nici pentru persoana cu care esti la momentul respectiv. Prima mea data a fost la 19 ani cu iubitul meu de acum. :)

mykydutza 06 mar 2010 11:47:45

Re: sexul si varsta
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108812)
Stiu k e cam aiurea subiectul si poate multe veti rade insa vreau sa aflu parerea voastra...poate ma mai informez si eu....dc? pur si simplu sunt una din acele fete care este aratat cu degetu in liceu sau in cel mai rau caz poreclita Virginica....nu ma deranjeaza...i`m proud of it...insa vreau sa aflu parerea voastra


da ..bravo tie fato ca nu asculti in gura lor..ete ma ce sa zic "virginica"..vai tu..mai bine virginica si linistita decat cu burta la gura..traieste-ti adolescenta frumos...cand o sa fie momentul o sa stii ..important e sa te si coci un pic la minte inainte:-*bravo tie si nu asculta in gura lumii:-*

DrIulia2010 06 mar 2010 11:50:07

Re: sexul si varsta
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108812)
Stiu k e cam aiurea subiectul si poate multe veti rade insa vreau sa aflu parerea voastra...poate ma mai informez si eu....dc? pur si simplu sunt una din acele fete care este aratat cu degetu in liceu sau in cel mai rau caz poreclita Virginica....nu ma deranjeaza...i`m proud of it...insa vreau sa aflu parerea voastra


Nu trebuie sa bagi in seama parerile rautacioase,fiecare are dreptul de a decide cand doreste/simte sa-si inceapa viata sexuala.
Nu exista o varsta limita,tine de fiecare persoana in parte,asa ca tu nu ai de ce sa-ti faci probleme,lasa-i sa vorbeasca,tu ar trebui sa fi mandra de tine.
;)

riky 06 mar 2010 11:58:58

Re: sexul si varsta
 
ms fetele pt raspuns...problema e k a inceput sa se complice treaba cnd prin dec anul trecut m-am despartit de prietenul meu pe motive de certuri din saptamana in saptaman ( cu toate ca astat cu mine omu vreo 2 ani aproape fara sa ma forteze sa ma culc cu el) si cnd i-am explicat frumos k nu se mai poate mi-am luat niste vorbe....urate plus k a inceput sa ma invinovateasca k l-am prostit k a stat 2 ani fara sas e culce cu mine bla bla....si ca acum el e sigur k primul venit va fi si "primul sosit".....ceea ce imi da senzatia ca omju se oftica pt k a m fost hotarata si am stiut ce vreau si asta nu a fost sex....haha...teapa

ali_lumi 06 mar 2010 12:07:23

Re: sexul si varsta
 
Da, daia numai poti tu de ce crede lumea:)
Sa sti ca am trecut si eu pe acolo cand aveam vro 15 ani 16 ani...
Si intradevar dar sa auzi cuvinte dastea , dar pana la urma esti tu cu el nu tu cu el cu lumea:)
asa ca numai pune orice prostie la suflet.
o faci cand esti tu pregatita si cu asta basta;)
cu ca ti-e mila de el , nu ca prietena cea mai buna a facut o si tu ai ramas in urma .. NU ! atunci cand te simti free so faci din toate punctele de vedere.

mykydutza 06 mar 2010 12:27:02

Re: sexul si varsta
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108863)
ms fetele pt raspuns...problema e k a inceput sa se complice treaba cnd prin dec anul trecut m-am despartit de prietenul meu pe motive de certuri din saptamana in saptaman ( cu toate ca astat cu mine omu vreo 2 ani aproape fara sa ma forteze sa ma culc cu el) si cnd i-am explicat frumos k nu se mai poate mi-am luat niste vorbe....urate plus k a inceput sa ma invinovateasca k l-am prostit k a stat 2 ani fara sas e culce cu mine bla bla....si ca acum el e sigur k primul venit va fi si "primul sosit".....ceea ce imi da senzatia ca omju se oftica pt k a m fost hotarata si am stiut ce vreau si asta nu a fost sex....haha...teapa

:)):)):)):)):)):)):))bravo!si nici sa te mai impaci cu el ca nu merita!bine i-ai facut;)>:D<

mailin 06 mar 2010 12:30:18

Re: sexul si varsta
 
Riky tu fa ce trebuie cand te simti bine,
si acum sa va zic ceva funny, eu am crezut ca e vorba de un topic legat de cum iti trece cheful de sex odata cu inaintarea in varsta (sau odata cu kg in plus) :)), deci fiecare cu problema lui b-)

riky 06 mar 2010 12:33:29

Re: sexul si varsta
 
Citat:

Anterior postat de mailin (Post 108963)
Riky tu fa ce trebuie cand te simti bine,
si acum sa va zic ceva funny, eu am crezut ca e vorba de un topic legat de cum iti trece cheful de sex odata cu inaintarea in varsta (sau odata cu kg in plus) :)), deci fiecare cu problema lui b-)


:)) uite imi ai idei despre alte sondaje....:)) ms mult pt raspuns, mailin :)

ianna 06 mar 2010 17:20:33

Re: Sexul si varsta
 
cand ai sa fi pregatita sa incepi viata sexuala ...ai sa o faci... nu-ti face probleme:))... la o adica...poate fi chiar cu un tip necunoscut ...o noapte si la revedere;)

decizia e a ta... si fie ca vei fi cu pers respectiva 2 ani sau 2 zile... trebuie sa vina de la tine dorinta...nu de la ce spun altii sau partenerul tau... cand ai sa vrei intr-adevar o sa o faci:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:59:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO