forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/te-deranjeaza-cel-mai-mult-barbatul-langa-tine-ai-schimba-el-7085.html)

mvthebest 12 nov 2010 09:15:23

Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai vrea sa schimbi la el?:D

deadcountess 12 nov 2010 09:46:12

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Ma enerveaza cateodata ca e foarte incapatanat.

anqutz 12 nov 2010 10:05:25

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
As vrea sa fie spontan. ~X( Nu-l poti scoate din casa sub nici o forma daca nu i-ai facut planul atent cu 2 zile inainte. :(( Si eu sunt opusul lui, ceea ce face situatia si mai dificila.

mishutza 12 nov 2010 10:08:18

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Mai,dar de ce sa ii schimbam?Nu sunt ei dulci cu greselile lor?Ca daca ar fi perfecti cred ca ar fi ingrozitor de plictisitor cu ei.Al meu e lent..........#:-sma apuca noaptea langa el.Dar asa e el,il iubesc cum e.
Un singur lucru as schimba....sforaitul:((

otiliaa 12 nov 2010 14:31:27

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Eu nu cred ca as vrea sa schimb ceva la el,cred ca si defectele pe care le are il fac sa devina special.ma scoate din pepeni cand sforaie si daca ii spun nu recunoaste,decat cu o inregistrare pe telefon,ma deranjeaza ca trebuie sa-i spun eu ce are de facut,etc.dar e asa de dulce,cu o fata de nevinovat,cand il cert.ca ma intreb,daca ar fi perfect cum ar fi relatia noastra?in final si pana la urma rau cu rau,dar mai rau fara rau...

Livia89 13 nov 2010 22:22:14

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
ia-uite cine e pe aici :D ce mai faci, Otilia? >:D< cand revii cu vesti?

on topic (cat de cat) nu o sa spun ce ma deranjeaza la al meu, ma surprinde zilnic cu alte calitati care ma fac sa uit instantaneu de orice defect mai vechi sau mai nou descoperit :">

in schimb, ceea ce urasc la barbati e cand lasa sa le creasca burta :-& nimic mai dezgustator la un barbat ca ditamai burtoiul, mai ales cand sunt intr-atat de nesimtiti incat vara sa umble pe strada, de fata cu toata lumea, cu burta dezvelita de haine, de parca s-ar lauda cu ea 8-|

mvthebest 13 nov 2010 22:33:14

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 402302)
ia-uite cine e pe aici :D ce mai faci, Otilia? >:D< cand revii cu vesti?

on topic (cat de cat) nu o sa spun ce ma deranjeaza la al meu, ma surprinde zilnic cu alte calitati care ma fac sa uit instantaneu de orice defect mai vechi sau mai nou descoperit :">

in schimb, ceea ce urasc la barbati e cand lasa sa le creasca burta :-& nimic mai dezgustator la un barbat ca ditamai burtoiul, mai ales cand sunt intr-atat de nesimtiti incat vara sa umble pe strada, de fata cu toata lumea, cu burta dezvelita de haine, de parca s-ar lauda cu ea 8-|

:))se lauda cu cate beri a baut toata iarna:p

Livia89 13 nov 2010 22:38:52

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 402310)


:))se lauda cu cate beri a baut toata iarna:p

mdaaa, cand le aduci vb de slabit, iti raspund ca "pai cum sa slabesc, asta e investitie ;;)" doamne fereste 8-|

si e chiar deranjant pt ochi sa vezi ca un asemenea barbat cat usa de la garaj umbla cu o pasaruica de fata, care tine diete si mai stiu eu ce :|

ali_lumi 15 nov 2010 10:55:41

Re: Ce te deranjeaza cel mai mult la barbatul de langa tine? ce ai schimba la el?
 
orgoliul .. e scorpion doar..
Binenteles si ar mai fi micile imperfectiuni de zi cu zi, ca isi lasa hainele insirate uneori ( tin sa mentionez ca atunci cand il apuca face curatenie in toata casa :) ) dar pana atunci mai e :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:54:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO