forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Voua va ajunge atentia acordata de baieti? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/voua-va-ajunge-atentia-acordata-baieti-3059.html)

Red_Rose 10 mar 2010 16:38:52

Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Fetelor,am asa o intrebare : voua va ajunge atentia acordata de baieti? doamne eu numai ma cunosc cu un baiat si daca din prima zi n-am atentie cita vreau ma intristez enormmmm:( mereu am avut prob asta.

onetotilia 10 mar 2010 16:42:09

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
mie imi ajunge ca dimineata ma trezesc in bratele lui si noaptea imi tine de cald,inainte sa plece la servici ma saruta si atata ma starnge in brate,si apoi ma suna in pauza de masa sa vada cum mai sunt si apoi ma mai suna o data sa imi spuna la ce ora ajunge acasa,si apoi cand vine sta in fundul meu vreo 15 minute pana pregatesc cate ceva,si apoi isi face repede treaba si sta cu mine tot restul serii :)

Slabuta 10 mar 2010 16:47:57

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Mie nu imi ajunge, dar problema este de ambele parti, nici eu si nici el nu avem momentan mult timp la dispozitie.

Dar incercam sa furam in fiecare zi cateva ore doar pentru noi 2. :)

Ador sambata, toata ziua e a noastra :)
Plimbari, iesiri, filme, tolanit prin pat...numai relaxare :D

onetotilia 10 mar 2010 16:48:01

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Citat:

Anterior postat de Red_Rose (Post 113479)
Fetelor,am asa o intrebare : voua va ajunge atentia acordata de baieti? doamne eu numai ma cunosc cu un baiat si daca din prima zi n-am atentie cita vreau ma intristez enormmmm:( mereu am avut prob asta.

Am o prietena care tot asa are probleme de genul asta.....daca nu e asa cum vrea ea,inseamna ca nu o iubeste..sau macar sa tina la ea.....si de multe ori se poarte prosteste si cu o posesivitate exagerata.....are 23 de ani si nu a avut nici o relatie mai lunga de 2 luni.....ea vrea toata atentia lui....tot timpul liber sa il acorde ei si chestii deastea.....cred ca ar trebui s realizam ca barbatii sunt totusi barbati si ca nu sunt catelusi.....

Adella 10 mar 2010 17:02:40

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
in ceea ce priveste atentia pe care ti-o ofera un baiat,e asemanator cu respectul,se castiga in timp iar atentia ar trebui sa creasca impreuna cu relatia,baietii mai retinuti sunt mai sinceri,mai bine asa decat sa minta frumos,te seduce si te lasa cu ochii in soare;))

Red_Rose 10 mar 2010 17:31:36

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
) la mine e rau ca devin posesiva daca n-am atentie :(

OitaVesela 10 mar 2010 17:33:27

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Eu sunt invers. Daca ma cocoloseste prea rau incepe sa ma enerveze :-s Mi se pare ca prea sunt gesturi de femeie :))

Liviutzza 10 mar 2010 17:34:21

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Mie imi ajunge...de fapt da pe dinafara:))sunt foarte libertina si nu suport sa ma sune non stop si sa imi zica toata ziua ca ma iubeste..suntem impreuna de 2 ani si ceva si tot nu s-a dezobisnuit sa imi zica de atatea ori ca ma iubeste..dar probabil ca daca s-ar schimba nu mi-ar mai conveni regimul:)))m-am obisnuit asa...

Red_Rose 10 mar 2010 17:38:11

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
eu mereu imi creez impresia ca nu ma iubeste daca nu-mi da atentia de care am eu nevoie,sau macar un sms,un sunet sa-mi dea si sa zica ceva frumos care sa ma faca happy pe toata ziua.Urasc sa ii scriu si inapoi sa nu primesc rs.

Suzume 10 mar 2010 17:38:37

Re: Voua va ajunge atentia acordata de baieti?
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 113545)
Eu sunt invers. Daca ma cocoloseste prea rau incepe sa ma enerveze :-s Mi se pare ca prea sunt gesturi de femeie :))

Tu esti defecta :)).

Mie nu-mi ajunge, vreau mereu atentie, nu neaparat cocoloseli dulci de dai in diabet, dar macar o ora - doua pe zi sa fiu eu dragalasita.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:47:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO