forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Hipocalorica (http://forum.slabute.ro/dieta-hipocalorica/)
-   -   Principii dieta Mihaela Bilic (http://forum.slabute.ro/dieta-hipocalorica/principii-dieta-mihaela-bilic-1973.html)

Maria-Magdalena 26 apr 2012 15:47:31

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
si eu l-am editat pe al meu. =))=))

Maria-Magdalena 26 apr 2012 15:49:14

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Cum merge dieta la tine? :-/Sugestii de meniu, ca nu prea mai am inspiratie... :( Diseara, ma gandeam sa mananc niste branzica cu smantana si 2 felii de paine prajita:-/

happygirldiana 26 apr 2012 15:57:37

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Citat:

Anterior postat de Maria-Magdalena (Post 1024744)
Cum merge dieta la tine? :-/Sugestii de meniu, ca nu prea mai am inspiratie... :( Diseara, ma gandeam sa mananc niste branzica cu smantana si 2 felii de paine prajita:-/

La mine merge bine,cred.Reusesc sa mananc sanatos, meniurile nu prea l-am mai salvat in ultimul timp, nu am avut timp la dispozitie sa stau prea mult pe aici.Sport fac,deci ar trebui sa fie bine si sa incep sa slabesc iar, ca am pus destul dupa sarbatori:))Si doar ce mutasem tickerul:))

Eu in ultimele zile am mancat salate la cina, cu snitel la cuptor sau cu branza de vaci:D;;)

Maria-Magdalena 26 apr 2012 15:59:03

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Interesant... cum e snitelul la cuptor????>:D<

happygirldiana 26 apr 2012 16:22:59

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Citat:

Anterior postat de Maria-Magdalena (Post 1024749)
Interesant... cum e snitelul la cuptor????>:D<

Pai il prepari ca pe cel normal numai ca nu il prajesti in ulei, il coci la cuptor pe hartie de copt:d;;)

Maria-Magdalena 26 apr 2012 16:55:37

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Il dau prin faina, ou si pesmet?:-/ Pai, se face daca nu are grasime deloc?:-o

happygirldiana 26 apr 2012 17:05:03

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Citat:

Anterior postat de Maria-Magdalena (Post 1024797)
Il dau prin faina, ou si pesmet?:-/ Pai, se face daca nu are grasime deloc?:-o

eU IL DAU DOAR PRIN FAINA (NEAGRA) SI OU.si il pun la cuptor.se face,da, ce conteaza grasimea?:P

Maria-Magdalena 26 apr 2012 17:13:49

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
pai, friptura cand o pun la cuptor ii pun si apa, condimente (fara grasime), asta se coace precum un cartof?! Cred ca o sa folosesc pesmet ca acela din reclama (cu pui la cuptor)... Buna ideea ta!:-*

Alynuta 27 apr 2012 08:24:21

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Citat:

Anterior postat de alynutza_x (Post 1024452)
Si eu am avut azi zi de cantar si mai am 1kg sa ajung la greutatea de pe ticker :D din pacate am pus vreo 2kg de sarbatori cred... :( si am avut si o perioada mai naspa...dar imi revin eu :D oricum e super bine! Sper sa revin joia viitoare cu cel putin greutatea de pe ticker daca nu chiar mai putin :D
Si ieri am fost si pe lac si am bagat mers alert ca de alergat nu vreau...ca e ciment si am inteles ca nu e indicat...dar chiar si asa eram fleasca :)) deci inseamna ca e bine :D

sigur ca e bine,orice miscare e buna;;),si orice kg. pierdut e un motiv de bucurie,caci e muncit din greu:))
Iti doresc spor la dieta , si joia viitoare sa-ti aduca greutatea dorita:-*
Citat:

Anterior postat de alynutza_x (Post 1024455)
Se pare ca eu am avut mai mult noroc decat voi :D a fost soare toata ziua...doar ca a batut vantul cam tare...dar asta nu ma oprit sa ies la miscare :D

De-acum se anunta calduri mari, cred ca ne va fi greu si la miscare, cand ma gandesc ce-oi transpira pe bici#:-s,transpiram si pana acum,cred ca ajung de pedalez nud:))

alynutza_x 27 apr 2012 09:37:23

Re: Principii dieta Mihaela Bilic
 
Citat:

Anterior postat de Maria-Magdalena (Post 1024712)
Motivatia este intr-adevar cea mai buna. :D Si atunci cand mergi sa probezi hainute si vezi ca nr tau nu exista sau iti vine groaznic, atunci, cred eu, te tii de dieta.o:-) Eu m-am apucat sa tin dieta (vara trecuta aveam 87,500 kg) pentru ca am constatat ca nu-mi mai gasesc blugi masura mea in magazine.:((
Si apoi m-am lasat pe tanjeala. Acum sper sa ajung la kg pe care mi le-am propus.

Aceeasi problema o am si eu cu blugii...nu-mi gasesc decat din aia care se intind ca sa pot intra in ei :( dar reusesc eu sa ajung si la cei mai misto :D

Tu ai slabit ok...adica fata de cat aveai...e chiar ok :) tot asa inainte!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:56:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO