forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

Danutzza 05 mar 2013 09:07:34

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Elise (Post 1231864)
Neata, fetele! Cafea placuta! >:D<
A venit primavara, cand vad soarele asta, asa as pleca la o plimbaricaaaaaa :x

Moni, sa-ti traiasca printesa! Poate ne incuscrim, baietelul meu are aproape 1 an si 9 luni, ii face saptamana viitoare...;)

neata eliza:-*...sa creasca mare si sanatos baietelu tau ...
sa ai pofta si tu la cafea;;)

Anita Luca 05 mar 2013 09:10:35

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Neatza fete!
Va doresc si eu o primavara frumoasa cu un pic de intarziere!:">
N-am mai intrat de vreo 2 sapt dar am traversat o perioada mai nasoala si nu prea am mai avut chef de nimic si in plus nici nu mai am voie sa tin dieta, am fost la cluj la dr. si mi-a interzis categoric fructe pe stomacul gol si alte cateva alimente:(. Dupa ce termin cu tratamentul care il am o sa vad spre ce o sa ma indrept asta daca nu raman insarcinata, am discutat cu sotul si am hotarat ca ar fi momentul potrivt sa avem si un bebe asta daca si Doamne Doamne vrea:) Siiii mai trebuie sa se faca si sotul bine pt ca a luat si el o gripa de toata frumusetea ultimele 2 nopti nu am putut dormi din cauza lui asa rau a fost...
Acuma sa va dau si o veste buna , ieri mi am dat exam pt permis din nou si l-am luat, ma si duc azi dupa dovada ca la cat am asteptat sa l iau:)):))
Va pup pe toate si o zi frumoasa, cu mult soare:-*:-*:-*
PS. Di felicitari pt promovare!>:D<
Mire sanatate tie si familiei tale!:-*

vikyfg 05 mar 2013 09:46:10

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Neata fete :-*:-*:-*:-*
Anita iti urez mult succes cu bebele sa ti aduca Doamne Doamne un bebe sanatos :-*:-*:-*

rainbow 05 mar 2013 10:00:25

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 1231878)
Neatza fete!
Va doresc si eu o primavara frumoasa cu un pic de intarziere!:">
N-am mai intrat de vreo 2 sapt dar am traversat o perioada mai nasoala si nu prea am mai avut chef de nimic si in plus nici nu mai am voie sa tin dieta, am fost la cluj la dr. si mi-a interzis categoric fructe pe stomacul gol si alte cateva alimente:(. Dupa ce termin cu tratamentul care il am o sa vad spre ce o sa ma indrept asta daca nu raman insarcinata, am discutat cu sotul si am hotarat ca ar fi momentul potrivt sa avem si un bebe asta daca si Doamne Doamne vrea:) Siiii mai trebuie sa se faca si sotul bine pt ca a luat si el o gripa de toata frumusetea ultimele 2 nopti nu am putut dormi din cauza lui asa rau a fost...
Acuma sa va dau si o veste buna , ieri mi am dat exam pt permis din nou si l-am luat, ma si duc azi dupa dovada ca la cat am asteptat sa l iau:)):))
Va pup pe toate si o zi frumoasa, cu mult soare:-*:-*:-*
PS. Di felicitari pt promovare!>:D<
Mire sanatate tie si familiei tale!:-*

draga mea sa va ajute Dumnezeu sa vina bebe cat mai repede!!>:D<>:D<>:D<>:D<

Alexida 05 mar 2013 10:27:36

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Neata fetele!
Ati tinut careva a doua zi de apa? Ca eu am tinut-o pe prima si tare rau m-am blocat dupa...Abia am inceput din nou sa slabesc si n-as vrea sa ma opresc din nou sapt viitoare...

Ce ma sfatuiti?

Zi frumoasa :* !

Danutzza 05 mar 2013 10:59:27

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 1231878)
Neatza fete!
Va doresc si eu o primavara frumoasa cu un pic de intarziere!:">
N-am mai intrat de vreo 2 sapt dar am traversat o perioada mai nasoala si nu prea am mai avut chef de nimic si in plus nici nu mai am voie sa tin dieta, am fost la cluj la dr. si mi-a interzis categoric fructe pe stomacul gol si alte cateva alimente:(. Dupa ce termin cu tratamentul care il am o sa vad spre ce o sa ma indrept asta daca nu raman insarcinata, am discutat cu sotul si am hotarat ca ar fi momentul potrivt sa avem si un bebe asta daca si Doamne Doamne vrea:) Siiii mai trebuie sa se faca si sotul bine pt ca a luat si el o gripa de toata frumusetea ultimele 2 nopti nu am putut dormi din cauza lui asa rau a fost...
Acuma sa va dau si o veste buna , ieri mi am dat exam pt permis din nou si l-am luat, ma si duc azi dupa dovada ca la cat am asteptat sa l iau:)):))
Va pup pe toate si o zi frumoasa, cu mult soare:-*:-*:-*
PS. Di felicitari pt promovare!>:D<
Mire sanatate tie si familiei tale!:-*

anita pup:-*felicitari pt permis;)sa nu ti-l ia nimeni niciodata:D
multa sanatate va doresc si Dumnezeu sa va de-a un bb cat mai repede daca va doriti:x

Danutzza 05 mar 2013 11:01:01

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Alexida (Post 1231934)
Neata fetele!
Ati tinut careva a doua zi de apa? Ca eu am tinut-o pe prima si tare rau m-am blocat dupa...Abia am inceput din nou sa slabesc si n-as vrea sa ma opresc din nou sapt viitoare...

Ce ma sfatuiti?

Zi frumoasa :* !

buna:-*...eu zic sa o transformi in zi de vitamine;)daca tot te-ai blocat la prima tura...felicitari pt minus ai slabit ff fain>:D<

Danutzza 05 mar 2013 11:01:58

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 1231900)
Neata fete :-*:-*:-*:-*
Anita iti urez mult succes cu bebele sa ti aduca Doamne Doamne un bebe sanatos :-*:-*:-*

vik:-*:-*:-*:-*...o zi faina si tie;)
am un avocado :Dda-mi o idee cum sa-l mananc ca nu-mi place crud:))

Elise 05 mar 2013 11:50:09

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1231876)


neata eliza:-*...sa creasca mare si sanatos baietelu tau ...
sa ai pofta si tu la cafea;;)

Multumesc, Danutzza! >:D<

Anita, sa fiti sanatosi si sa aveti bebele pe care vi-l doriti!

m1rela 05 mar 2013 12:38:54

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Ziua buna, fetelor :-*.Spor in toate va doresc :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:11:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO