forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

igrama 16 oct 2013 07:12:27

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
1 ataşament(e)
Buna dimineata fetele! Ieri slaba prezenta a fost pe aici din cate vad!
Cafeaua este gata si abureste!

Ataşament 14410


Citat:

Anterior postat de Danya (Post 1305419)
buna fetelor,eu am slabit deja 5 kg in mai putin de o luna. tin in continuare cu sfintenie. azi am amidonuri. vreau sa va intreb daca se poate sa mananc azi cremvusti vegetali sau pate vegetal. daca se poate sa primesc un raspuns de la cunoscatoare. mersi mult.

Felicitari si sa o ti tot asa!

moni30 16 oct 2013 07:43:08

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
neata fetelor
Iolanda, esti matinala, voiam sa aduc eu cafeaua, dar vad ca ai fost mai harnica:-*. cum merge treaba? misca cantarul ala? sau s-a intepenit ca al meu:))

lacra81 16 oct 2013 08:07:58

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
neata>:D<
o zi frumoasa>:D<

Antonis 16 oct 2013 08:08:53

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 1305694)
neata>:D<
o zi frumoasa>:D<

Buna dimi fetele si de la mine..

igrama 16 oct 2013 08:32:45

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1305680)
neata fetelor
Iolanda, esti matinala, voiam sa aduc eu cafeaua, dar vad ca ai fost mai harnica:-*. cum merge treaba? misca cantarul ala? sau s-a intepenit ca al meu:))

Al meu e intepenit rau de tot.
Cand cred ca misca, se pare ca nu misca. :))
Oricum imi pastrez stilul in ceea ce manc apoi sa speram ca de acum incolo.

moni30 16 oct 2013 09:38:33

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1305700)
Al meu e intepenit rau de tot.
Cand cred ca misca, se pare ca nu misca. :))
Oricum imi pastrez stilul in ceea ce manc apoi sa speram ca de acum incolo.

pe mine ma enerveaza la culme....si mai mult...ma enerveaza transitul asta lenes al meu...ca de aici mi-s toate problemele... ieri numa svelaflor si ceai de crusin am baut...si parca...azi mi-oi revenix-(

igrama 16 oct 2013 09:57:48

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1305724)
pe mine ma enerveaza la culme....si mai mult...ma enerveaza transitul asta lenes al meu...ca de aici mi-s toate problemele... ieri numa svelaflor si ceai de crusin am baut...si parca...azi mi-oi revenix-(

Sa stii ca eu de cand mi-am schimabt stilul alimentar nu mai am probleme cu transitul.
Merg la baie chiar de 2 ori pe zi.
Si tot din ce am observat in zilele in care nu consum nimic pe baza de carne, ziua urmatoare merg chiar si de 3 ori.
Um medic oncolog mi-a spus ca carnea e singurul aliment pe care corpul il asimileaza in intregime.
Am incercat si sa stiti ca asa este.

moni30 16 oct 2013 10:28:50

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1305731)
Sa stii ca eu de cand mi-am schimabt stilul alimentar nu mai am probleme cu transitul.
Merg la baie chiar de 2 ori pe zi.
Si tot din ce am observat in zilele in care nu consum nimic pe baza de carne, ziua urmatoare merg chiar si de 3 ori.
Um medic oncolog mi-a spus ca carnea e singurul aliment pe care corpul il asimileaza in intregime.
Am incercat si sa stiti ca asa este.

nici eu nu prea...am avut probleme...in ultima vreme...macar la 2 zile , daca nu zilnic aveam tranzit....insa....sapt trecuta am cam facut exces de nuci...si poate astea m-au afectat...si duminica am mancat cartofi acordeon, gratinati cu cascaval....si...cum n-am mancat cartofi...de aproape un an...cred...ca si astia m-a afectat...si uite asa...3 zile am stat pe tusa:))...dar imi revin:);;)

giglio86 16 oct 2013 10:31:59

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
buna fetelor......cum merge dieta?
eu am reusit performanta ca intr o luna si un pic sa adaug 4,5 kg ,:((
statul acasa ma termina.......
voi cum sunteti?


moni30 16 oct 2013 10:54:31

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de giglio86 (Post 1305747)
buna fetelor......cum merge dieta?
eu am reusit performanta ca intr o luna si un pic sa adaug 4,5 kg ,:((
statul acasa ma termina.......
voi cum sunteti?

mult...cum ai reusit?:-o
e drept ca statul acasa...si pe mine m-ar omori...in sensul ca as rontai ...multe...incearca si ceva miscare...daca stai pe-acasa
eu azi...am amidon, de dimi am mancat 2 pere, la pranz v-oi manca linte cu salata de varza:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:26:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO