forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

Anita Luca 12 mar 2013 10:36:28

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimineata fete!
Sper ca de data asta o sa pot posta ca ieri m-am tot chinuit si nu am reusit nici cum. E drept ca de cateva zile mi s-a stricat placa wirless la laptop si cum sotul a fost bolnav n-a putut sa o schimbe:( Ieri a pus alta si tot am incercat sa va scriu si cand dadeam trimite raspuns pica netulx-(apoi cand la un mesaj unde am pus si o poza mi-a zis ca trebuie validat mesajul de administrator:D si uite asa.
Pupici!
Sper ca merge de data asta>:D<

Anita Luca 12 mar 2013 10:38:57

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
1 ataşament(e)
Cosul asta de flori e in cinstea zilei de 8 martie>:D<>:D<

Danutzza 12 mar 2013 11:18:09

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
anita:-*
o zi buna scumpa;)

m1rela 12 mar 2013 11:54:42

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimineata,fetelor >:D<
Multumesc ptr. micul dejun si cafea :-*
Azi sunt un pic mai bine ...abia astept sa-mi treaca,sa ma apuc de sport si eu :).
Va doresc o zi frumoasa si linistita :-*

igrama 12 mar 2013 12:43:06

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna Anita si Mire!


Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1234506)
Buna dimineata,fetelor >:D<
Multumesc ptr. micul dejun si cafea :-*
Azi sunt un pic mai bine ...abia astept sa-mi treaca,sa ma apuc de sport si eu :).
Va doresc o zi frumoasa si linistita :-*

Ma bucur ca esti mai bine. Si eu sunt mai bine azi.
Eu astept vremea frumoasa sa ies cu bicicleta cu micuta.

m1rela 12 mar 2013 12:43:53

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
[*132*][*132*][*132*][*132*][*132*] LA MULTI ANI FERICITI SI IMPLINITI ,VIKY [*4*][*4*][*4*][*4*][*4*]
De-acum inainte numai ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si... parale ;) ! :-*:-*:-*

m1rela 12 mar 2013 12:49:57

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1234527)
Buna Anita si Mire!
Ma bucur ca esti mai bine. Si eu sunt mai bine azi.
Eu astept vremea frumoasa sa ies cu bicicleta cu micuta.

Te pup,Iolanda :-*.Abia astept sa fac din nou miscare ....eu sunt dependenta de mersul pe jos si miscare in aer liber.Dar sunt obligata sa fac mici pauze de cateva zile cand sunt rusii pe capul meu .Am prins frica de ei de numa,numa :-s:-s:-s
E fain daca ai bicicleta si poti iesi la plimbare ...eu am doar in casa ....pe-afara perpedes [*mers*] [*mers*] [*mers*] [*mers*][*mers*] ;));));))

igrama 12 mar 2013 13:09:18

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1234530)


Te pup,Iolanda :-*.Abia astept sa fac din nou miscare ....eu sunt dependenta de mersul pe jos si miscare in aer liber.Dar sunt obligata sa fac mici pauze de cateva zile cand sunt rusii pe capul meu .Am prins frica de ei de numa,numa :-s:-s:-s
E fain daca ai bicicleta si poti iesi la plimbare ...eu am doar in casa ....pe-afara perpedes [*mers*] [*mers*] [*mers*] [*mers*][*mers*] ;));));))

Cu bicicleta nu prea am avut de ales.
Cat a avut micuta tricicleta a fost ok, apoi am trecuta la bicicleta pe 2 roti s-au complicat putin lucrurile.
Dar cand a trecut la bicicleta mai mare i-am spus la sotul ca m-am saturat sa alerg dupa ea, asa ca mi-a cumparat si mie bicicleta si acum mergem amandoua.
Am si in casa, dar e mai mult pe post de cuier.

moni30 12 mar 2013 13:45:49

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1234542)
Cu bicicleta nu prea am avut de ales.
Cat a avut micuta tricicleta a fost ok, apoi am trecuta la bicicleta pe 2 roti s-au complicat putin lucrurile.
Dar cand a trecut la bicicleta mai mare i-am spus la sotul ca m-am saturat sa alerg dupa ea, asa ca mi-a cumparat si mie bicicleta si acum mergem amandoua.
Am si in casa, dar e mai mult pe post de cuier.

ce diferenta intre fete si baieti
Cata al meu, n-ar accepta sa ma duc cu el cu bicicleta, e drept ca anul trecut de 2 ori am schimbat cauciucurile...de la scheme...figuri si alte frane:))....mers pe o roata...anul asta cica vrea una mai mare cu viteze;)

eu am disparut fara sa zic nimic....evident...plimbare de la ora 12:)) care mi-o oboseste pe Ade, am trecut si pe la plafar, am luat quinoa...sa vedem cum o fi...experimentez
Ana, eu avocado, il mananc asa gol, dar vreau sa incerc si sosul cum a zis Dana, pofta sa ai>:D<
Cris, nu speria, cumnata mea, ( gravida de 7 luni), tot asa are destul de des sangerari nazale...s-a speriat si a mers la dr ( in franta)...si i-a zis ca nu-i nimic da-i pe nas, sa nu fie sangerare pe alta parte:))...cica de la stres, oboseala...

moni30 12 mar 2013 13:48:53

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Anita, vecino, te pup, La multi ani si tie, de 8 martie
mai treci pe la noi din cand in cand, apoi cu mesteru-n casa.....rezolva treaba cu laptopu;;)

va pup pe toate:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:11:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO