Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Dieta Nicoleta Luciu

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #281 (permalink)  
Vechi 05 nov 2011, 08:52:58
Ema55's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 mar 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 167cm, 70kg
Mesaje: 7.863
Aprecieri acordate: 5.648
Am fost apreciat(a) de 4.431 ori in 2.569 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de delilah Vezi mesajul
Buna seara,dupa foarte mult timp de lipsa(din motive medicale)ma alatur din nou de voi,v-am citit de foarte multe ori dar nu am avut curaj sa scriu pt ca de cele mai multe ori puneam inapoi kg date jos si deja imi era rusine sa ma dau eu mare fata la dieta.Acum m-am apucat sa fac si putin sport,atata cat imi permite sanatatea si de 5 zile am scos de tot sarea si dulce,pot sa va spun ca a si inceput sa imi placa mancarea fara sare si ma simt mai bine.Pt maine mi-am facut ciorba ce o manca nicoleta luciu si compot de mere.Cred ca sa produs un clik in mintea mea ca nu mi se mai pare asa de greu.Bine,daca tot va povestesc va spun si motivul:,m-am indragostit..Nu stiu cat va tine dar pana acuma asta e motivatia mea,sper sa tina macar pana dau jos kg.Ma bucur ca v-am regasit si sper sa ma tin de data asta.
Bine ai venit printre noi!
Dupa cum iti arata si culorile si cum spunea si "clemen", acest regim prezinta un pericol pentru viata ta, mai ales ca ai probleme de sanatate. Iar daca vrei sa-ti traiesti frumos iubirea si sa te bucuri de ea, aceasta cale de a slabi nu e buna. Mai reflecteaza asupra planului tau si revizuieste-l sau cel mai bine schimba-l cu totul cu o dieta sanatoasa si eficienta in acelasi timp.
Iti doresc mult succes in luarea unei decizii intelepte si urmarea unei diete sanatoase pentru organismul tau!
Răspuns cu citat
  #282 (permalink)  
Vechi 05 nov 2011, 09:41:49
lacra81's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de delilah Vezi mesajul
Buna seara,dupa foarte mult timp de lipsa(din motive medicale)ma alatur din nou de voi,v-am citit de foarte multe ori dar nu am avut curaj sa scriu pt ca de cele mai multe ori puneam inapoi kg date jos si deja imi era rusine sa ma dau eu mare fata la dieta.Acum m-am apucat sa fac si putin sport,atata cat imi permite sanatatea si de 5 zile am scos de tot sarea si dulce,pot sa va spun ca a si inceput sa imi placa mancarea fara sare si ma simt mai bine.Pt maine mi-am facut ciorba ce o manca nicoleta luciu si compot de mere.Cred ca sa produs un clik in mintea mea ca nu mi se mai pare asa de greu.Bine,daca tot va povestesc va spun si motivul:,m-am indragostit..Nu stiu cat va tine dar pana acuma asta e motivatia mea,sper sa tina macar pana dau jos kg.Ma bucur ca v-am regasit si sper sa ma tin de data asta.
e o motivatie asta cu indragosteala
Citat:
Anterior postat de clemen27 Vezi mesajul
in concluzie vrei sa tii dieta nicoletei luciu cu supa de pui si compot de mere?
cand am vazut in dreptul tau targetul pe care ai vrea sa-l realizezi intr-o luna si cate calorii ai nevoie zilnic pentru a-l atinge m-a luat cu rau.
sincer, eu cred ca trebuie sa gasesti un mod sanatos de a slabi.si slabirea sanatoasa nu se face prin infometare.si in plus tu spui ca ai probleme de sanatate.ok.si atunci unde o sa ajungi?ca iti faci sanatatea praf si sa slabesti niste kilograme dupa care le vei pune frumusel inapoi imediat ce o sa incepi sa mananci mai normal.
si intr-adevar, sa iubesti e cel mai bun motiv de a slabi.dar cred eu ca ar trebui sa slabesti din iubire pentru propria ta persoana si propriul tau corp.
ma ierti daca am aparut asa din senin si te-am luat tare, dar si eu la peste 100 de kile si tot nu m-am incumetat sa tin dieta nicoletei luciu
Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Bine ai venit printre noi!
Dupa cum iti arata si culorile si cum spunea si "clemen", acest regim prezinta un pericol pentru viata ta, mai ales ca ai probleme de sanatate. Iar daca vrei sa-ti traiesti frumos iubirea si sa te bucuri de ea, aceasta cale de a slabi nu e buna. Mai reflecteaza asupra planului tau si revizuieste-l sau cel mai bine schimba-l cu totul cu o dieta sanatoasa si eficienta in acelasi timp.
Iti doresc mult succes in luarea unei decizii intelepte si urmarea unei diete sanatoase pentru organismul tau!
si eu sunt de acord cu fetele ...incearca sa mananci fara grasime ,la dulciuri zici ca ai renuntat ,fara paine si mult sport
mult succes
si la cat mai multe kg in minus
Citat:
Anterior postat de clemen27 Vezi mesajul
buna dimineata!
ce bine arata cafeluta.multumim.
deocamdata va vizitez si eu pe aici, deoarece acum sunt intre 80 si 90 de kg.
va urez un week-end placut
bine ai venit
mult succes si la cat mai multe kg minus
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #283 (permalink)  
Vechi 05 nov 2011, 09:57:26
albastrii4u's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 21 apr 2010
Locaţie: Sinaia, Romania
Vârsta: 35
Date: 159cm, 93.40kg
Mesaje: 73
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de delilah Vezi mesajul
Buna seara,dupa foarte mult timp de lipsa(din motive medicale)ma alatur din nou de voi,v-am citit de foarte multe ori dar nu am avut curaj sa scriu pt ca de cele mai multe ori puneam inapoi kg date jos si deja imi era rusine sa ma dau eu mare fata la dieta.Acum m-am apucat sa fac si putin sport,atata cat imi permite sanatatea si de 5 zile am scos de tot sarea si dulce,pot sa va spun ca a si inceput sa imi placa mancarea fara sare si ma simt mai bine.Pt maine mi-am facut ciorba ce o manca nicoleta luciu si compot de mere.Cred ca sa produs un clik in mintea mea ca nu mi se mai pare asa de greu.Bine,daca tot va povestesc va spun si motivul:,m-am indragostit..Nu stiu cat va tine dar pana acuma asta e motivatia mea,sper sa tina macar pana dau jos kg.Ma bucur ca v-am regasit si sper sa ma tin de data asta.

buna draga mea,

ai grija cat vrei sa slabesti si in cat timp deoarece foarte mult intr-un timp scurt nu inseamna decat niste kg in plus pe viitor. iti spun toate astea din proprie experienta pentru ca am tot tinut regimuri fffff drastice, ce-i drept destul de rar pentru ca sunt o pofticioasa dar eu am luat diverse pastile "minune" si au facut minuni da de unde, atat timp cat le-am luat a fost ok, sa-ti dau un exemplu: din iulie 2011 pana in august am slabit de la 84 kg pana la 78-79kg, pe 27-28.08 aveam cam 79-80kg, iar de atunci pana in prezent, dupa ce nu am mai luat acele pastile am pus 7kg.
cand am vazut ca nimic din sifonier nu ma mai incape, ca ma simt precum o balenuta am hotarat sa fac ceva, de1 luna m-am apucat de sport iar de regim, respectiv Dukan, de pe data de 3.11.
deci ai grija ce iti doresti ca se poate intoarece impotriva ta!
ai grija de tine si spor la dat kg jos!!!

__________________
Vreau sa devin o slabuta!
albastrii4u, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2471 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1954 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1955 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #284 (permalink)  
Vechi 08 nov 2011, 10:03:06
delilah's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2010
Locaţie: romania, Romania
Vârsta: 44
Date: 165cm, 80.5kg
Mesaje: 125
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Buna dimineata dragele mele,va multumesc pt raspunsurile voastre si ca mi-ati facut asa putina morala ca tin dieta Nicoleta Luciu,eu nu mam suparat pt ca stiu ca aveti dreptate dar sa stiti ca nu fac foamea deloc.In compotul de mere sunt vitamine,iar in ciorbita de pui neaparat bag si putina carne in castron cand mananc,beau multa apa,ceai de soc neindulcit cu tinctura de soc,fac sport in fiecare zi si chiar am putere sa fac si vad ca functioneaza.Sper sa nu gresesc pt ca facand atata sport am vazut ce greu e sa dau kg jos.Vad ca pe zi ce trece am putere mai mare si spatele a inceput sa nu ma mai doara asa de tare.In martie am o noua operatie pe coloana si trebuie sa slabesc urgent si sa fac muschii.va pup dulce si sa aveti o zi cat mai frumoasa.
delilah, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2260 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1743 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 452 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #285 (permalink)  
Vechi 08 nov 2011, 12:53:23
clemen27's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 nov 2010
Locaţie: campina, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 114.5kg
Mesaje: 185
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

eu ma bucur ca te simti bine, dar chiar si asa, compotul de mere si supa de pui, fie ea si cu putina carne, tot nu e o dieta sanatoasa.
cat despre vitamine sunt 2 tipuri de vitamine.unele care se pastreaza prin tratament termic, altele nu.plus ca mai avem nevoie si de surse de calciu din lactate , de fibre din legume crude.
eu cred ca o dieta care cuprinde o gama larga de alimente, inclusiv in stare cruda, dar combinate in asa fel incat sa ai un raport destul de bun intre numarul de calorii si nutrientii oferiti organismului e cea mai indicata.
eu zic ca o operatie pe coloana este o incercare dificila, dar de obicei organismul nostru are nevoie de anumite resurse ca sa isi revina dintr-o asemenea incercare, de aceea eu cred ca nu e bine doar sa slabim cu orice pret, ci sa avem si cu ce sa ne recuperam dupa operatie.
cat despre sport eu am decis sa fac start walking inafara de mers pe jos intre 2 si 5km 5 zile pe saptamana(sunt cam ruginita si nu ma incumet la altele).dar am inteles ca e indicat sa facem sport cu cate o zi de pauza intre, deoarece organismul o sa se gandeasca ca il asteapta suprasolicitare si o sa isi faca rezerve, iar rezultatul la cantar nu va mai fi cel scontat
clemen27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2219 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1702 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1703 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #286 (permalink)  
Vechi 08 nov 2011, 16:58:50
magdaT's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 oct 2011
Locaţie: Pitesti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Aspir catre un stil de viata sanatos.
Date: 168cm, 76kg
Mesaje: 134
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de clemen27 Vezi mesajul
eu ma bucur ca te simti bine, dar chiar si asa, compotul de mere si supa de pui, fie ea si cu putina carne, tot nu e o dieta sanatoasa.
cat despre vitamine sunt 2 tipuri de vitamine.unele care se pastreaza prin tratament termic, altele nu.plus ca mai avem nevoie si de surse de calciu din lactate , de fibre din legume crude.
eu cred ca o dieta care cuprinde o gama larga de alimente, inclusiv in stare cruda, dar combinate in asa fel incat sa ai un raport destul de bun intre numarul de calorii si nutrientii oferiti organismului e cea mai indicata.
eu zic ca o operatie pe coloana este o incercare dificila, dar de obicei organismul nostru are nevoie de anumite resurse ca sa isi revina dintr-o asemenea incercare, de aceea eu cred ca nu e bine doar sa slabim cu orice pret, ci sa avem si cu ce sa ne recuperam dupa operatie.
cat despre sport eu am decis sa fac start walking inafara de mers pe jos intre 2 si 5km 5 zile pe saptamana(sunt cam ruginita si nu ma incumet la altele).dar am inteles ca e indicat sa facem sport cu cate o zi de pauza intre, deoarece organismul o sa se gandeasca ca il asteapta suprasolicitare si o sa isi faca rezerve, iar rezultatul la cantar nu va mai fi cel scontat

si cand ma gandesc ca azi incerca sa ma convinga cineva ca e super buna o dieta doar cu mere crude si suc de mere timp de o saptamana (sau doua)
iti vine sa ii iei la pumni pe astia care fac pe desteptii, doar fiindca au facut experimente pe ei.

by the way, felicitari pe mersul pe jos. eu nu prea reusesc din pacate.
magdaT, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1730 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1213 kcal/zi. Pentru a slăbi 3,5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 956 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #287 (permalink)  
Vechi 08 nov 2011, 19:44:26
clemen27's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 nov 2010
Locaţie: campina, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 114.5kg
Mesaje: 185
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de magdaT Vezi mesajul
si cand ma gandesc ca azi incerca sa ma convinga cineva ca e super buna o dieta doar cu mere crude si suc de mere timp de o saptamana (sau doua)
iti vine sa ii iei la pumni pe astia care fac pe desteptii, doar fiindca au facut experimente pe ei.

by the way, felicitari pe mersul pe jos. eu nu prea reusesc din pacate.
eu una cred ca daca imi spune cineva sa mananc o saptamana sau doua numai mere si sa beau suc de mere ii pun merele si sucul in cap.
pai hai ca merele sa spunem ca nu sunt extraordinar de calorice.maxim un 52 de calorii/100 de grame, dar are glucide.si daca marul tot e bun ca totusi are si niste fibre, in suc raman doar glucidele.sunt atatia nutritionisti care spun ca majoritatea vitaminelor se afla in coaja.plus ca e vorba si de fibrele alea ca sunt folositoare.
oricum.clar nu as tine o dieta exclusiv pe mere si suc de mere.chiar daca asta mi-ar garanta ca dupa 2 saptamani am 67 de kilograme, nu as tine-o
clemen27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2219 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1702 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1703 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #288 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 10:09:42
delilah's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2010
Locaţie: romania, Romania
Vârsta: 44
Date: 165cm, 80.5kg
Mesaje: 125
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de magdaT Vezi mesajul
si cand ma gandesc ca azi incerca sa ma convinga cineva ca e super buna o dieta doar cu mere crude si suc de mere timp de o saptamana (sau doua)
iti vine sa ii iei la pumni pe astia care fac pe desteptii, doar fiindca au facut experimente pe ei.

by the way, felicitari pe mersul pe jos. eu nu prea reusesc din pacate.
nu fac pe desteapta draga mea,daca la mine te referi,dar am 10 suruburi in spate care nu suporta greutatea si sunt in stare de orice ca sa slabesc,hai totusi sa nu ne jignim si sa imi dai un sfat prietenesc,nu ca fac pe desteapta.
delilah, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2260 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1743 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 452 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #289 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 10:22:04
Stefanie's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Hipocalorica
Date: 174cm, 84.7kg
Mesaje: 1.918
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 130 ori in 88 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Comic cum ati inceput de dimineata cu astfel de replici acide si atacuri verbale.Tin sa va amintesc ca acesta este nu este un forum pentru mahala si "ţăţisme".Daca aveti ceva sa va spuneti puteti sa o faceti in private Aici suntem pentru a ne ajuta si a ne da sfaturi legate de SLABIT si nutritie.
O zi buna!
__________________





Ultima dată editat de Stefanie; 09 nov 2011 at 10:24:43.
Răspuns cu citat
  #290 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 12:36:03
Ema55's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 mar 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 167cm, 70kg
Mesaje: 7.863
Aprecieri acordate: 5.648
Am fost apreciat(a) de 4.431 ori in 2.569 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Stefanie Vezi mesajul
Comic cum ati inceput de dimineata cu astfel de replici acide si atacuri verbale.Tin sa va amintesc ca acesta este nu este un forum pentru mahala si "ţăţisme".Daca aveti ceva sa va spuneti puteti sa o faceti in private Aici suntem pentru a ne ajuta si a ne da sfaturi legate de SLABIT si nutritie.
O zi buna!
Buna, Stefanie!
Sunt intru totul de acord cu tine! Sa pastram decenta pe forum!
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
30 kg 45 zile, dieta, dieta luciu, dieta nicoleta luciu, diete, diete vedete, regim, sanatos, slabire, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole