forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Diete Vedete (http://forum.slabute.ro/diete-vedete/)
-   -   Top 10 vedete foarte slabe (http://forum.slabute.ro/diete-vedete/top-10-vedete-foarte-slabe-583.html)

Roxana 19 mai 2009 17:27:19

Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Top 10 vedete foarte slabe


Da, trebuie sa arati bine atunci cand esti persoana publica, sa ai o silueta de invidiat etc. etc., dar ce ne facem cand vedetele noastre cad in cealalta extrema si devin mai mult anorexice, decat slabe? Citeste azi un top 10 al celor mai slabe vedete.


Angelina Jolie

Poate e de vina Brad, poate sunt de vina copiii prea multi (si poate prea grei), poate e stresul... nu stim sigur ce e cu Angie, dar nu ne place deloc cum arata!

Roxana 19 mai 2009 17:28:35

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Kate Bosworth

Decolteul lui Kate arata pur si simplu... dezgustator! Hei? Kate? Barbatii prefera un bust generos, nu OSOS! Cat despre rochita ei, cred ca este masura XXS.

Roxana 19 mai 2009 17:30:35

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Keira Knightley

Lumea, presa a aratat-o cu degetul cand a slabit extrem de mult, gurile rele au acuzat-o ca este anorexica, ea a raspuns si a spus ca nu este adevarat. Intre timp si-a mai revenit, dar nu se stie niciodata...

Roxana 19 mai 2009 17:31:45

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
Lindsay Lohan

Nu vreti sa stiti ce sunete se auzeau in redactie cand am privit aceste poze cu Lindsay Lohan. Ma intreb cum poate sa se tina pe picioare, cum isi tine echilibrul si unde mai gaseste haine pe masura ei?

Roxana 19 mai 2009 17:35:22

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 7582)
Lindsay Lohan

Nu vreti sa stiti ce sunete se auzeau in redactie cand am privit aceste poze cu Lindsay Lohan. Ma intreb cum poate sa se tina pe picioare, cum isi tine echilibrul si unde mai gaseste haine pe masura ei?


Din pacase uitasem sa atasez si poza cu ea...:D

Slabuta 19 mai 2009 17:36:22

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
:-oRoxanica, cum arata Jolie:-oParca nu era asa slaba:-/ Cred ca exagereaza cu silueta....
Slaba dar pana intr-un punct...

Foarte buna idee cu acest subiect, voi cauta si eu "vedete-modele" dupa care se ghideaza fetele de 14-15 ani... Astea nu sunt un model de frumusete...:-s

Roxana 19 mai 2009 17:36:31

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Paris Hilton

Paris Hilton nu a fost niciodata grasa, intotdeauna a fost o slabuta, totusi din cand in cand mai exagereaza si intra in greva foamei. Ca si de aceasta data... Oasele la vedere nu sunt sexy!

Roxana 19 mai 2009 17:38:09

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Mary Kate Olsen


Mary Kate Olsen este o alta vedeta faimoasa pentru silueta ei masura zero... Se zvonea intr-un timp ca se hraneste doar cu cafea, pentru ca tot timpul cand era pozata de paparazzi avea o cutie de cafea in mana.

Roxana 19 mai 2009 17:39:41

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
1 ataşament(e)
Mischa Barton

E clar! Am pierdut-o si pe Mischa Barton. O credeam o actrita cu capul pe umeri, dar se pare ca a luat-o si ea pe carari gresite. Criza, criza, dar nici chiar asa.

Roxana 19 mai 2009 17:40:55

Re: Top 10 vedete foarte slabe
 
Nicole Richie

Bine ca Nicole Richie s-a pus pe facut copii, in acest fel vrea, nu vrea trebuie sa se hraneasca cum trebuie. Eu zic ca nu mai dureaza mult pana o sa o vedem pe Nicole revenind la faimoasele masuri zero.


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:43:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO