forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Diete (http://forum.slabute.ro/diete/)
-   -   Dieta cu cerealele fitness (http://forum.slabute.ro/diete/dieta-cerealele-fitness-6016.html)

geanynush 21 aug 2010 19:44:27

Dieta cu cerealele fitness
 
Stiti careva ceva despre dieta cu cereale integrale nestle fitness de 14 zile?:D Cam cat se slabeste?Imi plac foarte mult cerealele alea si mi-ar placea sa tin o dieta cu ele numai daca ar avea vreun efect cv:D

justbelieve 21 aug 2010 20:15:33

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de geanynush (Post 298062)
Stiti careva ceva despre dieta cu cereale integrale nestle fitness de 14 zile?:D Cam cat se slabeste?Imi plac foarte mult cerealele alea si mi-ar placea sa tin o dieta cu ele numai daca ar avea vreun efect cv:D

Sunt sigura ca-ti plac,doar au zahar:)Eu iti recomand sa lasi deoparte aceste cereale si sa le inlocuiesti cu cereale integrale(fara adaos de zahar,fara ciocolata).

mvthebest 21 aug 2010 20:21:49

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de geanynush (Post 298062)
Stiti careva ceva despre dieta cu cereale integrale nestle fitness de 14 zile?:D Cam cat se slabeste?Imi plac foarte mult cerealele alea si mi-ar placea sa tin o dieta cu ele numai daca ar avea vreun efect cv:D

Te poti ingrasa de la ele pentru ca sunt pline de zahar. :(

geanynush 21 aug 2010 20:28:58

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
atunci renunt la idee:"> ms fetelor:*

geanynush 21 aug 2010 20:31:42

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 298093)
Sunt sigura ca-ti plac,doar au zahar:)Eu iti recomand sa lasi deoparte aceste cereale si sa le inlocuiesti cu cereale integrale(fara adaos de zahar,fara ciocolata).

Cum ai reusit sa ajungi la greutatea asta?:x ce mananci in general sau faci vreun sport anume?:)

justbelieve 21 aug 2010 20:32:04

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de geanynush (Post 298116)
atunci renunt la idee:"> ms fetelor:*

Cu placere>:D<
Cumpara-ti cereale integrale,sa vezi ca sunt bune si astea cu lapte sau iaurt:)

geanynush 21 aug 2010 20:40:40

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 298120)
Cu placere>:D<
Cumpara-ti cereale integrale,sa vezi ca sunt bune si astea cu lapte sau iaurt:)

O sa caut maine cv fara zahar pt ca imi place foarte mult lapticul si iaurtul:D mai ales ca cele degresate au putine calorii:)

justbelieve 22 aug 2010 07:04:57

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de geanynush (Post 298119)
Cum ai reusit sa ajungi la greutatea asta?:x ce mananci in general sau faci vreun sport anume?:)


Pai am mancat sanatos ai am facut sport.Aaa,si am avut muulta ambitie,crede-ma:)

geanynush 22 aug 2010 08:45:50

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 298223)
Pai am mancat sanatos ai am facut sport.Aaa,si am avut muulta ambitie,crede-ma:)

Uff sper sa reusesc si eu:D [:-*

Slabuta 27 aug 2010 21:50:43

Re: Dieta cu cerealele fitness
 
Citat:

Anterior postat de geanynush (Post 298062)
Stiti careva ceva despre dieta cu cereale integrale nestle fitness de 14 zile?:D Cam cat se slabeste?Imi plac foarte mult cerealele alea si mi-ar placea sa tin o dieta cu ele numai daca ar avea vreun efect cv:D

Cum au spus si fetele, cerealele trebuie sa fie integrale fara zahar, glazuri, ciocolata, miere, arome, coloranti sau alti aditivi. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:26:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO