forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   Cafeneaua de la miezul noptii! (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/cafeneaua-miezul-noptii-3400.html)

Liviutzza 09 apr 2010 00:48:37

Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Cele care sufera ca si mine de insomnie:D sunt asteptate aici:)la o mica barfa despre diete si multe altele:D

Liviutzza 09 apr 2010 00:49:32

Re: cafeneaua de la miezul noptii!
 
Sper sa mai fie cineva pe aici:))pe mine m-a apucat gatitul,asa ca am bagat la cuptor:)Si acum bantui pe aici:D

CezaraCezarului 09 apr 2010 01:07:22

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 142105)
Sper sa mai fie cineva pe aici:))pe mine m-a apucat gatitul,asa ca am bagat la cuptor:)Si acum bantui pe aici:D

Liviuta mai sunt si eu pe aici, desi nu promit sa mai raman, ma cam asteapta patul si un curs dis de dimineata. Insa de obicei inainte de 2 nu ma culc, sunt un fel de bufnita ce si-ar dori sa poata sa fie ciocarlie. :)) Vad ca tu esti harnicuta, ma voi uita maine sa vad ce ai gatit. ;;) Somn usor si spor la bantuit! (cu grija la fantomele de rigoare, desigur) >:D<

Liviutzza 09 apr 2010 01:09:47

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de CezaraCezarului (Post 142106)
Liviuta mai sunt si eu pe aici, desi nu promit sa mai raman, ma cam asteapta patul si un curs dis de dimineata. Insa de obicei inainte de 2 nu ma culc, sunt un fel de bufnita ce si-ar dori sa poata sa fie ciocarlie. :)) Vad ca tu esti harnicuta, ma voi uita maine sa vad ce ai gatit. ;;) Somn usor si spor la bantuit! (cu grija la fantomele de rigoare, desigur) >:D<

:((si tu pleci:(Cred ca o sa ma pun si eu in pat,poate adorm:)o sa pun maine poza cu ce am gatit:)e din Monti:)si e super delicios:D >:D<>:D<Somn usor!

andra_aly 11 apr 2010 22:25:59

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Unde sunt slabutele care nu au somn? hai, la raport fetelor:D

mykydutza 11 apr 2010 22:27:47

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 145984)
Unde sunt slabutele care nu au somn? hai, la raport fetelor:D

eu aici suunt:)seara buna ce faceti?

andra_aly 11 apr 2010 22:30:00

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 145986)

eu aici suunt:)seara buna ce faceti?

Buna seara myky>:D< eu stau pe aici, urmaresc ce e nou:D si mai trag cu ochiul la nebunii de pe antena 1 ca se uita buni a mea:P
nu prea am somn ca am dormit azi. dar v-a trebui sa ma pun la nani ca maine lucrez toata ziua

ras_cristalin 11 apr 2010 22:33:02

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Si eu sunt, mai migalesc la licenta :)
Mai am putin, dar mi-am pierdut din avant, pentru ca am lucrat mai toata ziua...

mykydutza 11 apr 2010 22:33:16

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
si eu ma mir ce liniste e pe aici...:(ma duc si eu putin la tv:)pup

andra_aly 11 apr 2010 22:38:11

Re: Cafeneaua de la miezul noptii!
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 145988)
Si eu sunt, mai migalesc la licenta :)
Mai am putin, dar mi-am pierdut din avant, pentru ca am lucrat mai toata ziua...

pai asa este, cand esti pe ultima suta de metri parca iti pierzi din rabdare. vrei sa termini cat mai repede


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:53:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO