forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   Iesirea in oras (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/iesirea-oras-8249.html)

eodiana 20 feb 2011 19:39:42

Iesirea in oras
 
Am o mare problema atunci cand ies in club, ca nu stiu ce sa imi comand ca bautura. Nu ies foarte des, dar cand se intampla ma stresez mereu. Alcool nu vreau sa beau ca e daunator pentru silueta, sucurile acidulate la fel, energizantul la fel, iar coctail-urile nealcoolice sunt pline de siropuri... parca sa imi iau apa plata parca e prea de tot, sigur se uita lumea ciudat la aceasta "fita". Voi ce beti cand iesiti ca sa nu va afecteze dieta?

anqutz 20 feb 2011 20:26:29

Re: Iesirea in oras
 
Eu beau Cola dietetica. :)

LicuriciColorat 20 feb 2011 21:57:20

Re: Iesirea in oras
 
Cola dietetica
apa minerala
limonada(fara zahar)

eodiana 21 feb 2011 15:14:46

Re: Iesirea in oras
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 535775)
Cola dietetica
apa minerala
limonada(fara zahar)

mda..dar limonada nu prea poti sa ti-o comanzi in club-uri, iar cola dietetica am inteles ca ingrasa mai tare decat cea normala.. :)

anqutz 21 feb 2011 15:22:54

Re: Iesirea in oras
 
Citat:

Anterior postat de eodiana (Post 536766)
mda..dar limonada nu prea poti sa ti-o comanzi in club-uri, iar cola dietetica am inteles ca ingrasa mai tare decat cea normala.. :)

De unde ai auzit asta? :) N-are deloc zahar in ea, n-are calorii, nu creste glicemia. E intr-adevar plina de e-uri, dar nu ingrasa.

Red_Rose 29 mar 2011 06:33:33

Re: Iesirea in oras
 
dar un festival ingrasa? :D eu ultimul mai beau uneori cite un festival, are alcool insa mi=a zis un prieten care invata la biologie ca nu o sa ma ingrasa daca unoeri o sa beau 330 ml din asta(ca asa are sticla) ca tre sa beau cu litrii daca sa se depuna.. mai beau uneori cola light, desi uneori ma irita ca are un gust adaugator asa specific fata de cola simpla care nu imi prea place..
in oras imi place sa ies cu fetele sa stam intr-un local si sa vb mult si bine :) insa este o problema ca mereu cheltui bani destui iesind in oras pt ca nu ma limitez la o bautura oarecare si mereu mai vreau ceva :(

deadcountess 02 ian 2013 18:55:16

Re: Iesirea in oras
 
Citat:

Anterior postat de Red_Rose (Post 594424)
dar un festival ingrasa? :D eu ultimul mai beau uneori cite un festival, are alcool insa mi=a zis un prieten care invata la biologie ca nu o sa ma ingrasa daca unoeri o sa beau 330 ml din asta(ca asa are sticla) ca tre sa beau cu litrii daca sa se depuna.. mai beau uneori cola light, desi uneori ma irita ca are un gust adaugator asa specific fata de cola simpla care nu imi prea place..
in oras imi place sa ies cu fetele sa stam intr-un local si sa vb mult si bine :) insa este o problema ca mereu cheltui bani destui iesind in oras pt ca nu ma limitez la o bautura oarecare si mereu mai vreau ceva :(

Ce-i ala festival? Ma gandesc ca-i ceva cocktail


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:22:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO