forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Achizitie telefon pe puncte de loialitate (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/achizitie-telefon-puncte-loialitate-5640.html)

any_268268 26 iul 2010 08:06:28

Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
buna!ce telefon m-ati sfatui sa-mi iau cu 404 puncte de loialitate vodafone?ms...astept sugestii....abonamentul e de vreo 6 ani...

minouse 26 iul 2010 10:46:14

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Eu nu pot sa-ti dau nici un sfat din moment ce nu mai stiu ce e p-acolo, dar ai grija cand iti iei telefonu' sa nu-ti ceara contractul pe casa(ca e hotie la drumul mare), ai mare grija ca la contractele pt astfel de telefoane se uita sa faca tot felul de smecherii :(

ali_lumi 26 iul 2010 10:51:03

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Si iubitul meu si a luat tel. pe punctele mele acum vro jumatate de an, si binenteles ca fara contractul casei nu ai cum sa ai abonament:-?? so...
Nu vad ce telefon ti-ai lua la punctele alea pt ca am impresia ca sunt prea putine. Eu am avut in jur de 1000 de puncte plus diferenta vro 400 ron si si-a luat un tel cu camera mp3.. infine destul de ok.

minouse 26 iul 2010 11:02:33

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 267695)
Si iubitul meu si a luat tel. pe punctele mele acum vro jumatate de an, si binenteles ca fara contractul casei nu ai cum sa ai abonament:-?? so...
Nu vad ce telefon ti-ai lua la punctele alea pt ca am impresia ca sunt prea putine. Eu am avut in jur de 1000 de puncte plus diferenta vro 400 ron si si-a luat un tel cu camera mp3.. infine destul de ok.

Pai daca tot trebuie sa foloseasca contractul casei sa-si faca un abonament mai avantajos(adica nu prea scump) ca vorba aia e criza si daca nu-ti mai permiti sa-l platesti ghici ce-o sa se intample cu casa :|
Eu cand mi-am luat telefon acum 2 ani(poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci :D ) l-am luat direct pe cartela ca sa nu fiu nevoita sa folosesc contractul casei.

ali_lumi 26 iul 2010 11:25:18

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 267717)
Pai daca tot trebuie sa foloseasca contractul casei sa-si faca un abonament mai avantajos(adica nu prea scump) ca vorba aia e criza si daca nu-ti mai permiti sa-l platesti ghici ce-o sa se intample cu casa :|
Eu cand mi-am luat telefon acum 2 ani(poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci :D ) l-am luat direct pe cartela ca sa nu fiu nevoita sa folosesc contractul casei.

Da intradevar poti si asa, dar uite eu am abonament de vro 4-5 ani si cu contractul casei binenteles, si nu sa intamplat nimic :)

any_268268 26 iul 2010 11:32:31

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
eu am deja 3 tel bune...dar daca tot are dreptul la un tel(mama) vreau sa mai iau unul si sa fol punctele...ce parere aveti de lg?e unul acum cu touch screen...

SuperTeo 26 iul 2010 11:35:52

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Citat:

Anterior postat de any_268268 (Post 267748)
eu am deja 3 tel bune...dar daca tot are dreptul la un tel(mama) vreau sa mai iau unul si sa fol punctele...ce parere aveti de lg?e unul acum cu touch screen...

sincer mi-e nu mi se par ok lg... pt k mi se par "prostutze" :-S defapt nu-mi place softul :D

minouse 26 iul 2010 11:48:59

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 267736)
Da intradevar poti si asa, dar uite eu am abonament de vro 4-5 ani si cu contractul casei binenteles, si nu sa intamplat nimic :)

Ma bucur sa aud asta, dar eu am spus asta pentru ca am auzit de la cineva de un caz in care i s-ar fi luat casa, insa spre norocul persoanei respective mai avea alta:D

any_268268 26 iul 2010 12:04:26

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
nu se pune problema de asa ceva...

carinush 26 iul 2010 12:28:53

re: Achizitie telefon pe puncte de loialitate
 
Eu mi-am luat acum 2 saptamani telefon pe pct de loialitate :)
se prelungeste contractul pe 2 ani si iti da o luna gratis de internet.
poti sa alegi orice telefon si sa platesti diferenta :-??
eu mi-am luat un corby


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:34:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO