forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ai vrea sa schimbi ceva la tine? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/ai-vrea-schimbi-ceva-tine-1370.html)

Slabuta 25 sep 2009 19:25:47

Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Intrebarea acestei seri:
Ai vrea sa schimbi ceva la tine? Daca da, ce anume ai schimba? Sau iti place cum esti?

meapasarica 25 sep 2009 19:29:05

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
slabuta:D...cred ca nu ai nimerit prea bine..nu prea cred eu ca exista femei sa fie multumite:)) ...daca e parul blond il facem negru ca e mai deosebit, daca e parul blond il facem negru ca e mai interresant...daca e parul intins il facem cret si invers...daca avem sani mici ii vrem mari si invers:)):)):))...si cred ca pot continua la nesfarsit:P

Slabuta 25 sep 2009 19:41:19

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Ce imi place la mine:
ambitia
hotararea
fata (chipul)
felul meu de a fi
veselia
sociabilitatea
constiinciozitatea
romantismul
creativitatea

Ce nu imi place la mine:
picioare scurte
prea emotiva
prea perfectionista
nicidecum nu reusesc sa am manichiura ( :D )
dorinta de a face 10 lucrari deodata
cu multe complexe

Slabuta 25 sep 2009 19:42:58

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 35739)
slabuta:D...cred ca nu ai nimerit prea bine..nu prea cred eu ca exista femei sa fie multumite:)) ...daca e parul blond il facem negru ca e mai deosebit, daca e parul blond il facem negru ca e mai interresant...daca e parul intins il facem cret si invers...daca avem sani mici ii vrem mari si invers:)):)):))...si cred ca pot continua la nesfarsit:P

o sa te contrazic Anca :)
am intalnit oameni, perfect impacati cu ei insisi ;)
nu ar schimba nimic si le place extrem de mult de ei ;)

meapasarica 25 sep 2009 19:51:09

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 35750)
o sa te contrazic Anca :)
am intalnit oameni, perfect impacati cu ei insisi ;)
nu ar schimba nimic si le place extrem de mult de ei ;)

mai e bine ca sunt si din-aia...poate doar la suprafata...insa nu cred ca e cineva care chiar nu ar vrea sa schimbe ceva, ceva detaliu mic:D:P

Extasssy 25 sep 2009 20:59:20

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
In afara de ce este evident (kg in plus) as mai schimba unele chestii:
  1. egoismul
  2. rasfatul
  3. lipsa de incredere in mine
  4. faptul ca imi rod unghiile in permanenta
  5. mai sunt sigur si altele dar acum nu imi mai vine nici una in minte!

Creizilup 26 sep 2009 17:14:11

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Pai dupa parerea mea sunt doua categorii de complexe:unele iremediabile si altele in legatura cu care putem face diverse pentru a le rezolva. Din categoria a doua am avut si nu mai am ;;), din prima...as vrea sa fiu cu vreo 10 cm mai inalta :D Insa stiu ca nu se poate face nimic si compensez cu tocuri:))

Ampera 27 sep 2009 12:44:58

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Cate pagini am voie sa postez ca raspuns la intrebarea: Ce ai vrea sa schimbi?
Multe, sincer multe! Cateva le-am schimbat, dar nu fiindca sunt eu inteligenta, ci pentru ca e medicul destept. Altele nu mi-au iesit. Care altele? Pai uite una buna: mi-e foame mereu, hai nu mereu...dar cam 80% din timp as rontai ceva. E pe sistem nervos, e din cauza plictiselii, e o buba undeva la etaj (a se citi cap), e pe orice motiv posibil. DA! asta as schimba, as face in asa fel incat sa mananc numai daca trebuie:-s

justbelieve 05 apr 2010 20:41:24

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Cu siguranta as face unele schimbari.
Legat de aspectul fizic as vrea sa am picioarele mai slabe sau mai lungi.Cred ca prima varianta ar fi posibila.
Legat de personalitate as vrea sa nu ma enervez atat de repede si sa nu mai fiu atat de impulsiva si dornica de a-i ajuta pe toti.

Sand 05 apr 2010 20:52:57

Re: Ai vrea sa schimbi ceva la tine?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 35736)
Intrebarea acestei seri:
Ai vrea sa schimbi ceva la tine? Daca da, ce anume ai schimba? Sau iti place cum esti?

Da, desi nu pot sa zic ca nu-mi place cum sunt da' se poate si mai bine ca doar vreau sa evoluez si nu sa stagnez sau sa involuez. Ce anume? Pai una-alta, diverse, unele legate de ambalaj (adica corp), altele de mental (adica biluta) si unele legate de emotional (adica raspus la eventuale socuri/nenorociri). Cu alte cuvinte sunt intr-o continua schimbare :D. Schimb si eu ce pot, ca ce nu pot...nu am cum sa schimb, deh. ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:39:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO