forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ajutor slabutele din lista mea de contact (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/ajutor-slabutele-lista-mea-contact-3119.html)

ianna 13 mar 2010 16:10:14

Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Duminica trebuie sa ma duc la piscina cu piticu..si nu mai vrea barbata`-miu sa intre in apa cu el...deci a trebuit sa-mi iau constum de baie.

In albumele mele am creat unul "costume de baie"...mi-am cumparat 2 costume diferite.... care ma avantajeaza?

Va rog ajutati-ma:D

Merci anticipat

Sabine_28 13 mar 2010 16:16:18

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 116792)
Duminica trebuie sa ma duc la piscina cu piticu..si nu mai vrea barbata`-miu sa intre in apa cu el...deci a trebuit sa-mi iau constum de baie.

In albumele mele am creat unul "costume de baie"...mi-am cumparat 2 costume diferite.... care ma avantajeaza?

Va rog ajutati-ma:D

Merci anticipat

Felicitari, Ianna, arati f bine!>:D<
Eu zic ca cel mai bine te avantajeaza cel cu fustita, pt ca acopera mai bine soldurile!
:-*

ianna 13 mar 2010 16:17:54

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 116797)
Felicitari, Ianna, arati f bine!>:D<
Eu zic ca cel mai bine te avantajeaza cel cu fustita, pt ca acopera mai bine soldurile!
:-*


merci Sabina, ca de obicei, prompta!

1-0 ptr costumul nike

Slabuta 13 mar 2010 16:18:00

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Ianna, te avantajeaza tare mult costumul de baie cu fustita, super sexy, iti pune in valoare talia si soldurile. :)

ianna 13 mar 2010 16:18:32

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 116799)
Ianna, te avantajeaza tare mult costumul de baie cu fustita, super sexy, iti pune in valoare talia si soldurile. :)

:-*merci

2-0

ali_lumi 13 mar 2010 16:20:42

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Cel cu fundite roz, si dungile acelea colorate:D iti sta foarte bine cu el.

ras_cristalin 13 mar 2010 16:22:22

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Eu am votat prin comentariu pentru cel fara fustita. Iti arata formele foarte frumos. Talia arata mai subtire si esti mai "clepsidra"

mvthebest 13 mar 2010 16:29:54

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Mie imi place cum iti sta cu acela cu fundita roz. dar si in acela cu fustita.
Adevarul este ca ai o talie suuuper. Bravo Putine mamici arata asa dupa ce au dat nastere unui ingeras:x:x:x

Slabuta 13 mar 2010 16:30:47

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 116803)
Eu am votat prin comentariu pentru cel fara fustita. Iti arata formele foarte frumos. Talia arata mai subtire si esti mai "clepsidra"

Si eu eram tentata sa spun pe cel fara fustita, dar cand am vazut pozele cu al doilea, adica cu fustita, mi-a ramas pe retina :D

ras_cristalin 13 mar 2010 16:34:16

Re: Ajutor slabutele din lista mea de contact
 
Apropo de ingerasi... EDI, ce mai faci? Hai la laptop-ul lu' mami sa stam si noi la un pahar de vorba :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:40:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO