forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Aparatul foto pe post de web (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/aparatul-foto-post-web-6800.html)

LicuriciColorat 22 oct 2010 14:13:13

Aparatul foto pe post de web
 
Ma poate ajuta si pe mine cineva:D,am un nikon L22:D,si as vrea sa'l folosesc pe post de web,singura problema e ca nu reusesc,in carte nu scrie nimic despre asa ceva,pe net nu gasesc si din setari nici atata.
Are cineva vre'o idee cum as putea sa'l pun ca web?:D

Slabuta 22 oct 2010 16:47:40

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 376228)
Ma poate ajuta si pe mine cineva:D,am un nikon L22:D,si as vrea sa'l folosesc pe post de web,singura problema e ca nu reusesc,in carte nu scrie nimic despre asa ceva,pe net nu gasesc si din setari nici atata.
Are cineva vre'o idee cum as putea sa'l pun ca web?:D

Exista asa optiune:-/
Eu sincer nu am auzit:-/

LicuriciColorat 22 oct 2010 20:43:52

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 376417)

Exista asa optiune:-/
Eu sincer nu am auzit:-/


da sigur ca exista
prietena mea are une benq si poate sa il puna doar ca nu mai tine minte:D,eu nu stiu nu ma descurc cu deastea:)))

andra_aly 22 oct 2010 21:05:15

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Laura, m-am interesat pe net si merge... dar tre sa cauti nu stiu ce program care sa considere orice chestie conectata la calc ce are fotocamera, web... acum nu stiu sa iti zic cum si ce:P dar asa am citit;))

LicuriciColorat 22 oct 2010 21:56:01

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 376668)
Laura, m-am interesat pe net si merge... dar tre sa cauti nu stiu ce program care sa considere orice chestie conectata la calc ce are fotocamera, web... acum nu stiu sa iti zic cum si ce:P dar asa am citit;))


hmm traba program?:-/
off eu nu am gasit nimic:)))
eu am citit ca traba sa ai ceva in setari doar ca eu nu gasesc nic ...probabil nu am:))

andra_aly 22 oct 2010 22:16:39

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 376732)
hmm traba program?:-/
off eu nu am gasit nimic:)))
eu am citit ca traba sa ai ceva in setari doar ca eu nu gasesc nic ...probabil nu am:))

Eu zic sa incerci sa te uiti pe site-ul lor poate gasesti ceva info:-/ ma refeream la marca:P

vadmin 23 oct 2010 00:24:00

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 376650)
da sigur ca exista
prietena mea are une benq si poate sa il puna doar ca nu mai tine minte:D,eu nu stiu nu ma descurc cu deastea:)))

Pentru a putea folosi un aparat foto pe post de webcam, trebuie ca acest aparat sa suporte aceasta functionalitate. M-am uitat prin specificatiile aparatului tau de fotografiat si se pare ca nu are aceasta functionalitate.

LicuriciColorat 23 oct 2010 09:28:51

Re: Aparatul foto pe post de web
 
Citat:

Anterior postat de vadmin (Post 376871)

Pentru a putea folosi un aparat foto pe post de webcam, trebuie ca acest aparat sa suporte aceasta functionalitate. M-am uitat prin specificatiile aparatului tau de fotografiat si se pare ca nu are aceasta functionalitate.


multumesc mult:D
m'am gandit la chestia asta,dar vroiam sa fiu sigura:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:44:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO