forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Cadou petrecere burlacite (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/cadou-petrecere-burlacite-6390.html)

Dio 22 sep 2010 14:11:38

Cadou petrecere burlacite
 
Se pare ca am primit o invitatie de la o viitoare miresica la o petrecere de burlacite pentru a anima putin atmosfera pe la mijloc (1-3 dimineata) cand incep fetele sa fie lesinate de caldura (bautura adica).

Vreau sa ii iau o mica atentie, eu am o idee, dar nu stiu daca nu e prea ...baieteasca. Este vorba de o colega de munca cu care ma inteleg foarte bine, putin perversa, foarte haioasa si draguta si ne permitem orice fel de glume. Eu unul ma gandeam sa ii cumpar un set de zaruri (2 zaruri mai exact), fosforescente, cu 6 fete (doh), unul avand pe fiecare fata diferite locatii dintr-un apartament iar celalalt avand diferite pozitii (da sexuale, what else). Concluzia, dai cu zarul si ai de prestat un doggy style in bucatarie. :)

Dar poate aveti voi o idee mai exotica sau draguta. Va rog, nu carti, haine, decoratiuni interioare sau alte prostii utile. As vrea un cadou unic (adica nu catuse, lenjerie, vibratoare, etc.), haios (vezi paranteza precedenta), sexy (sa-l foloseasca in ipostaze mai intime cu viitorul sot).

Multumesc!

anqutz 22 sep 2010 14:46:33

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Eu vreau sa stiu unde ai gasit zarurile acelea. b-)

mvthebest 22 sep 2010 14:50:32

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 338300)
Eu vreau sa stiu unde ai gasit zarurile acelea. b-)

Si al meu are unul cu pozitii:)) e chiar ,,util'' :P

Dio 22 sep 2010 15:05:07

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 338300)
Eu vreau sa stiu unde ai gasit zarurile acelea. b-)

Sa inteleg ca si tu si mvthebest recomandati aceasta varianta. :)) I-am mai luat unui prieten asa ceva din Mall Vitan, este un magazin micut la parter langa Aldo (cred ca asa se numeste). Daca nu e Aldo, nu mai stiu exac denumirea, este la 2-3 magazine distanta de salonul de tatuaje inspre Gimma. Se poate sa gasiti asa ceva si la (aproape) orice sex shop.

PS: acum ca am purtat "discutia" asta, imi dau seama ca nu ar strica sa imi iau si eu asa ceva >:)

EDIT: cauta pe google "sex zaruri" si vezi al doiela rezultat.

anqutz 22 sep 2010 15:07:22

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Dio (Post 338335)
Sa inteleg ca si tu si mvthebest recomandati aceasta varianta. :)) I-am mai luat unui prieten asa ceva din Mall Vitan, este un magazin micut la parter langa Aldo (cred ca asa se numeste). Daca nu e Aldo, nu mai stiu exac denumirea, este la 2-3 magazine distanta de salonul de tatuaje inspre Gimma. Se poate sa gasiti asa ceva si la (aproape) orice sex shop.

PS: acum ca am purtat "discutia" asta, imi dau seama ca nu ar strica sa imi iau si eu asa ceva >:)

EDIT: cauta pe google "sex zaruri" si vezi al doiela rezultat.

Merci! :D Mi-ai dat o idee super! ;))

Sabine_28 22 sep 2010 15:08:24

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Dio (Post 338335)
Sa inteleg ca si tu si mvthebest recomandati aceasta varianta. :)) I-am mai luat unui prieten asa ceva din Mall Vitan, este un magazin micut la parter langa Aldo (cred ca asa se numeste). Daca nu e Aldo, nu mai stiu exac denumirea, este la 2-3 magazine distanta de salonul de tatuaje inspre Gimma. Se poate sa gasiti asa ceva si la (aproape) orice sex shop.

PS: acum ca am purtat "discutia" asta, imi dau seama ca nu ar strica sa imi iau si eu asa ceva >:)

EDIT: cauta pe google "sex zaruri" si vezi al doiela rezultat.

Si acum toate slabutele vor fi la Mall Vitan, eu prima, ca e la 2 pasi de munca:)):)):))
Sau poti sa-i iei Kamasutra;) in imagini:D
Are dreptate Mira, cred ca e "util" :P

mvthebest 22 sep 2010 15:15:27

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 338339)
Si acum toate slabutele vor fi la Mall Vitan, eu prima, ca e la 2 pasi de munca:)):)):))
Sau poti sa-i iei Kamasutra;) in imagini:D
Are dreptate Mira, cred ca e "util" :P

Daa:)) noroc ca nu sunt din Buc si ca il am deja.

Trebuie tot timpul sa tinem flacara aprinsa iar un mic ,,obiect'' este bine venit tot timpul:P

Dio 22 sep 2010 15:17:55

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Dada, ma bucur ca va dau idei :P Acum este randul vostru, nu? Merg pe varianta asta sau aveti o propunere inovatoare?

Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 338339)
Sau poti sa-i iei Kamasutra;) in imagini:D

Cred ca zarurile sunt utile si la "spart gheata" la inceput, primele dati, spre deosebire de Kamasutra. Gandeste-te cum ai reactiona daca atunci cand ai merge la un tip acasa ar scoate "biblia" sexului pe masa :))

Sabine_28 22 sep 2010 15:22:30

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Cred ca zarurile sunt utile si la "spart gheata" la inceput, primele dati, spre deosebire de Kamasutra. Gandeste-te cum ai reactiona daca atunci cand ai merge la un tip acasa ar scoate "biblia" sexului pe masa :))

Pai ei se casatoresc, deci ma-ndoiesc ca e prima data, nu?:))
Eu cred ca asta ar trebui sa nu lipseasca din familie, numai sa n-o citeasca copiii :))

Dio 22 sep 2010 15:26:13

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 338376)
Eu cred ca asta ar trebui sa nu lipseasca din familie, numai sa n-o citeasca copiii :))

Nu mami, oamenii aia din carte nu fac prostii, fac pilates. O sa faci si tu, dar dupa 18 ani :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:27:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO