forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!! (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/cadouri-iubiti-soti-prieteni-1693.html)

alina_neamt 03 nov 2009 17:22:27

Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Buna, fetelor!!
Tot despre slabit vorbim, dar fiecare din noi are si o viata personala!!Cred ca majoritatea au/au avut iubiti, prieteni:D:D de aceea ve intreb: ce cadouri le-ati luat sau le veti lua de ziua lor, de craciun ( ca acusica bate la usa :> ) de aniversarea voastra....

mayya 03 nov 2009 18:01:51

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Citat:

Anterior postat de alina_neamt (Post 47086)
Buna, fetelor!!
Tot despre slabit vorbim, dar fiecare din noi are si o viata personala!!Cred ca majoritatea au/au avut iubiti, prieteni:D:D de aceea ve intreb: ce cadouri le-ati luat sau le veti lua de ziua lor, de craciun ( ca acusica bate la usa :> ) de aniversarea voastra....


Pai dupa ce ca a pus mana pe norcul vietii lui(adica eu):)):)),nu-i mai trebuie nici un cadou...glumesc...nu stiu al meu are o pasiune pentru masini,daca as avea putere financiara i-as schimba masina...iar ca sa fiu realista acuma cred ca as pleca la munte singuri singurei:x iar surpriza ar fi o cina si o seara romantica :)! am vazut ca obiectele in materie de cadouri nu-l fac fericit!

Sheba 03 nov 2009 18:26:49

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Al meu e ca un copil mic... doar ca-i plac jucariile cam scumpe!
Eu nu premeditez cadourile pe unde umblu daca nimeresc ceva care mi se pare ca i s-ar potrivi aia e. Acum i-am luat un batic de-ala de arab :))

ali_lumi 03 nov 2009 19:10:12

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
anul trecut de ziua lui il auzeam ca vrea o masina cu telecomanda, da nu orice masina cu telecomanda una scumpa :)) va da ti seama .. si ce crede ti ca am facut am dat 2 mil. pe o masinuta cu telecomanda , si acum se pune prafu pe ea

ali_lumi 03 nov 2009 19:10:42

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
si am uitat sa mentionez ca are 25 de ani curand:)) ..... dar deh e un moft ce sa i faci

Sheba 03 nov 2009 19:12:41

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Stai linistita se poate si mai rau... al meu are 35 de ani! =))

ali_lumi 03 nov 2009 19:15:11

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
da se pare ca e ceva normal in ziua de azi :)) pt ei .

roseadria 03 nov 2009 19:22:08

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Al meu fiind musulman nu a obisnuit sa-si serbeze ziua de nastere.Asta pina m-a intilnit pe mine in urma cu 8 ani. De atunci e foarte fascinat de orice cadou si mai ales de faza cu suflatul in luminari. mi-e foarte simplu sa-i fac ziua mai festiva ca-i nascut pe 1 ianuarie. Deci, ....la un loc cu toate. Eu fac si brad de Craciun si sarbatorim si Craciunul . De fapt sarbatorile lui religioase nu le serbam in nici un fel (cel mult mergem la ma-sa la masa de prinz) iar sarbatorile mele religioase le sarbatorim cu mare fast:)) Sunt romanca nu-i asa????:))
Anul asta de Craciun il aduc in tara si -l duc pe la zapada prin Poiana Brasov.......
De ziua lui, ca sa revin la subiect cumpar de obicei ceva mishto de-mbaracat si parfum.

Antuca 04 nov 2009 09:25:48

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Eu sunt mai practica din fire, asa ca prefer sa ii fac cadouri practice;). Lucruri de care oricum stiu ca are nevoie si vor trebui cumparate. Asta de ziua lui, care e in decembrie.Dar de Craciun ii cumpar ceva mai putin practic, dar mai aproape de :x.
Cat despre masina cu telecomanda... I-am luat acum doi ani si tot depozit de praf este!( si al meu are 35 de anisori, mititelul:D). S-a jucat cu ea in fata blocului de cateva ori cu un vecin ( mai mare ca varsta) si pe urma s-a plictisit!

mishutza 04 nov 2009 11:43:25

re: Cadouri pentru iubiti, soti, prieteni!!!
 
Cred ca cel mai frumos cadou pe care l-a primit iubitul in viata lui e cel de acum doi ani,cand ne-am cunoscut.Isi dorea de mult timp un tatuaj dar toata lumea se opunea.In afara de mine:)) asa ca a primit cadou banutii pentru un tatuaj,care a costat destul de mult dupa parerea mea,dar rezultatul a fost bun..Acum are pe bratul drept un scorpion.Si cadoul de multumesc al lui pt mine e ca scorpionul are in frunte un M,de la numele meu.Doar ca e facut tare fain si nu e extrem de vizibil ca acolo e o litera.
In cateva zile e ziua lui si habar nu am ce sa ii iau sau sa ii fac.In afara de tort.:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:30:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO