forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Cat timp petreceti pe Slabute? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/cat-timp-petreceti-slabute-10575.html)

Slabuta 09 nov 2011 15:30:27

Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Buna ziua slabutelor, :)

In repetate randuri, citesc in mesajele voastre faptul ca va place foarte mult aceasta comunitate si modul in care a fost creata, va plac functionalitatile si informatiile care v-au ajutat in adoptarea unui stil de viata sanatos si mai activ, va place atmosfera din comunitate si relatiile de prietenie care s-au legat aici... si sunt sigura ca sunt inca multe alte motive pe care le are fiecare slabuta care tine la aceasta comunitate... :)

Slabute a devenit ca o a doua casa pentru multi dintre voi. Unele slabute sunt inregistrate inca de la inceputurile acestei comunitati si chiar si in ziua de azi sunt alaturi de Slabute.

Multi dintre voi petrec zilnic foarte mult timp in comunitate... :) fiecare slabuta are motivele ei... :)

Tu cate ore/zi petreci in comunitate?

BornCrank 09 nov 2011 15:50:37

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Cam mult...s-a prins ¨microbul¨ de mine si nu mai vrea sa plece. :D

Te pup! :-*

Slabuta 09 nov 2011 15:52:19

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 840646)
Cam mult...s-a prins ¨microbul¨ de mine si nu mai vrea sa plece. :D

Te pup! :-*

Buna >:D<

Atata timp cat este un "microb" care iti face bine nu este nimic rau :D:-*

vera37 09 nov 2011 15:57:42

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
buna! si eu petrec zilnic cateva ore pe slabute si cu slabutele :):)

adinico 09 nov 2011 15:58:57

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Buna intrebare .....
si la mine cam mult ....ma rog si timpul mi-a permis sa zic asa ...oricum atunci cand am nevoie de o inf o caut.. ma edific ...salut fetele..dau raportul la sport...notez km ptr Paris ....mai trag cu ochiul in jurnale ...vad retete de ...tort ;) delicios si dietetic....deci ...se strange ceva timp...>:D<

Slabuta 09 nov 2011 16:03:07

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 840653)
Buna intrebare .....
si la mine cam mult ....ma rog si timpul mi-a permis sa zic asa ...oricum atunci cand am nevoie de o inf o caut.. ma edific ...salut fetele..dau raportul la sport...notez km ptr Paris ....mai trag cu ochiul in jurnale ...vad retete de ...tort ;) delicios si dietetic....deci ...se strange ceva timp...>:D<

Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 840652)
buna! si eu petrec zilnic cateva ore pe slabute si cu slabutele :):)

Buna fetelor >:D<
Sa nu uitati sa lasati un vot in chestionarul de la inceputul subiectului ... :-*

Adinico, ma bucur ca timpul petrecut pe Slabute iti este util. :)>:D<

barbuta 09 nov 2011 16:04:52

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
buna slabutelor eu cind sint libera toata ziua las deschisa foaia pe slabute

Elena19 09 nov 2011 16:11:16

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Mi-am facut cont de curand pe site dar spun sincer ca este cea mai calda si primitoare comunitate. Petrec foarte mult timp aici,cu fetele,cu calculul caloriilor,citesc informatii si discutii non-stop. Tot de aici am invatat ca sportul este foarte sanatos si m-am apucat de el desi sunt o lenesa. Plus ca scriind ce simt reusesc sa imi depasesc crizele de binge-eating.
Slabuta,se vede de departe cat esti de dulce si de buna. Iti multumesc pentru eforturile pe care le faci pentru a intretine aceasta comunitate (eforturile voastre,impreuna faceti acest site atat de deosebit) >:D<

Slabuta 09 nov 2011 16:32:05

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 840667)
Mi-am facut cont de curand pe site dar spun sincer ca este cea mai calda si primitoare comunitate. Petrec foarte mult timp aici,cu fetele,cu calculul caloriilor,citesc informatii si discutii non-stop. Tot de aici am invatat ca sportul este foarte sanatos si m-am apucat de el desi sunt o lenesa. Plus ca scriind ce simt reusesc sa imi depasesc crizele de binge-eating.
Slabuta,se vede de departe cat esti de dulce si de buna. Iti multumesc pentru eforturile pe care le faci pentru a intretine aceasta comunitate (eforturile voastre,impreuna faceti acest site atat de deosebit) >:D<

Buna Elena si bine te-am gasit :)

Ma bucur ca te simti aproape de aceasta comunitate, ca te motiveaza ceea ce gasesti aici si ca ai luat decizii bune in ceea ce priveste sanatatea ta (sportul nu trebuie evitat :) )


Iti multumesc pentru cuvintele frumoase atat din partea mea, cat si din partea tuturor slabutelor care sunt alaturi de mine si Vadmin, si ajuta la evolutia acestei comunitati. :-*>:D<
Contributia pe care o aduce fiecare slabuta este importanta si inseamna inca un pas inainte pentru comunitate si pentru stilul de viata sanatos. :)

GinaViesianu 09 nov 2011 16:34:43

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Eu tin slabutele on aproape tot timpul, chiar daca nu scriu...
Evident, depinde de perioade, dar ca medie, cred ca imi petrec cam 4 ore pe zi citind/ scriind pe slabute efectiv...

Multumesc, Slabuta, pentru comunitate!:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:14:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO