forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   A inceput scoala (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/inceput-scoala-1469.html)

skiny katy 01 oct 2009 16:06:47

A inceput scoala
 
pentru toate studentele de pe forum :Dva felicit si multa bafta mai ales pt boboacele :-*>:D<

Slabuta 01 oct 2009 16:08:52

Re: a inceput scoala
 
Felicitari studentelor :D
Sa aveti un an universitar de succes :)

stripmymind 02 oct 2009 10:12:24

Re: a inceput scoala
 
Multumim! :-* Sa fie!!! Eu sunt proaspata studenta la medicina. Si vreau sa zic ca am emotii :-s

skiny katy 02 oct 2009 11:06:49

Re: a inceput scoala
 
Citat:

Anterior postat de stripmymind (Post 37463)
Multumim! :-* Sa fie!!! Eu sunt proaspata studenta la medicina. Si vreau sa zic ca am emotii :-s

multa bafta,eu am terminat medicina in 2007 acum rezidenta>:D<multa rabdare si spor:-*

Slabuta 02 oct 2009 11:07:43

Re: a inceput scoala
 
ce mult mi-am dorit si eu sa fiu la medicina :D
ma pasioneaza chirurgia plastica/operatii estetice, asta vroiam sa fac :D

skiny katy 02 oct 2009 11:11:16

Re: a inceput scoala
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 37497)
ce mult mi-am dorit si eu sa fiu la medicina :D
ma pasioneaza chirurgia plastica/operatii estetice, asta vroiam sa fac :D

pai Slabuto ai putea incerca desi alta e capacitatea la 18 ani ,eu una stiu dupa mine in primii ani de fac aveam chestii care le citeam odata si memoram 80% acum tr sa citesc de cateva ori :(si eventual sa mai rasfoiesc dupa sa retin bine:Doricum multa bafta la anato colega ;;)

skiny katy 02 oct 2009 11:13:05

Re: a inceput scoala
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 37497)
ce mult mi-am dorit si eu sa fiu la medicina :D
ma pasioneaza chirurgia plastica/operatii estetice, asta vroiam sa fac :D

da estetica e f fumoasa,din pacate in romania este alta realitatea dc ai banuti iti faci cabinet si operezi(nu neaparat dc esti si bun)si dc nu-i ai operezi degete strivite si arsi toata viata(ceea ce este mult mai laborios si greu)

Slabuta 02 oct 2009 11:14:51

Re: a inceput scoala
 
Citat:

Anterior postat de skiny katy (Post 37499)
pai Slabuto ai putea incerca desi alta e capacitatea la 18 ani ,eu una stiu dupa mine in primii ani de fac aveam chestii care le citeam odata si memoram 80% acum tr sa citesc de cateva ori :(si eventual sa mai rasfoiesc dupa sa retin bine:Doricum multa bafta la anato colega ;;)

Off, as putea-o incerca oricand dar am zis sa ma linistesc odata, ca dupa mine eu as face si medicina si turism, si geologie, si arheologie, si astronomie, si mai de toate... si asa fac o groaza... asa ca raman la pictura :)

Eu am memorie foarte buna, mai ales vizuala asa ca , daca nu tine capul sa memoreze, bag ochii in functiune :))

Si tie succes Katy >:D<

Slabuta 02 oct 2009 11:17:23

Re: a inceput scoala
 
Citat:

Anterior postat de skiny katy (Post 37501)
da estetica e f fumoasa,din pacate in romania este alta realitatea dc ai banuti iti faci cabinet si operezi(nu neaparat dc esti si bun)si dc nu-i ai operezi degete strivite si arsi toata viata(ceea ce este mult mai laborios si greu)

imi imaginam eu ca alta e realitatea ;) :))
imi plac foarte mult si emisunile acelea de la straini, unde dupa craniului unui mort redescopera fata acelui om, practic se imbina medicina cu arta in cazul acesta :) si mi-ar fi placut sa fac si asta :D

iar legat de estetica, vai ce fete frumoase si corpuri as fi facut, stiu ce inseamna frumos :D

Slabuta 02 oct 2009 11:19:54

Re: a inceput scoala
 
ps: apreciez foarte mult doctorii care fac legatura dintre nervi/muschiuleti, am vazut niste cazuri in care lega bratul de mana (si l-a taiat cu nu stiu ce dispozitiv), mi se pare spectaculos :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:04:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO