forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/locul-unde-ati-vrea-mergeti-primul-avion-1373.html)

andra_aly 06 sep 2011 19:22:55

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 309127)
Eu pana in Romania as zbura daca as avea un avion direct de aici pana la Sibiu, si daca se poate si unul inapoi cand se termina weekend-ul.

sa faci o escala la roma, asa ma iei si pe mine la Sibiu:x
eu nu stiu daca as putea zice numai un loc...ca am ulte in cap:))
unul dintre ele e new york:D

Sand 06 sep 2011 19:28:46

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Cand o sa-mi cumpar primul meu avion...o sa zbor in sudul Frantei la casa mea personala de la tara, dintre dealuri cu vii. ;;)....Haideti lasati-ma sa visez in liniste si pace. Al doilea zbor il fac la villa din Toscana :D si al treilea in Okanagan Valley in British Columbia (Canada) unde vreau sa stau in pustietate, doar noi 2 si ursii grizli prin jur....ah, si pusca la indemana.

Animis23 06 sep 2011 19:31:43

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
M-as urca in primul zbor spre Japonia :D nu mi-am incheiat socotelile cu ea. As ateriza la Tokyo, as sta acolo macar o saptamana, apoi as merge la Osaka, Kyoto, Hiroshima. M-as intoarce spre Tokyo si as sta 2-3 zile numai in Hakone, o statiune de bai termale la poalele muntelui Fuji, intr-un han traditional japonez...Mmmm

Sand 06 sep 2011 19:35:40

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 781991)
...o statiune de bai termale la poalele muntelui Fuji, intr-un han traditional japonez...Mmmm

Tare. :)Te si vad lata pe o masa de masaj si cu japoneze mici prin jurul tau care-ti freaca ridichea (adica iti fac masaj viguros pe peste tot).:D Ehhh...vise taica, viseeee.

Alexik 06 sep 2011 19:41:56

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 781991)
M-as urca in primul zbor spre Japonia :D nu mi-am incheiat socotelile cu ea. As ateriza la Tokyo, as sta acolo macar o saptamana, apoi as merge la Osaka, Kyoto, Hiroshima. M-as intoarce spre Tokyo si as sta 2-3 zile numai in Hakone, o statiune de bai termale la poalele muntelui Fuji, intr-un han traditional japonez...Mmmm

Da da , si eu vreau in Japonia:x:x

Sand 06 sep 2011 19:45:18

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 782017)
Da da , si eu vreau in Japonia:x:x

Cel mai misto ar fi sa inchiriem un avion special pentru Slabute, sa vina pe la fiecare sa ne ia de acasa (uite asa!) si sa ne duca pe rand pe toate in x si y tara sa ne facem de cap in grup organizat.:DSi sa plateasca totul niste sponsori eventual.

andra_aly 06 sep 2011 19:46:25

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 782023)
Cel mai misto ar fi sa inchiriem un avion special pentru Slabute, sa vina pe la fiecare sa ne ia de acasa (uite asa!) si sa ne duca pe rand pe toate in x si y tara sa ne facem de cap in grup organizat.:DSi sa plateasca totul niste sponsori eventual.

deja visez:D :x

Alexik 06 sep 2011 19:46:36

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 782023)
Cel mai misto ar fi sa inchiriem un avion special pentru Slabute, sa vina pe la fiecare sa ne ia de acasa (uite asa!) si sa ne duca pe rand pe toate in x si y tara sa ne facem de cap in grup organizat.:DSi sa plateasca totul niste sponsori eventual.

Haha:))chiar ca:D
CIne se ofera:D? cine se ofera?:D

jessik 06 sep 2011 19:48:13

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
hahah fain subiect.. eu ma duc in romania, sa o vad pe mama, care e si bolnavioara.. o sa fie bine.. dar asa in afara romaniei, hm.. m-as duce in hawaii..

deadcountess 06 sep 2011 19:52:49

Re: Locul unde ati vrea sa mergeti cu primul avion?
 
M-as duce in Thailanda, dar asa, pt o vacanta de un an :)) mancare sanatoasa si box thailandez 6 ore/zi :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:16:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO