forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/planuri-aveti-sfantul-valentin-d-2659.html)

Liviutzza 08 feb 2010 17:23:40

Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Fetelor ce planuri aveti de ziua indragostitilor?eu habar n-am ce sa fac:D

Sheba 08 feb 2010 18:12:57

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Munte!!! La innotat prin zapada!!!! :D

Roxana 08 feb 2010 19:23:08

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Eu cred ca voi pregati o seara romantica ,iar daca am noroc sa fie liber in ziua respectiva...o sa iau bilete la un film frumos de dragoste (sper )...insa nu stiu ce sa i cumpar cadou...voi ce le cumparati iubitilor?

ras_cristalin 08 feb 2010 23:25:49

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Cadoul meu o sa fie faptul ca o sa cheltuim banii de pe bursa mea la munte :D O sa am grija sa decorez camera (pe care am ales-o cu grija pe net :">) cu tot felul de lumanarele, o sa pregatesc o baita speciala si muzica potrivita cu ocazia.
Urmatoarele doua zile o sa vizitam orasul, cu toate atractiile turistice, o sa ne dam cu schiurile si saniuta... ce sa mai :D abia astept.

Sheba 08 feb 2010 23:30:50

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Cadou si eu am avut probleme dar in fine tinand cont ca prind din zbor cand isi doreste ceva.
Acum doua saptamani vazuse un stilou care i-a placut ff mult dar se tot codea ca cam scump etc. Asa ca m-am conformat :D

Roxana 08 feb 2010 23:49:26

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Citat:

Anterior postat de Sheba (Post 82532)
Cadou si eu am avut probleme dar in fine tinand cont ca prind din zbor cand isi doreste ceva.
Acum doua saptamani vazuse un stilou care i-a placut ff mult dar se tot codea ca cam scump etc. Asa ca m-am conformat :D

Ce bine ar fi sa fie si la mine asa simplu ,al meu de cand ne am mutat (cca 3 luni) se uita numai dupa mobila si tot felul de chestii pentru casa ,asa ca eu ma gandeam la ceva simbolic( o inimioara ,o rama foto digitala in care sa pune toate fotografiile noastre ...nu stiu exact,nu prea am idee si mai sunt doar 4 zile :(

Roxana 08 feb 2010 23:53:49

Re: Ce planuri aveti de Sfantul Valentin??:D
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 82529)
Cadoul meu o sa fie faptul ca o sa cheltuim banii de pe bursa mea la munte :D O sa am grija sa decorez camera (pe care am ales-o cu grija pe net :">) cu tot felul de lumanarele, o sa pregatesc o baita speciala si muzica potrivita cu ocazia.
Urmatoarele doua zile o sa vizitam orasul, cu toate atractiile turistice, o sa ne dam cu schiurile si saniuta... ce sa mai :D abia astept.

Hmmm ce frumos ...:x:x:x ,as fi vrut si eu sa putem pleca undeva,dar el sambata lucreaza,posibil si duminica iar eu luni si marti am practica la gradinita....


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:30:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO