forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Propunere (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/propunere-1237.html)

mishutza 16 sep 2009 20:36:49

Propunere
 
Slabutule,de ce nu faceti voi astea enervante care sunteti deja slabe si va mentineti,ihhihi,concurs?Cum e si la noi la slabit?
Ma gandesc ca ar fi o buna motivare pt fete sa se mentina,sa ramana alaturi de noi ,sa fie active si sa ne ajute in continuare.Adica,nu am slabit si gata nu mai am ce face pe slabute.
Ar fi prea multa munca pt tine?Ca na,te putem ajuta cred,eu,si alte binevoitoare,hihihi

Slabuta 16 sep 2009 20:49:36

Re: Propunere
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 32756)
Slabutule,de ce nu faceti voi astea enervante care sunteti deja slabe si va mentineti,ihhihi,concurs?Cum e si la noi la slabit?
Ma gandesc ca ar fi o buna motivare pt fete sa se mentina,sa ramana alaturi de noi ,sa fie active si sa ne ajute in continuare.Adica,nu am slabit si gata nu mai am ce face pe slabute.
Ar fi prea multa munca pt tine?Ca na,te putem ajuta cred,eu,si alte binevoitoare,hihihi


Mishutza propunerea ta e foarte buna :)
acum sa ne gandim ce reguli va avea concursul acela :D

mishutza 16 sep 2009 20:51:32

Re: Propunere
 
Pai cam aceleasi,sa se puna accent pe sport,pe manacat sanatos,pe calorii,pe mese si gustari,astea is discutabile.La votul public,ca ce,doar o sa ajungem si noi odata acolo,si sa stim ce gasim:))

Slabuta 16 sep 2009 21:00:35

Re: Propunere
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 32767)
Pai cam aceleasi,sa se puna accent pe sport,pe manacat sanatos,pe calorii,pe mese si gustari,astea is discutabile.La votul public,ca ce,doar o sa ajungem si noi odata acolo,si sa stim ce gasim:))

Da, bun, facem asa :)
Sa vad cate fete se strang la mentinere, sper sa nu fiu doar eu :))

oftopic: Mishule te-au felicitat fetele aici :D De vorba cu Mishutza - “… de data asta, vreau sa fie pe viata slabitul” - Slabute.ro

mishutza 16 sep 2009 21:13:21

Re: Propunere
 
Slabutule,merci,nu vazusem,sau poate vazusem dar tot am amanat sa rapsund pana am uitat.
Pai o ai pe Adella,in curand mai vi se alatura si alte fete care mai au numai 4 kg de slabit.
Oricum era timpul pt next step pt forum,ca sa va gasiti si voi locul slabanoagelor:)):)):)):((:((:((:((:P

Slabuta 16 sep 2009 21:17:34

Re: Propunere
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 32769)
Slabutule,merci,nu vazusem,sau poate vazusem dar tot am amanat sa rapsund pana am uitat.
Pai o ai pe Adella,in curand mai vi se alatura si alte fete care mai au numai 4 kg de slabit.
Oricum era timpul pt next step pt forum,ca sa va gasiti si voi locul slabanoagelor:)):)):)):((:((:((:((:P


Da, si Adella :)
Hai si tu :D
ca ma tot speriati ca veniti la mentinere da nu mai veniti :P

mishutza 16 sep 2009 21:25:26

Re: Propunere
 
Eu vin si acolo,ca oricum mai mult ma mentin in ultimul timp,da va mint pe voi ca vreau sa mai slabesc:))
Cum e gatul?

Slabuta 16 sep 2009 21:32:10

Re: Propunere
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 32771)
Eu vin si acolo,ca oricum mai mult ma mentin in ultimul timp,da va mint pe voi ca vreau sa mai slabesc:))
Cum e gatul?

Nimic bun cu gatul :(
Tocmai m-am imbracat ma duc la farmacie, ca nu mai suport :((

mishutza 16 sep 2009 21:34:11

Re: Propunere
 
Ok,cumpara pastile de voltaren,trust me,i,ve been there:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:01:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO