forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Salutare de la Ianna (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/salutare-ianna-8828.html)

ianna 09 apr 2011 09:29:36

Salutare de la Ianna
 
scumpelor am trecut sa vad ce mai faceti...sper cand Edy e mai linistit ...sa mai stam la un "pahar" de vorba....

pupici...

Slabuta 09 apr 2011 09:42:29

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 614601)
scumpelor am trecut sa vad ce mai faceti...sper cand Edy e mai linistit ...sa mai stam la un "pahar" de vorba....

pupici...

Buna Ianna >:D<

Nu imi vine sa cred ca am vazut mesajul tau. :)
Bine ai revenit:-*

andra_aly 09 apr 2011 10:33:25

Re: Salutare de la Ianna
 
Vai draga mea... aseara am intrat pe pagina ta de profil sa vad daca ai mai intrat...Ma bucur enorm ca ai venit pe aici sa ne saluti:-*
Ne-a fost dor de tine>:D< Nu imi venea sa cred cand am vazut subiect deschis de ianna:P
Pupici si pentru edy:-* cred ca este marisor...ca nu l-am mai vazut de mai bine de jumate de an:(
Sper ca s-au rezolvat problemele si ca sunt toate bune>:D<>:D<

ianna 09 apr 2011 12:46:16

Re: Salutare de la Ianna
 
Bine v-am regasit

Pupici Andra :-*si Slabutzzo:-*

Mi-era dor de voi...>:D<

Edytza daaaa...a crescut...deja 2 anisori si 2 luni:-onu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul ! Rupe cuvinte in romana si engleza si face nazbatiile specifice varstei:((

andra_aly 09 apr 2011 12:47:38

Re: Salutare de la Ianna
 
Vai ce ma bucur ca ai revenit:x macar sa ne saluti... cu toate ca sper sa mai revii macar din cand in cand>:D<>:D<
Sa ne pui o pozica ca ne era dor de voi>:D<
In rest, toate bune?:-*

Slabuta 09 apr 2011 12:52:50

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 614821)
Bine v-am regasit

Pupici Andra :-*si Slabutzzo:-*

Mi-era dor de voi...>:D<

Edytza daaaa...a crescut...deja 2 anisori si 2 luni:-onu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul ! Rupe cuvinte in romana si engleza si face nazbatiile specifice varstei:((

E foarte mare :)
Ii putem deja gasi o prietena :D

Vorbeste in paralel in ambele limbi? :)

andra_aly 09 apr 2011 12:54:08

Re: Salutare de la Ianna
 
Imi dau seama dragul de el:-* ca si finutul nostru o ia pe italiana si romaneste:)) sa il auzi ce amestecatura iese;))

ianna 09 apr 2011 12:55:38

Re: Salutare de la Ianna
 
Pai ....o sa-mi dau silintza...da nu promit nimic:D


Ca tot suntem in tema.... m-am reingrasat perioada asta...am si reslabit...i-ar m-am ingrasat ..si momentan stagnez pe la 64 :-s. Reincerc sa ma remobilizez sa reajung iar pe la 60 kg dar cam greu cu timpul liber....

Cu familia...cam nasol si trecem printr-o perioada foarte grea ....speram in mai bine ..ca speranta moare ultima...DAR cu familia facuta, ca sa zic asa, ..totul e chiar foarte bine...atat sotzu cat si piticu sunt in extaz ca ne-am intors in tzara.

Tu ce mai faci?...acu mai navighez si eu pe forum ...vad ca s-au schimbat muuuulte in BINE

ianna 09 apr 2011 12:58:44

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 614835)


E foarte mare :)
Ii putem deja gasi o prietena :D

Vorbeste in paralel in ambele limbi? :)

intelege foarte bine atat romana cat si engleza dar vorbeste mai mult in romana avand in vedere ca ai mei ii vorbesc in romana...insa are si cuvintele lui "dragi" ca sa zic asa ...care nu le zice decat in engleza ...de genu "cars".."out mami" (asta cand e pe olitza in baie :)) si eu vin sa-l intreb daca a terminat)... "enough"..."bye bye"...

andra_aly 09 apr 2011 12:59:29

Re: Salutare de la Ianna
 
V-ati intors in Ro? de cat timp? :)
Ma bucur ca sunteti bine... iar ce nu e bine o sa se rezolve>:D<
Trebuie sa avem radbare, credinta:) si se vor rezolva toate:-*
Te-am pupat:-* ma buucur ca esti ok:)
Mai vb ca acum trebuie sa ies. ai vazut ce de schimbari pe aici? au facut treaba buna slabuta si vadmin si le mai multumesc o data cu ocazia asta:)
Pupici draga mea:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:43:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO