forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Se petrece doar in sufletul nostru (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/se-petrece-doar-sufletul-nostru-2371.html)

sara 21 ian 2010 15:33:29

se petrece doar in sufletul nostru
 
poate suntetzi de acord sa se faca un forum unde sa ne descarcam daca se poate spune asa ceva..ceva de genul, cei in sufletul nostru... posibil sa nu aiba de a face cu slabitul insa cum stim toate lucrurile negative din viata noastra ne aduc aici sau mai bine zis cu kilograme in plus sau in minus..descarcarea emotzionala ajuta...si suntetzi multe care pot da un ajutor verbal care poate fi apreciat dupa caz..ceva de genul nimeni nu este singur!

ali_lumi 21 ian 2010 15:36:46

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
Da este o idee super buna :)

Liviutzza 21 ian 2010 15:37:26

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
Foarte bun subiect ai deschis:*

Slabuta 21 ian 2010 15:41:22

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
Sara este o idee buna si se poate discuta despre asta
aici: Discutii off-topic
sau aici: Despre noi, ... femeile
sau aici: Discutii pe diverse teme
:)

sara 21 ian 2010 15:45:11

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
subiectul ar fi ca un sac de box...

Adella 21 ian 2010 15:45:35

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
Citat:

Anterior postat de sara (Post 68964)
poate suntetzi de acord sa se faca un forum unde sa ne descarcam daca se poate spune asa ceva..ceva de genul, cei in sufletul nostru... posibil sa nu aiba de a face cu slabitul insa cum stim toate lucrurile negative din viata noastra ne aduc aici sau mai bine zis cu kilograme in plus sau in minus..descarcarea emotzionala ajuta...si suntetzi multe care pot da un ajutor verbal care poate fi apreciat dupa caz..ceva de genul nimeni nu este singur!

Foarte buna ideea ...si te contrazic:P ...stresul si problemele fac parte din slabit ..uneori ele ne determina sa ne ingrasam ..asa descarcandu'ne evitam un dezastru caloric:)

sara 21 ian 2010 15:51:25

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
Slabuta ma trimis pe anumite subiecte...sunt ok! dar cred ca nu m am facut inteleasa..e vorba de rabufnire de neliniste de...multe! va rog nu ma trimiteti la psiholog.sacutzul de box e tot ce avem noi mai neplacut si mai rau....poate cine va are nevoie de el...eu prima dau in el,cu sete..asa transpir..:D

nicol30 21 ian 2010 15:53:31

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
e foarte buna ideea >:D<>:D<>:D<

eu am un sac de box (imaginar) cine da prima in el? cred ca asta trebuia sa fie numele: Sacul de box

sara 21 ian 2010 15:58:15

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
e buna denumirea...dar ne aude cineva:P

nicol30 21 ian 2010 16:00:22

Re: se petrece doar in sufletul nostru
 
stai asa!

Vadmin, te rugam si noi ceva....vrem sa avem si noi un sac de box sa dam in el de cate ori avem nervi, se poate?


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:30:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO