forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Slabute sau grasute? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/slabute-sau-grasute-1504.html)

Slabuta 06 oct 2009 19:12:10

Slabute sau grasute?
 
Cum credeti/stiti barbatilor le plac femeile plinute, slabute sau slabe?

Laura 06 oct 2009 19:19:20

Re: Slabute sau grasute?
 
:D:D:Ddin cate stiu eu...si ce am mai auzit majoritatea barbatilor le plac femeile cu carnita pe ele...sa aibe forme si nu sa fie ca o scandura....cand incepeam sa ma ingras..am avut o problema medicala si am fost la medic...aveam cam 65 kg si medicul care m-a consultat era un medic superb;;)...si avea cu el un rezident tanar si frumossssssssss....si imi amintesc ca m-a pus sa ma dezbrac si ii zicea rezidentului..."uite aici ce bine arata ma!...ai pe ce pune mana....ai unde sa bagi ceva...ca de incerci la una ca scandura ti-o rupi":">:)....scuzati limajul..dar aceasta a fost exprimarea medicului....
deci.........e bine sa ai forme...nu grasa dar cu forme....la 65 eram plinuta....si cu mai putin as fi avut forme;).....
parerile sunt impartite dar majoritatea cred ca prefera femeile cu forme:)

mishutza 06 oct 2009 19:21:57

Re: Slabute sau grasute?
 
Si eu cred ca prefera femeile mai rotunde,nu musai plinute,dar oricum nu scanduri.
Laura,cred ca i-as fi zis vreo 2 medicului cu care ai avut tu de-a face,si ii mai faceam si doua plangeri.:-o

Laura 06 oct 2009 19:23:52

Re: Slabute sau grasute?
 
nu am facut plangere...era medicul meu de copil.....care m-a operat de 3 ori pana acum...nu am considerat ca fiind jicnitoare afirmatiile lui:P.....oricum era un medic foarte bun care mi-a salvat viata de 2 ori.....:)

alina_neamt 06 oct 2009 19:25:53

Re: Slabute sau grasute?
 
Eu din cate am vazut, barbatii prefera femeile potrivite...adica nici slabe nici grase, asa cu forme!!!
Am intalnit pe cineva care era un barbat mic de statura, slab si era obsedat, innebunit efectiv de femeile nu pline ci grase; cu cat avea forme mai mari cu atat dorinta lui de a le avea!!

skiny katy 06 oct 2009 20:07:19

Re: Slabute sau grasute?
 
cred ca lle plac femei bine proportionate,si sigur fiecare are preferintele sale:Dsi mai este treaba ca daca nu te placi singura nu te plac si ceilalti,deci tr sa ne placem noi sa muncim la aspect(cele care avem de dat jos sau sa ne mentinem -pt celelalte norocoase)si barbatii de langa noi ne vor placea cu siguranta;)

bogdan067 08 oct 2009 06:33:15

Re: Slabute sau grasute?
 
Am votat pt fetele PLINUŢE :x;;)>:D<

mika_me 08 oct 2009 19:59:44

Re: Slabute sau grasute?
 
Citat:

Anterior postat de bogdan067 (Post 38725)
Am votat pt fetele PLINUŢE :x;;)>:D<

acum depinde ce intelege fiecare prin plinut

mika_me 08 oct 2009 20:00:42

Re: Slabute sau grasute?
 
si eu cred ca barbatii sunt atrasi de femeile cu forme..dar nah, fiecare barbat, cu target-ul lui...

MariaLuisa 15 dec 2009 17:02:45

Re: Slabute sau grasute?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 38450)
Cum credeti/stiti barbatilor le plac femeile plinute, slabute sau slabe?

Din experienta mea, plinute :) Sa aiba pe ce pune mana, cum zic ei :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:05:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO