forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Care sunt/erau materile voastre favorite? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/sunt-erau-materile-voastre-favorite-8645.html)

Sarita 23 mar 2011 20:04:33

Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
As vrea sa ne cunoastem mai bine asa ca haideti sa vorbim despre materile noastre preferate.

Incep eu :)) Materia mea favorita e matematica :x dar imi plac si fizica,biologia si franceza.

Slabuta 23 mar 2011 20:14:04

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 585611)
As vrea sa ne cunoastem mai bine asa ca haideti sa vorbim despre materile noastre preferate.

Incep eu :)) Materia mea favorita e matematica :x dar imi plac si fizica,biologia si franceza.

Mi-a placut foarte mult matematica.:x
Eu terminam cartea de mate cu exercitii inainte sa se termine semestrul I:D imi placea sa fac ecuatii, calcule, probleme... :) De asemenea, iubeam lectiile de limba romana si franceza :x eseuri, compuneri, comentarii opere literare, etc. Asta a fost in liceu.

In facultate am indragit anatomia.
In schimb nu mi-a placut perspectiva :">

Toate cele de mai sus se refera la materiile teoretice.
La capitolul practica am iubit si iubesc arta. :)

Roxii 23 mar 2011 20:15:27

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 585611)
As vrea sa ne cunoastem mai bine asa ca haideti sa vorbim despre materile noastre preferate.

Incep eu :)) Materia mea favorita e matematica :x dar imi plac si fizica,biologia si franceza.

Wow:-oExact materiile pe care eu le detest:))In special matematica:))Ale mele sunt romana si engleza:D;;)

Sarita 23 mar 2011 20:19:31

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 585639)


Mi-a placut foarte mult matematica.:x
Eu terminam cartea de mate cu exercitii inainte sa se termine semestrul I:D imi placea sa fac ecuatii, calcule, probleme... :) De asemenea, iubeam lectiile de limba romana si franceza :x eseuri, compuneri, comentarii opere literare, etc. Asta a fost in liceu.

In facultate am indragit anatomia.
In schimb nu mi-a placut perspectiva :">

Toate cele de mai sus se refera la materiile teoretice.
La capitolul practica am iubit si iubesc arta. :)

Se pare ca avem aceleasi gusturi,slabuta ;)
Si mie imi place sa desenez, dar din lipsa de timp nu mai merg la cercuri de desen:((

Sarita 23 mar 2011 20:21:27

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 585643)


Wow:-oExact materiile pe care eu le detest:))In special matematica:))Ale mele sunt romana si engleza:D;;)

:)) fiecare cu gusturile lui :))
eu adoram romana si engleza(mergeam la olimpiade,concursuri), dar acum simt ca adorm in ora de romana :))

Roxii 23 mar 2011 20:25:59

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 585672)
:)) fiecare cu gusturile lui :))
eu adoram romana si engleza(mergeam la olimpiade,concursuri), dar acum simt ca adorm in ora de romana :))

Asa este:PEu nu as putea adormi in ora de romana nici daca as vrea:))Am o profa care tipa mereu de te scoala din morti:))In schimb la matematica mi s`a intamplat chiar sa adorm la ora:))Daca nu te superi de intrebare,tu cati ani ai?:D

Sarita 23 mar 2011 20:27:45

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 585694)


Asa este:PEu nu as putea adormi in ora de romana nici daca as vrea:))Am o profa care tipa mereu de te scoala din morti:))In schimb la matematica mi s`a intamplat chiar sa adorm la ora:))Daca nu te superi de intrebare,tu cati ani ai?:D

De ce sa ma supar? Am 16 ani, sunt in clasa aIX-a.

Roxii 23 mar 2011 20:35:13

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 585701)
De ce sa ma supar? Am 16 ani, sunt in clasa aIX-a.

Ah,esti boboaca,la inceput de drum:xCe vremuri8->Tin minte ca mie in a IX-a imi placea f mult chimia..acum am ajuns s`o detest:))

Sarita 23 mar 2011 20:37:38

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 585722)


Ah,esti boboaca,la inceput de drum:xCe vremuri8->Tin minte ca mie in a IX-a imi placea f mult chimia..acum am ajuns s`o detest:))

Sper sa nu ajung si eu sa detest matematica :))
Esti la mate-info sau la S.N?

Sand 23 mar 2011 20:48:19

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Limbile straine, matematica si lucrul manual.:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:50:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO