forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ce surprize ne vor face sotii nostrii? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/surprize-ne-vor-face-sotii-nostrii-10767.html)

miranda75 23 dec 2011 19:19:12

Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Ma gandeam cat de inspirati vor fi sotii nostrii in a ne darui cadouri de Mos Craciun
Ca de obicei ei :-o:-o:-osunt stangaci in a face daruri prin definitie, nu?
Daca gresesc, va rog sa ma contarziceti, cu argumente, desigur>:D<>:D<>:D<>:D<

deadcountess 23 dec 2011 19:26:41

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Eu deja am inceput sa primesc cadouri aproape zilnic de vre-o doua saptamani. Cum iesim in oras si vad ceva care imi place aud "pai hai sa-ti iau de Craciun" Deci probabil ca surpriza nu voi mai primi, sau mai stii:-/ :P

miranda75 23 dec 2011 19:31:57

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 883164)
Eu deja am inceput sa primesc cadouri aproape zilnic de vre-o doua saptamani. Cum iesim in oras si vad ceva care imi place aud "pai hai sa-ti iau de Craciun" Deci probabil ca surpriza nu voi mai primi, sau mai stii:-/ :P

Sigur mai aduce Mosul ceva>:D<>:D<;););)

barbuta 23 dec 2011 19:32:59

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de miranda75 (Post 883160)
Ma gandeam cat de inspirati vor fi sotii nostrii in a ne darui cadouri de Mos Craciun
Ca de obicei ei :-o:-o:-osunt stangaci in a face daruri prin definitie, nu?
Daca gresesc, va rog sa ma contarziceti, cu argumente, desigur>:D<>:D<>:D<>:D<

sotul meu nu imi cumpara el personal ceva imi cumpar sg anul asta e mai de criza mai mult baiatu , eu mi-am luat o crema de corp cu lapte si miere si ieri mi-a luat o floare la ghiveci craciunita>:D<>:D<

deadcountess 23 dec 2011 19:40:53

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de miranda75 (Post 883170)
Sigur mai aduce Mosul ceva>:D<>:D<;););)

Doar daca mai aude ca vreau ceva sau daca ma vede cum ma holbez la vre-un magazin online :)) Sotul meu nu prea are talent la surprize.

miranda75 23 dec 2011 19:41:22

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 883172)
sotul meu nu imi cumpara el personal ceva imi cumpar sg anul asta e mai de criza mai mult baiatu , eu mi-am luat o crema de corp cu lapte si miere si ieri mi-a luat o floare la ghiveci craciunita>:D<>:D<


cred ca floricica este superba:x:x:x:x
am avut si eu

miranda75 23 dec 2011 19:51:28

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Fetelor, sa inteleg ca nu prea va intereseaza cu ce vine Mosul?:-o:-o:-o:-o

rainbow 23 dec 2011 19:54:09

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
sotul meu e de servici zilele astea si nu are timp sa faca pe Mosul...i-am zis azi de dimi k mi-as dori un parfum..si el a zis k asta intentiona sa-mi cumpere..asa k o sa primesc un parfum...
dar pt mine cel mai frumos cadou ar fi fost un bebe..dar se cam lasa asteptat:-s:-s

miranda75 23 dec 2011 20:00:27

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 883186)
sotul meu e de servici zilele astea si nu are timp sa faca pe Mosul...i-am zis azi de dimi k mi-as dori un parfum..si el a zis k asta intentiona sa-mi cumpere..asa k o sa primesc un parfum...
dar pt mine cel mai frumos cadou ar fi fost un bebe..dar se cam lasa asteptat:-s:-s

stai linistita, ca vine si bebe;);););)

deadcountess 23 dec 2011 20:31:01

Re: Ce surprize ne vor face sotii nostrii?
 
Citat:

Anterior postat de miranda75 (Post 883184)
Fetelor, sa inteleg ca nu prea va intereseaza cu ce vine Mosul?:-o:-o:-o:-o

Ba da, dar la mine nu mai cred ca mai vine, ca a tot venit zilele astea si a obosit :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:49:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO