forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/surprize-ziua-nastere-iubitilor-sotilor-nostri-6631.html)

onetotilia 09 oct 2010 22:06:00

Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
ziua iubitului meu este peste 2 luni... dar vreau sa pregatesc ceva cu totul special... am cateva idei.. dar as vrea sa aud si alte pareri :)

VentoFreddo 09 oct 2010 22:10:29

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
oti, eu zic ca fiecare cadou trebuie sa fie personalizat, tu il cunosti cel mai bine, stii ce hobby-uri are deci implicit stii si ce i-ar place sa primeasca:)
Eu personal stiu ca al meu apreciaza in orice ocazie un masaj erotic:PNU cred ca exista barbat sa nu-i placa:DAsa ca..pune in practica un decor cat mai incitant si ...:x

nicoleta100 09 oct 2010 22:12:06

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 359044)
oti, eu zic ca fiecare cadou trebuie sa fie personalizat, tu il cunosti cel mai bine, stii ce hobby-uri are deci implicit stii si ce i-ar place sa primeasca:)
Eu personal stiu ca al meu apreciaza in orice ocazie un masaj erotic:PNU cred ca exista barbat sa nu-i placa:DAsa ca..pune in practica un decor cat mai incitant si ...:x

Buna idee ,EMY!!!;););)
In 20 octombrie este ziua sotului meu!!! Sa vezi ce surpriza ii fac!!:>:>:>

VentoFreddo 09 oct 2010 22:13:27

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 359047)

Buna idee ,EMY!!!;););)
In 20 octombrie este ziua sotului meu!!! Sa vezi ce surpriza ii fac!!:>:>:>

:)):))Unde dau si unde crapa:PDa ma bucur ca ti-am dat idei:>:>>:D<

onetotilia 09 oct 2010 22:30:13

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
bart al meu e foarte curios.....si ma gandesc sa ii fac o surpriza frumoasa.... care incorporeaza mai multe surprize...ma gandesc sa ii fac un mic bagajel.. pentru o seara.. eu ma trezesc mai devreme si plec. ii las un bilet in cae are indicatiile spre urmatorul cadou... la o cofetarie.. unde o sa vorbesc cu cineva de acolo ca impreuna cu un tort inimioara sa primeasca si inca un bilet cu urmatoarea locatie...
urmatoarea locatie va fi un magazin specializat in vinuri si champagnii unde o sa primeasca o sampanie si urmatorul bilet spre locatia urmatoare care o sa fie un hotel.. eu o sa fiu in camera asteptandul intr-o lenjerie sexy machiata si parfuumata... cu lumanari si o sa avem o noapte frumoasa cu sampanie si tort :)

nicoleta100 09 oct 2010 22:38:22

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 359083)
bart al meu e foarte curios.....si ma gandesc sa ii fac o surpriza frumoasa.... care incorporeaza mai multe surprize...ma gandesc sa ii fac un mic bagajel.. pentru o seara.. eu ma trezesc mai devreme si plec. ii las un bilet in cae are indicatiile spre urmatorul cadou... la o cofetarie.. unde o sa vorbesc cu cineva de acolo ca impreuna cu un tort inimioara sa primeasca si inca un bilet cu urmatoarea locatie...
urmatoarea locatie va fi un magazin specializat in vinuri si champagnii unde o sa primeasca o sampanie si urmatorul bilet spre locatia urmatoare care o sa fie un hotel.. eu o sa fiu in camera asteptandul intr-o lenjerie sexy machiata si parfuumata... cu lumanari si o sa avem o noapte frumoasa cu sampanie si tort :)

Ca bune idei ai!;););)

onetotilia 09 oct 2010 22:50:44

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
ideea e... cum o sa le pun cap la cap si unde o sa fie hotelul... si cat o sa ma coste...

nicoleta100 09 oct 2010 22:55:06

re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 359113)
ideea e... cum o sa le pun cap la cap si unde o sa fie hotelul... si cat o sa ma coste...

Asta nu mai stiu!:(
De ceva bani vei avea nevoie!!!:-s

deadcountess 12 oct 2010 07:48:55

Re: Surprize pentru ziua de nastere a iubitilor, sotilor nostri
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 359113)
ideea e... cum o sa le pun cap la cap si unde o sa fie hotelul... si cat o sa ma coste...

Hai ca-i super ideea ;) merita toti banii.


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:43:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO