forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ce va doriti de la Mos anul acesta? :) (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/va-doriti-mos-anul-acesta-1827.html)

Slabuta 30 nov 2009 21:12:20

Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Slabutelor ce asteptati de la "Mos" anul acesta?

Eu vreau o vacanta la Paris :D

mishutza 30 nov 2009 21:18:31

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
15 kile in minus,nu e mult cred,ca doar el e mosul,nu?si garderoba pentru noua silueta,ca sigur nici sosetele nu mi-ar mai fi bune:))

andra_aly 30 nov 2009 21:20:36

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
eu mi-am facut deja un cadou ... vacanta in romania;) dar.. as vrea nu sa imi aduka ceva ...ci sa vina si sa fure ceva de la mine...;)) ati ghicit ce? vreo 5 kg:))
acum serios vorbind.. chiar nu stiu ... haine si iar haine ca is nebuna dupa alea!!!

mayadyz 01 dec 2009 13:11:41

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Pai eu vreau: aparat foto, cateva kg in minus - mai multe daca se poate;;), si ceva hainute pentru kg alea in minus......ce mai era? a, da, sa-mi plateasca sederea la munte de revelion, si un salariu mai mare pentru anul ce vine!b-)
Si as mai avea o dorinta....parca as mai vrea si un catzelus mititel si pufos.:)

roseadria 01 dec 2009 13:16:52

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Eu vreau numai kg in minus. Si sanatate ca restul imi cumpar eu .....

mada_lina22 01 dec 2009 14:18:06

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Citat:

Anterior postat de roseadria (Post 53590)
Eu vreau numai kg in minus. Si sanatate ca restul imi cumpar eu .....

cata dreptate ai;) exact la asta ma gandeam si eu, altceva nu prea imi doresc in mod special...


mayya 01 dec 2009 14:21:34

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Eu vreau un loc de munca si sanatate ca restul mi le fac eu:):P

MariaLuisa 15 dec 2009 17:05:49

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
[*14*]Loc de munca, sanatate si sa-mi ia vreo 30 de kile cu el [*85*]sa le duca in Laponia sa le pape renii :> Aaa, si mai vreau sa-mi lase haine pt silueta mea cea noua ;;)

dorutza 15 dec 2009 17:36:51

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
eu vreau in primul rand sanatate,
apoi pe viitorul foarte apropiat niste Sarbatori frumoase, Craciunul imi place si daca nu fac nimik, imi place atmosfera, dar revelionul de cativa ani incoace cam lasa de dorit(la chef naspa, la restaurant naspa, la munte ii criza, no money asa ca nu stiu ce va fi anul acesta)
si pe viitor asa in general, un loc dr munca si puterea de a manca sanatos si normal, astfel incat sa slabesc si sa ma mentin la o greutate normala

theo_deea25 15 dec 2009 20:37:12

Re: Ce va doriti de la Mos anul acesta? :)
 
Eu chiar ieri am scris scrisorile pt mos impreuna cu printesele mele.Am scris ca am fost si eu cuminte si ca nu vreau multe doar sanatate pt ele si un loc de munca pt mine.Dar stiu ca anul acesta mosu nu imi va indeplini dorinta: e greu cu criza.De vreo 3 ani incoace am petrecut de craciun si revelion cu finii nostri anul asta schimbam traditia si plecam la bunici la tara.Sper sa fie bine si vreme frumoasa.


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:50:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO