forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/zi-saptamanii-va-place-cel-mai-mult-ora-timpul-zilei-7173.html)

ali_lumi 17 nov 2010 16:34:26

Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Slabutelor mie imi place la nebunie vineri si sambata seara , atunci simt cel mai bine weekendul , leneveala , stiti vorba aia " frecat menta" :))
Iar o ora a zilei hmm? not a morning person so.. as spune un 11 seara cand ma bag in pat(singura totusi ca al meu lucreaza, dar macar atunci simt cum fiecare osisor din corp mi se odihneste|-) ) dupa ce se termina agitatia de prin casa :)

Dar voi ?:-/

mishutza 17 nov 2010 17:01:40

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Eu iubesc duminica de cand sunt cu minunatul barbat.Pana acum mi se pareau cele mai plictisitoare zile din saptamana.Acum e o zi doar pentru noi,incercam sa evitam vizitele si oamenii in general:D si o petrecem doar impreuna.Si ora,asa pe la 1 cand ni se face somn si facem nani de pranz.Iubesc somnul de pranz langa el:x:x:x

Slabuta 17 nov 2010 17:08:54

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Categoric vineri seara este cel mai frumos moment... :D

Stiu ca vine sambata, duminica, ceea ce inseamna papica buna (ma timp sa gatesc), plimbari si putin lenevit. :D

onetotilia 17 nov 2010 17:17:20

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
mie imi place vinerea seara in anotimpul de iarna :) devin foarte melancolica, doar eu cu iubitul meu in pat cu o ciocolata calda vizionanad un film ...

onetotilia 17 nov 2010 17:19:09

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
si orele mele preferate sunt 8-9 seara cand pot in sfarsit sa ma relaxez .. :)

anqutz 17 nov 2010 21:07:12

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Miercurea este ziua mea norocoasa si imi place de la primul pana la ultimul minut. O iubesc, pt ca toate lucrurile care au mers bine le-am inceput miercurea. Dieta, sportul, 2 relatii mai lungi si am multe alte exemple. :P Si sambata seara, cand sunt in oras cu pietenii si noaptea cu iubi. :)

ras_cristalin 17 nov 2010 21:12:36

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Luni dimineata intre orele 7-10
Vineri seara, duminica dimineata :)
Asa cum a spus Mishutza, depinde cu cine sunt... ca daca-s singura, nu-mi mai place weekendul nici sa-l invelesti in frisca. :) Tot lenevitul in pat imi place, daca-s langa el :x sau seara cand urmarim serialele preferate si stau in bratele lui :x cand lingurim adica :)) (spooning)

VentoFreddo 17 nov 2010 21:49:16

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
MIe imi place mult seara dupa 9:Datunci termin eu cu calculatorul(si slabutele):P si ma cuibaresc langa al meu la filmul de la ora 9:xE asa liniste si relax...Si ziua preferata e sambata dimineata, pana la 12, si duminica, cand iesim si luam Md la cafenea cu amicii:D
Iuli, ce m-ai amuzat cu spooningul:))>:D<>:D<

deadcountess 19 nov 2010 11:02:43

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Vinerea, ca weekendul e abia la inceput.:x

Nu suport diminetile, daca nu ar fi programul de lucru nu m-as trezi niciodata inainte de ora 10.

mishutza 19 nov 2010 11:32:10

Re: Ce zi a saptamanii va place cel mai mult? dar.. Ce ora din timpul zilei ?
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 406994)
Luni dimineata intre orele 7-10
Vineri seara, duminica dimineata :)
Asa cum a spus Mishutza, depinde cu cine sunt... ca daca-s singura, nu-mi mai place weekendul nici sa-l invelesti in frisca. :) Tot lenevitul in pat imi place, daca-s langa el :x sau seara cand urmarim serialele preferate si stau in bratele lui :x cand lingurim adica :)) (spooning)

Cristalinule,cred ca esti primul si singurul om din viata mea pe care il aud ca ii placea lunea.Si mai ales de la 7 la 10:-oEsti unica>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:35:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO