forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Exercitii pentru muschii membrelor inferioare (http://forum.slabute.ro/exercitii-muschii-membrelor-inferioare/)
-   -   Exercitii pentru gambe si spate in imagini (http://forum.slabute.ro/exercitii-muschii-membrelor-inferioare/exercitii-gambe-spate-imagini-2401.html)

Slabuta 22 ian 2010 21:07:13

Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
7 ataşament(e)
Exercitii pentru gambe si spate in imagini

Livia89 21 aug 2010 17:21:01

Re: Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
buna, am si eu o intrebare referitor la exercitiile astea. am gambele destul de groase, de la alergat sialte exercitii, de fapt am fost asa cam de prin copilarie :P
m-ar ajuta exercitiile astea sa le subtiez? :-s

Slabuta 24 aug 2010 18:06:39

Re: Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 297929)
buna, am si eu o intrebare referitor la exercitiile astea. am gambele destul de groase, de la alergat sialte exercitii, de fapt am fost asa cam de prin copilarie :P
m-ar ajuta exercitiile astea sa le subtiez? :-s

Livia cat de groase sunt?:-/
Daca sunt numai muschi, nu stiu ce se poate face, daca ar fi grasime se poate slabi.

Ai incercat bicicleta?

Livia89 25 aug 2010 23:44:15

Re: Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 300947)


Livia cat de groase sunt?:-/
Daca sunt numai muschi, nu stiu ce se poate face, daca ar fi grasime se poate slabi.

Ai incercat bicicleta?

pai, um, sunt destul de groase, adica mai groase decat ale multor fete :-??

arata destul de umflate, mai ales dupa sport :| mi s-a zis sa port intruna tocuri, ca asa se alungesc altcumva picioarele... sa mai mentionez ca sfatul era dat de un barbat? :P
si nu stiu merge cu bicicleta, si nu am nici in casa, iar la sala nu merg ca e mai ieftin sa fac unele chestii in casa :">

Slabuta 28 aug 2010 17:54:13

Re: Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 302666)
pai, um, sunt destul de groase, adica mai groase decat ale multor fete :-??

arata destul de umflate, mai ales dupa sport :| mi s-a zis sa port intruna tocuri, ca asa se alungesc altcumva picioarele... sa mai mentionez ca sfatul era dat de un barbat? :P
si nu stiu merge cu bicicleta, si nu am nici in casa, iar la sala nu merg ca e mai ieftin sa fac unele chestii in casa :">

Eu ma refeream la bicicleta stationara, de casa/sala, nu de mers pe afara.

Daca asa este conformatia ta nu prea ai ce face, s-ar putea ca odata ce vei slabi sa se mai subtieze, dar am vazut multe fete foarte slabute, dar cu gamba destul de masiva, nu prea ai ce face, asta iti este constructia. :)

Livia89 29 aug 2010 06:11:53

Re: Exercitii pentru gambe si spate in imagini
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 305959)


Eu ma refeream la bicicleta stationara, de casa/sala, nu de mers pe afara.

Daca asa este conformatia ta nu prea ai ce face, s-ar putea ca odata ce vei slabi sa se mai subtieze, dar am vazut multe fete foarte slabute, dar cu gamba destul de masiva, nu prea ai ce face, asta iti este constructia. :)


ok, macar sa stiu sa nu ma mai agit, ca oricum nu pot face nimic :P


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:56:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO