forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Filme (http://forum.slabute.ro/filme/)
-   -   XD theatre 6D (http://forum.slabute.ro/filme/xd-theatre-6d-7186.html)

choco 20 nov 2010 18:37:32

XD theatre 6D
 
fetelor,ati fost vreodata?
pt slabutele din bucuresti stiu ca este in afi palace.ma intreb cum o fi,am vazut pe net ca este super.se misca scaunele si esti chiar in mijlocul actiunii :x

riky 20 nov 2010 23:25:21

Re: XD theatre 6D
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 410247)
fetelor,ati fost vreodata?
pt slabutele din bucuresti stiu ca este in afi palace.ma intreb cum o fi,am vazut pe net ca este super.se misca scaunele si esti chiar in mijlocul actiunii :x

Aaa, e tare, cu conditia sa stai langa cineva cunoscut in cazul in care sari in bratele aluia....am fost in afi exact la deschidere acu un an sau 2 parca (cred ca un an, cine mai stie si era un film cu dinozauri... nu vrei sa stii cum am zburat pe scaunul vecinului cand am dat "bot in bot" cu un T-rex :))

choco 20 nov 2010 23:51:51

Re: XD theatre 6D
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 410487)
Aaa, e tare, cu conditia sa stai langa cineva cunoscut in cazul in care sari in bratele aluia....am fost in afi exact la deschidere acu un an sau 2 parca (cred ca un an, cine mai stie si era un film cu dinozauri... nu vrei sa stii cum am zburat pe scaunul vecinului cand am dat "bot in bot" cu un T-rex :))

super :)).si cum e senzatia?adica am auzit ca se misca scaunele si te simti asa in mijlocul actiunii.vreau si eu sa merg :x.da,eu si la 3d mai mai sa zbor pe scaunul vecin,da pai la asta nu stiu ce fac :))

riky 21 nov 2010 00:05:24

Re: XD theatre 6D
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 410504)
super :)).si cum e senzatia?adica am auzit ca se misca scaunele si te simti asa in mijlocul actiunii.vreau si eu sa merg :x.da,eu si la 3d mai mai sa zbor pe scaunul vecin,da pai la asta nu stiu ce fac :))


dA SE MISCA SCAUNELE, sunt si efecte termince, gen vant, aer cald, depinde la ce te uiti....la noi era o semicopie de respiratie de dinosaur, cam aiurea, dar e bine ca dinozaurul nostru era spalat pe dintisori :))

crissa17 21 nov 2010 00:27:32

Re: XD theatre 6D
 
m-ar tenta si ep mine sa merg, in afi zice, ha? :D...o idee tare buna. Va pup:*

choco 21 nov 2010 12:26:10

Re: XD theatre 6D
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 410518)
m-ar tenta si ep mine sa merg, in afi zice, ha? :D...o idee tare buna. Va pup:*

da,in afi stiu ca este.uita-te pe net la ei pe site si gasesti si filmele care ruleaza
si eu ma gandesc sa merg,sa vad sa gasesc niste prieteni si trebuie sa ajung si pe acolo :)

choco 21 nov 2010 12:31:23

Re: XD theatre 6D
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 410511)
dA SE MISCA SCAUNELE, sunt si efecte termince, gen vant, aer cald, depinde la ce te uiti....la noi era o semicopie de respiratie de dinosaur, cam aiurea, dar e bine ca dinozaurul nostru era spalat pe dintisori :))

super :).abia astept si eu sa merg

Slabuta 22 nov 2010 12:49:19

Re: XD theatre 6D
 
Eu am fost doar la 3D, cel mai mult m-a impresionat Calatoria in centrul Pamantului, am iesit cu 2 kg mai usoara de acolo :)) (apa bineinteles) si toata sala radea de emotiile mele si cum ma manifestam, nu de film. :))

Daca ma duc la 6D cred ca fac stop cardiac :))
Dar merita incercat :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:23:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO