forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forum/)
-   -   Probleme vizualizare fotografii (http://forum.slabute.ro/forum/probleme-vizualizare-fotografii-11164.html)

christinee 02 mar 2012 07:37:25

Probleme vizualizare fotografii
 
Buna. Am tot incercat sa vad pozele unor useri pe care le vedeam inainte fara a avea probleme. Acum imi apare un mesaj cum ca nu as fi autorizata sa vad acea pagina. Dar inainte nu aveam vreo problema de genul si lucrul acesta se intampla la vizualizarea multor albume, nu doar a unui utilizator. Ce sa fac?

Slabuta 02 mar 2012 07:52:33

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de christinee (Post 963203)
Buna. Am tot incercat sa vad pozele unor useri pe care le vedeam inainte fara a avea probleme. Acum imi apare un mesaj cum ca nu as fi autorizata sa vad acea pagina. Dar inainte nu aveam vreo problema de genul si lucrul acesta se intampla la vizualizarea multor albume, nu doar a unui utilizator. Ce sa fac?

Buna.

Pe Slabute exista albume publice si albume private.
Ca sa vizualizezi albumele private trebuie sa fii prietena cu acea slabuta.

ps: da-mi un exemplu clar ca sa verific daca este un album privat si de aceea nu il poti vizualiza sau este vorba de altceva.

christinee 02 mar 2012 08:05:22

re: Probleme vizualizare fotografii
 
De exemplu albumul utilizatorului TheMilady, pe care o si am in prieteni. Sau a lui EveBolt pe care de asemenea o am in prieteni :)

christinee 02 mar 2012 08:17:05

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 963210)


Buna.

Pe Slabute exista albume publice si albume private.
Ca sa vizualizezi albumele private trebuie sa fii prietena cu acea slabuta.

ps: da-mi un exemplu clar ca sa verific daca este un album privat si de aceea nu il poti vizualiza sau este vorba de altceva.

Ai gasit problema?

christinee 02 mar 2012 08:43:52

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Ai aflat de ce nu pot vedea albumele? E o problema la mine sau ce se intampla? Multumesc :*

christinee 02 mar 2012 08:54:38

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 963210)


Buna.

Pe Slabute exista albume publice si albume private.
Ca sa vizualizezi albumele private trebuie sa fii prietena cu acea slabuta.

ps: da-mi un exemplu clar ca sa verific daca este un album privat si de aceea nu il poti vizualiza sau este vorba de altceva.





christinee, nu ai drepturi suficiente pentru a acesa aceasta pagina. Acesta situatie poate surveni datorita unuia din urmatoarele motive:
  1. Inca nu ai invitat un prieten care sa se inregistreze in comunitate (vezi mesajul scris pe fundal galben din partea de sus a paginii).
  2. Regulamentul inca nu permite sa publici mesaje in aceasta sectiune a forumului, restrictie care va fi ridicata dupa un anumit numar de mesaje scrise in forum. Citeste atent regulamentul.
  3. Ai incercat sa accesezi o pagina asupra careia nu ai drepturi, cum ar fi: mesajele altor utilizatori, resurse administrative, etc.
  4. In cazul in care nu ai scris inca nici un mesaj in forum, verifica daca ai activat contul tau prin e-mail. La inregistrare ai primit un mesaj din partea forum.slabute.ro, care avea un link de activare in el, pe care trebuia sa faci clic.
  5. Administratorul a blocat accesul la aceasta sectiune din forum.


http://forum.slabute.ro/slabuta/them...gini-2463.html




uite. Acesta e mesajul care apare cand incerc sa vizulizez link-ul

Slabuta 02 mar 2012 09:16:59

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Eu le pot vizualiza.
Am transmis problema ta catre un Administrator, care o sa iti dea un raspuns.

christinee 02 mar 2012 09:22:54

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 963319)
Eu le pot vizualiza.
Am transmis problema ta catre un Administrator, care o sa iti dea un raspuns.

Multumesc frumos. Voi primi raspunsul pe mail sau cum? Stii cumva cam in cat timp se va rezolva problema?

Georgii 02 mar 2012 11:05:50

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de christinee (Post 963203)
Buna. Am tot incercat sa vad pozele unor useri pe care le vedeam inainte fara a avea probleme. Acum imi apare un mesaj cum ca nu as fi autorizata sa vad acea pagina. Dar inainte nu aveam vreo problema de genul si lucrul acesta se intampla la vizualizarea multor albume, nu doar a unui utilizator. Ce sa fac?

Probabil sunt albume private ale userilor care le pot vedea doar ei sau prietenii. Poate nu te mai are ca prietena in lista :).

christinee 02 mar 2012 11:12:56

re: Probleme vizualizare fotografii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 963571)


Probabil sunt albume private ale userilor care le pot vedea doar ei sau prietenii. Poate nu te mai are ca prietena in lista :).

mie imi apar in lista de prieteni


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:19:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO