forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forum/)
-   -   Transfer subiect deschis (http://forum.slabute.ro/forum/transfer-subiect-deschis-1940.html)

Dodolina 12 dec 2009 11:33:13

Transfer subiect deschis
 
Buna,
vreau ca toate mesajele scrise la subiectul : "vreau o dieta care sa ma scape de 30 de kg " din grupul de slabit intre 10 si 90 kg sa fie transferate in jurnalul Dodolinutza frumusutza si draguta foc, iar apoi primul subiect sa fie dezactivat. Se poate?
Multumesc!
Dodolina

roseadria 12 dec 2009 11:47:35

Re: Transfer subiect deschis
 
ha ha ....ai vazut ce repede????? bravo ! bravo! si multumiri vadmin !
Dodo, acu zi: faci sport in fiecare zi??

Dodolina 13 dec 2009 09:23:45

Re: Transfer subiect deschis
 
Citat:

Anterior postat de Dodolina (Post 56722)
Buna,
vreau ca toate mesajele scrise la subiectul : "vreau o dieta care sa ma scape de 30 de kg " din grupul de slabit intre 10 si 90 kg sa fie transferate in jurnalul Dodolinutza frumusutza si draguta foc, iar apoi primul subiect sa fie dezactivat. Se poate?
Multumesc!
Dodolina

Helloooo, administratorule! Ma poti ajuta sa-mi transfer mesajele sau nu? Ca nu mi-ai raspuns. :((:((:((:((:((

vadmin 13 dec 2009 16:44:54

Re: Transfer subiect deschis
 
Citat:

Anterior postat de Dodolina (Post 56722)
Buna,
vreau ca toate mesajele scrise la subiectul : "vreau o dieta care sa ma scape de 30 de kg " din grupul de slabit intre 10 si 90 kg sa fie transferate in jurnalul Dodolinutza frumusutza si draguta foc, iar apoi primul subiect sa fie dezactivat. Se poate?
Multumesc!
Dodolina

Imi cer scuze ca raspund mai tarziu la intrebarea ta, dar mi-am luat si eu o zi libera.

Subiectul "vreau o dieta care sa ma scape de 30 Kg" contine mesajele tuturor slabutelor, care doresc sa slabeasca 30kg si nu este considerat un jurnal, De altfel nici nu are sens sa mut acele mesaje, pentru ca s-ar incurca restul persoanelor care au discutat in acel subiect si s-ar continua discutiile despre ele la tine in jurnal.

Un jurnal personal contine discutii in jurul persoanei care l-a deschis, iar in subiectele de tipul "...slabit 30kg" discuta mai multe persoane in jurul problemei din subiect.

Dodolina 18 dec 2009 17:35:29

Re: Transfer subiect deschis
 
Citat:

Anterior postat de vadmin (Post 56931)
Imi cer scuze ca raspund mai tarziu la intrebarea ta, dar mi-am luat si eu o zi libera.

Subiectul "vreau o dieta care sa ma scape de 30 Kg" contine mesajele tuturor slabutelor, care doresc sa slabeasca 30kg si nu este considerat un jurnal, De altfel nici nu are sens sa mut acele mesaje, pentru ca s-ar incurca restul persoanelor care au discutat in acel subiect si s-ar continua discutiile despre ele la tine in jurnal.

Un jurnal personal contine discutii in jurul persoanei care l-a deschis, iar in subiectele de tipul "...slabit 30kg" discuta mai multe persoane in jurul problemei din subiect.

Binnneee.... daca mai are si omul liber....... esti iertat.
Ideea e ca ... pana sa ma lanuresc eu cu site-ul, subiectul " vreau o dieta care sa ma scape de 30 Kg" s-a cam transformat intr-un jurnal, de aceea vroiam sa imi transfer mesajele. Nu stiu ce sa mai zic acum....


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:42:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO