forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forum/)
-   -   Validare cont (http://forum.slabute.ro/forum/validare-cont-10205.html)

grau 08 sep 2011 19:47:25

Validare cont
 
cat timp dureaza pana se valideaza contul? as dori sa folosesc calculatorul de calorii dar nu pot: nu am contul validat de moderator...

Slabuta 08 sep 2011 19:52:57

Re: Validare cont
 
Citat:

Anterior postat de grau (Post 784659)
cat timp dureaza pana se valideaza contul? as dori sa folosesc calculatorul de calorii dar nu pot: nu am contul validat de moderator...

Buna, :)

Faptul ca ai putut sa lasi aici un mesaj inseamna ca ai contul activat, altfel nu puteai scrie.

Calculatorul nutritional ar trebui sa poti folosi, care este mai exact problema?

Slabuta

grau 08 sep 2011 20:13:19

Re: Validare cont
 
Mi-am dat seama dupa ce am postat mesajul ca a fost validat contul. scuze pentru confuzie. ;;)

Mihaela001 15 sep 2012 20:28:30

Putin ajutor va rog:)
 
Buna seara slabutelor!
Am nevoie de ajutorul si sustinerea voastra.
Nu stiu unde sa mai apelez, am dat email-uri administratiilor si de 6 zile astept un raspuns care nu mai vine.
Voi incepe sa va povestesc ce a nume s-a intamplat.
Am fost activa pe acest site cu numele ''mihaela01''.
Am avut jurnal dar am cerut stergerea/arhivarea lui (am scris unele lucruri de care imi pare rau, si pentru a evita problemele a trebuit sa rununt la el).
Dupa ce mi s-a arhivat jurnalul am incercat sa imi fac altul dar in zadar , nu am stiut ca am dreptul de la un singur jurnal.
Am decis sa vorbesc cu un administrator si l-am rugat sa imi blocheze contul pentru a-mi putea face altul nou unde as fi avut si alt jurnal.
Contul nu a fost sters dar mi s-au restrictionat drepturile.
Am incercat sa imi fac alt cont dar bineinteles ca a fost banat (aveam dreptul la un singur cont).
Nu am vrut sa postez de pe 2 conturi de aceea am cerut banarea permanenta a vechiului cont.
Acum se pare ca am ramas si cu drepturile restrictionate si fara jurnal.
Atata taraboi pentru un jurnal..
Am contactat administratorul si de pe forum si pe email dar nimic.
Am avut un comportament exemplar si am in continuare.
Nu am avut nici o penalizare.
Iubesc site-ul acesta si legaturile creeate cu unele slabute.
Nu vreau sa credeti ca sunt disperata cer doar sa mi se faca dreptate.Am asteptat 6 zile... eu inteleg ca primesc multe reclamatii dar totusi , la toate mesajele pe care le-am trimis administratorilor am primit un singur raspuns si acesta a fost inainte ca drepturile sa imi fie luate.
Cand am cerut blocarea contului mi-au luat imediat drepturile dar cand le-am trimis email-uri sa le explic problema nu ma mai bagat nimeni in seama.
E drept si eu am gresit dar nu exagerat..:|
Nu am facut o crima am cerut doar anumite drepturi.
Astept raspunsul vostru poate arunca un ochi si slabuta sau administratorii:).
Va doresc o seara buna in continuare!

rozica1965 15 sep 2012 20:35:07

Re: Putin ajutor va rog:)
 
Citat:

Anterior postat de Mihaela001 (Post 1131823)
Buna seara slabutelor!
Am nevoie de ajutorul si sustinerea voastra.
Nu stiu unde sa mai apelez, am dat email-uri administratiilor si de 6 zile astept un raspuns care nu mai vine.
Voi incepe sa va povestesc ce a nume s-a intamplat.
Am fost activa pe acest site cu numele ''mihaela01''.
Am avut jurnal dar am cerut stergerea/arhivarea lui (am scris unele lucruri de care imi pare rau, si pentru a evita problemele a trebuit sa rununt la el).
Dupa ce mi s-a arhivat jurnalul am incercat sa imi fac altul dar in zadar , nu am stiut ca am dreptul de la un singur jurnal.
Am decis sa vorbesc cu un administrator si l-am rugat sa imi blocheze contul pentru a-mi putea face altul nou unde as fi avut si alt jurnal.
Contul nu a fost sters dar mi s-au restrictionat drepturile.
Am incercat sa imi fac alt cont dar bineinteles ca a fost banat (aveam dreptul la un singur cont).
Nu am vrut sa postez de pe 2 conturi de aceea am cerut banarea permanenta a vechiului cont.
Acum se pare ca am ramas si cu drepturile restrictionate si fara jurnal.
Atata taraboi pentru un jurnal..
Am contactat administratorul si de pe forum si pe email dar nimic.
Am avut un comportament exemplar si am in continuare.
Nu am avut nici o penalizare.
Iubesc site-ul acesta si legaturile creeate cu unele slabute.
Nu vreau sa credeti ca sunt disperata cer doar sa mi se faca dreptate.Am asteptat 6 zile... eu inteleg ca primesc multe reclamatii dar totusi , la toate mesajele pe care le-am trimis administratorilor am primit un singur raspuns si acesta a fost inainte ca drepturile sa imi fie luate.
Cand am cerut blocarea contului mi-au luat imediat drepturile dar cand le-am trimis email-uri sa le explic problema nu ma mai bagat nimeni in seama.
E drept si eu am gresit dar nu exagerat..:|
Nu am facut o crima am cerut doar anumite drepturi.
Astept raspunsul vostru poate arunca un ochi si slabuta sau administratorii:).
Va doresc o seara buna in continuare!

Mihaela,noi nu te putem ajuta cu nimic in problema asta........doar in problema slabitului daca vrei. Asteapta raspunsurile administratorilor,ei stiu ce si cum trebuie pe aici!

Regulament 15 sep 2012 21:47:19

Re: Validare cont
 
Buna seara,

Contul vechi, mihaela01, pentru care s-a cerut initial stergerea, a fost activat cu drepturi depline.

Aici este regulamentul comunitatii: http://forum.slabute.ro/regulament/t...v1-6-a-87.html


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:26:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO