forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Ghid pentru o nunta perfecta (http://forum.slabute.ro/ghid-nunta-perfecta/)
-   -   Verighete nunta (aur/argint/platina) (http://forum.slabute.ro/ghid-nunta-perfecta/verighete-nunta-aur-argint-platina-6692.html)

azra 15 oct 2010 21:26:04

Re: Verighete nunta (aur/argint/platina)
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 367881)

Pffff....te cred:( nici nu stiu ce sa zic.
Incearca sa o ei cu binisorulll ... poate poate ...:D

asa o sa incerc...dk vad ca nu ma scot cu camasa curata la final il pun pe el sa vb cu ea ca e maicasa si va trebui sa inteleaga ca astfel de chestii meritau macar intrebate ca nu stii gusturile fiecaruia...la urma urmei e nunta mea si va trebui sa faca ceilalti cum vreau eu:(daca altfel nu se poate...nu am incotro:(

ali_lumi 15 oct 2010 21:27:23

Re: Verighete nunta (aur/argint/platina)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 367894)
asa o sa incerc...dk vad ca nu ma scot cu camasa curata la final il pun pe el sa vb cu ea ca e maicasa si va trebui sa inteleaga ca astfel de chestii meritau macar intrebate ca nu stii gusturile fiecaruia...la urma urmei e nunta mea si va trebui sa faca ceilalti cum vreau eu:(daca altfel nu se poate...nu am incotro:(

Categoric !
Sunt total de acord cu tine !
La capitolul asta (verighete) numai voi ar trebuii sa alegeti .

azra 15 oct 2010 21:32:30

Re: Verighete nunta (aur/argint/platina)
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 367898)

Categoric !
Sunt total de acord cu tine !
La capitolul asta (verighete) numai voi ar trebuii sa alegeti .

mai este pana atunci si in final va trebui sa fie asa cum imi doresc:)

loralin 15 oct 2010 23:09:44

Re: Verighete nunta (aur/argint/platina)
 
Azra ,pentru nunta ta sa nu faci nici un compromis..pt ca iti va parea rau toata viata apoi.Eu am patit- o cu rochia ...la sugestia mamei am ales una ieftina si care nu era ca cea pe care mi-o doream eu motivand ca o porti o noapte si apoi sta in dulap.Insa nimeni nu s-a gandit ca acea noapte e unica in viata....:(si azi am regretul ca nu mi-am impus parerea .

azra 16 oct 2010 07:25:37

Re: Verighete nunta (aur/argint/platina)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 368044)
Azra ,pentru nunta ta sa nu faci nici un compromis..pt ca iti va parea rau toata viata apoi.Eu am patit- o cu rochia ...la sugestia mamei am ales una ieftina si care nu era ca cea pe care mi-o doream eu motivand ca o porti o noapte si apoi sta in dulap.Insa nimeni nu s-a gandit ca acea noapte e unica in viata....:(si azi am regretul ca nu mi-am impus parerea .

stiu si ai perfecta dreptate.ea a luat cu toata inima acele verighete...ca ea s-a despartit de sotul ei cand era al meu micut.au trecut prin procese si iar procese ,el a vrut sa-i ia casa care era a parintilor ei..multe greutati...iar soacra mea isi doreste pt noi ceea ce nu a avut ea si s-a gandit sa ne faca surpriza asta dar uite ca nu s-a gadit daca e ceea ce imi doresc eu...
imi pare rau pt ea daca nu va intelege dar eu nu voi purta ceva ce nu imi place o viata intreaga...


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:46:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO