forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Gimnastica&Pilates (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/)
-   -   Pilates - Exercitii Video (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/pilates-exercitii-video-109.html)

Slabuta 20 feb 2009 21:54:16

Pilates - Exercitii Video
 
Am gasit niste filmulete utile pentru cei care practica Pilates.

BORKED

BORKED

BORKED

inna 13 mai 2009 20:19:50

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Fac si eu pilates si sunt deosebite .Nu sunt foarte grele dar te ajuta sa slabesti\si sunt foarte bune pt pers care nu doresc sa faca ft multe exercitii de acelasi tip.Pe mine m-au ajutat sa-mi fac un abdomen dragut .Am si eu filmulete daca intereseaza pe cineva

Roxana 13 mai 2009 20:47:06

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Citat:

Anterior postat de inna (Post 6745)
Fac si eu pilates si sunt deosebite .Nu sunt foarte grele dar te ajuta sa slabesti\si sunt foarte bune pt pers care nu doresc sa faca ft multe exercitii de acelasi tip.Pe mine m-au ajutat sa-mi fac un abdomen dragut .Am si eu filmulete daca intereseaza pe cineva


Pe mine ma intereseaza,daca poti te rog frumos sa l postezi pe forum >:D<>:D<>:D<

Roxana 13 mai 2009 20:48:46

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 452)
Am gasit niste filmulete utile pentru cei care practica Pilates.

BORKED

BORKED

BORKED



Ms mult Slabuta,ar fi foarte interesant si niste filmulete cu exerciti de Spinning,deoarece majoritatea avem biciclete si am inteles ca aceste exerciti ajuta foarte mult la slabit.:-*:-*:-*

inna 14 mai 2009 09:57:38

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Ce am eu are mai multe minute si nu stiu daca le pot posta .O sa incerc. Daca faci exercii la bicicleta probabil te doare spatele si pilates-ul te va ajuta .Da te intereseaza lasa-mi un mesaj privat cu mail-ul tau.

Slabuta 14 mai 2009 12:27:49

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Citat:

Anterior postat de inna (Post 6885)
Ce am eu are mai multe minute si nu stiu daca le pot posta .O sa incerc. Daca faci exercii la bicicleta probabil te doare spatele si pilates-ul te va ajuta .Da te intereseaza lasa-mi un mesaj privat cu mail-ul tau.


Buna Inna si bine ai venit printre noi. :)
Multumesc pentru sfaturile tale. Intr-adevar pilates-ul modeleaza frumos corpul, tonifiind muschii. :)

Legat de materialul video pe care il ai tu. Ce este? un film, sau este pe youtube?Ca sa vedem cum il postam aici. :)

Slabuta 14 mai 2009 12:28:46

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 6752)
Ms mult Slabuta,ar fi foarte interesant si niste filmulete cu exerciti de Spinning,deoarece majoritatea avem biciclete si am inteles ca aceste exerciti ajuta foarte mult la slabit.:-*:-*:-*

Roxana voi cauta... Daca gasesc ceva, imediat le pun si aici. :)

inna 15 mai 2009 09:30:59

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Multumesc.Eu am filmulete iar cel mai scurt are 20 minute si nu prea stiu cum sa-l postez.Poate stii tu .

Slabuta 15 mai 2009 09:33:04

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Citat:

Anterior postat de inna (Post 7027)
Multumesc.Eu am filmulete iar cel mai scurt are 20 minute si nu prea stiu cum sa-l postez.Poate stii tu .

Le ai pe calculator?

inna 16 mai 2009 10:10:35

Re: Pilates - Exercitii Video
 
Da le am pe calculator.Am sa incerc sa incarc unul in Picasa sa vedem daca merge.:-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:58:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO