forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Gimnastica&Pilates (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/)
-   -   Winsor pilates accelerated fat burning (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/winsor-pilates-accelerated-fat-burning-3606.html)

nathusyk 24 apr 2010 17:59:18

Winsor pilates accelerated fat burning
 
salut slabuta. m-am documentat putin referitor la pilates si am gasit pe net ceva filmulete cu exercitii. unul dintre ele este ceva mai mare, mai exact 48 minute, dar mi-a placut cel mai mult. contine o gramada de exerc. si totodata este si distractiv. se numeste WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN. este supperrrrrr. as dori sa ma "impart" cu el. dar nu stiu cum sa il postez sau sa il incarc. ajuta-ma te rog.

nathusyk 24 apr 2010 19:20:02

Re: Raport la sport
 
am incercat sa-l atasez la lat mesaj, dar din pacate este prea mare, are dimensiunile 640x480. sorry. p.s. daca stie cineva cum sa fac postarea,help....

Slabuta 24 apr 2010 19:30:01

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
Singura posibilitate e sa le pui pe un site de sharing sau youtube. Si dupa sa dai link.
Este prea mare ca sa fie pus aici direct. :)

nathusyk 24 apr 2010 19:34:27

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
atunci o sa caut site de unde l-am descarcat si dupa aia il poti adauga tu. sau cum facem, fiindca nu am cont pe yt

Slabuta 24 apr 2010 20:19:42

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
Torrenti nu ai voie.

nathusyk 24 apr 2010 20:58:28

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
fetelor, acum mi-am facut aacount pe youtube si incerc sa incarc filmuletul acolo. revin miine ca sa va mai dau detalii.noapte buna tuturor.

nathusyk 26 apr 2010 08:44:42

Re: WINSOR PILATES ACCELERATED FAT BURNING
 
salut fetelor, si un inceput de saptamina cit mai frumos. o sa incerc a posta aici filmuletele. de fapt este un singur filmulet, dar fiindca este prea mare , dupa cum am spus si mai devreme, eu l-aam impartit in 8 mini filmulete.

nathusyk 26 apr 2010 17:16:48

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
slabuto salut. am incarcat filmuletele pe you tube, dar le am si pe PC. sunt mici, de cite 23-26 mb, in format microsoft movie video (mwv). dar nu mi se primeste sa le postez direct. sau poate eu nu fac ceva cum trebuie.scrie-mi si spune-mi ce trebuie sa fac mai departe. acum fug sa curat niste cartofi, fiindca cum am mai spus gatitul pentru toti e pentru mine.

Slabuta 26 apr 2010 17:17:58

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
Citat:

Anterior postat de nathusyk (Post 166117)
slabuto salut. am incarcat filmuletele pe you tube, dar le am si pe PC. sunt mici, de cite 23-26 mb, in format microsoft movie video (mwv). dar nu mi se primeste sa le postez direct. sau poate eu nu fac ceva cum trebuie.scrie-mi si spune-mi ce trebuie sa fac mai departe. acum fug sa curat niste cartofi, fiindca cum am mai spus gatitul pentru toti e pentru mine.

Pai daca le-ai impartit in filmulete mai mici, incarca-le pe youtube.
Si cand sunt incarcate acolo, pui aici linkurile catre ele. :)

nathusyk 26 apr 2010 18:17:51

Re: WINSOR PILATES ACCELERATE FAT BURN
 
BORKED
BORKED
BORKED
BORKED
BORKED
BORKED
BORKED
BORKED


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:04:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO