forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Ingrijire corporala (http://forum.slabute.ro/ingrijire-corporala/)
-   -   Relax and tone (http://forum.slabute.ro/ingrijire-corporala/relax-tone-2982.html)

karemina 03 mar 2010 17:38:10

Relax and tone
 
Am tot vazut in ultimul timp o reclama la tv cu un aparat de masaj numit Relax and tone si am cateva intrebari: L-a folosit cineva? A dat vreun rezultat? Se pare ca voi primi unul de genul asta de ziua mea si voiam sa stiu daca o sa dea banii degeaba pe el colegii.

Galushca 18 mar 2010 15:32:53

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 105030)
Am tot vazut in ultimul timp o reclama la tv cu un aparat de masaj numit Relax and tone si am cateva intrebari: L-a folosit cineva? A dat vreun rezultat? Se pare ca voi primi unul de genul asta de ziua mea si voiam sa stiu daca o sa dea banii degeaba pe el colegii.

Se pare ca nu are nimeni aparatul asta.Imi zici si mie cum e dupa ce-l primesti?:)

karemina 23 mar 2010 11:21:34

Re: Relax and tone
 
Aparatul e f ok rezultate o piele mai ferma si catifelata (il folosesc cu crema hidratanta) si 1,5 cm in pulpa intr-o saptamana jumatate de folosire zilnica

Aida35 23 mar 2010 15:29:47

Re: Relax and tone
 
wow , felicitari . Si cam cat timp il folosesti pe zi intr-o zona?

Galushca 23 mar 2010 15:37:10

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 126231)
Aparatul e f ok rezultate o piele mai ferma si catifelata (il folosesc cu crema hidratanta) si 1,5 cm in pulpa intr-o saptamana jumatate de folosire zilnica

Mersi mult pentru raspuns.Vreau sa i-l iau mamei cadou(e maseoza)si bine-nteles sa il folosesc si eu:D(pacat ca nu are timp sa imi faca si mie masaj si trebuie sa-mi fac singura) :(

karemina 23 mar 2010 15:40:00

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 126519)
wow , felicitari . Si cam cat timp il folosesti pe zi intr-o zona?

Intre 10 si 20 de minute

karemina 23 mar 2010 15:42:12

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de Galushca (Post 126540)
Mersi mult pentru raspuns.Vreau sa i-l iau mamei cadou(e maseoza)si bine-nteles sa il folosesc si eu:D(pacat ca nu are timp sa imi faca si mie masaj si trebuie sa-mi fac singura) :(

Asta e situatie lasa ca iti iei aparat si chiar vei avea parte de masaj :* si eu ma chinuiam si imi faceam singurica masaj din comoditatea de a merge la un salon de masaj dar acum am rezolvat problema.

shahla 23 mar 2010 21:01:08

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 126231)
Aparatul e f ok rezultate o piele mai ferma si catifelata (il folosesc cu crema hidratanta) si 1,5 cm in pulpa intr-o saptamana jumatate de folosire zilnica

Buna , noroc cu slabuta ca ne-a indrumat aici ! E chiar relax and tone sau relax red ligth , sau altceva ? Si 20 min pe zona ? de ex. pe toata burta 20 min , pe un picior alte 20 samd ?
Multumesc !

De unde l-ai luat de la tv sau din market ? >:D<

karemina 15 apr 2010 12:13:19

Re: Relax and tone
 
Citat:

Anterior postat de shahla (Post 126917)
Buna , noroc cu slabuta ca ne-a indrumat aici ! E chiar relax and tone sau relax red ligth , sau altceva ? Si 20 min pe zona ? de ex. pe toata burta 20 min , pe un picior alte 20 samd ?
Multumesc !

De unde l-ai luat de la tv sau din market ? >:D<

Scuze pentru raspunsul intarziat este vb de Relax and Tone este cumparat din magazinul top shop de la Bucur Obor si il folosesc in felul urmator: 10 minute pentru fiecare picior, 7 minute pentru abdomen si cam cate 10 minute pentru zona laterala a abdomenului. Aparatul e dotat cu mai multe discuri eu imi fac masaj cu el zilnic alternand discul pentru topire a grasimi si cel anticelulitic (o zi folosesc un disc o zi celalalt) am folosit aparatul doar cu crema hidratanta.

sunshine 18 apr 2010 19:53:37

Re: Relax and tone
 
si cat costa unul?


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:35:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO