forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Interpretare vise (http://forum.slabute.ro/interpretare-vise/)
-   -   Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta??? (http://forum.slabute.ro/interpretare-vise/il-vizez-fostul-insemne-asta-3429.html)

onetotilia 10 apr 2010 23:39:04

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
chiar asa... l-am tot visat de multe oto saptamana asta... si tot vise bizare.... intradevar nu imi e rusine cu Bart ca macar stiu ca daca nu folosim prezervativ isi permite sa creasca un copil... :) cu alalalt muream de foame :)) cica era director :)) Doamne ce prostuta mai eram...

mykydutza 10 apr 2010 23:54:36

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
ala?director?la ce?:))oti traieste ti mama prezentul...nici nu merita sa deschizi topic pt un asa om fara perspectiva...:(

alexa.stan 11 apr 2010 07:23:14

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 144850)
ala?director?la ce?:))oti traieste ti mama prezentul...nici nu merita sa deschizi topic pt un asa om fara perspectiva...:(

buna eu iti dresc casa de pitra si multa fericire. ce spui tu este un cosmar nu vis, probabil ca ai o anumita rije, sau un stres, si asa se manifesta in somn, ca spui ca-ti este teama de fostul. >:D<

onetotilia 11 apr 2010 10:05:46

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
nu imi e teram de el...ca nu am de ce....eu de cand ma stiu nu am facut la nimeni rau si mi-am vazut de treaba mea..... cand am rupt toate legaturile .. nu ammai vb deloc..si dpa ce m-am dus cu Bart acasa..la parintii mei..(eu si fostul suntem vecini ;) ) si nici salut nu a zis dar apoi s-au auzit tot felul de barfe....

onetotilia 11 apr 2010 10:08:12

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
am deschistopicul acsta pt ca ma tulburau visele si nu stiam cum sa le iau..si voi fete fiind ma gandesc sa si voi mai visati si puteti sa ma linistiti... :)..

miky..era director de imagine.... :)) ce e slujba aia??? aveam nici 18 ani cand am fost cu el..am mai crescut si eu in 2 ani :)

ras_cristalin 11 apr 2010 10:15:36

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Otilia, si eu il visam pe fostul.... de fapt l-am visat de doua ori, dar mi-am adus aminte dupa aceea ca pentru o fractiune de secunda ma gandisem ca e mult mai frumoasa relatia mea de acum si ca daca eram in continuare cu el (si nu ma insela) ajungeam nefericita si rusinata de el. O secunda m-am gandit la asta si apoi mi-am vazut de treaba.... si noaptea l-am visat. Normal ca m-am panicat si m-am intrebat ce inseamna... dar mi-am adus aminte ca ma gandisem la el si m-am calmat. :D

onetotilia 11 apr 2010 10:30:31

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
eu stiu ca nu as fi evoluat in nici un fel....alaturi de el... in bart am sprijin,suport intelegere...IUBIRE.... isi doreste la fel de mult ca si mine sa pot sa imi fac studiile.. si sa imi fie bine.... dar sunt speriata sincer... imi e teama.... :) dar iubirea va invinge teama ... asa fericita eram dimineata cand ma trezeam langa bart..dupa cate un vis dintrasta.... stii ca se zice ca ce visezi se intampla invers...ca eu in vis eram foarte atrasa de fostul....extrem de mult il vroiam inapoi...

VAmedeea 11 apr 2010 19:32:07

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 144796)
s va povestesc ce am visat asta noapte...
eram in Romania in camera mea cu actualul logoodnic....la un moment dat a aparut fostul cu care vroia sa aiba o discutie cu mine....ii zic la Bart(actualul) sa plece in alta camera si sa ne lase sa vorbim...si stiu ca am inceput sa ne certam de ce am pus punct relatiei si el imi spunea ca eu sunt pentru el...ca fac o mare greseala....si eu i-am zis ca nu pot fi pentru el pentru ca el nu m-a iubit...m-a scos din viata lui....si ca sunt fericita alaturi de Bart.... nu mai stiu bine ce s-a intamplat insa siu ca a venit Bart in camera si i-a spus a plece si m-a luat in brate si asa m-am trezit ca ma luase in brate deadevaratelea in pat :)

mentionez ca fostul m-a parasit din cauza ca nu m-am putut culca cu el.... si nu isi mai facea timp pentru mine si ne certam foarte mult...... fostul meu nu se ridica nici pana la genunchele actualului....insa in vis ma simt foarte atrasa de el.... in realitate nici nu m-as putea apropia de el...

Enormal sa ai tot felul de vise acum ca te-ai hoatrat sa faci marele pas. E de fapt indoiala ta daca totul va fi bine, daca el e alesul, daca nu esti cumva prea tanara, daca il iubesti cu adevarat, etc. Si eu am avut tot felul de spaime din astea inainte de nunta. Si cum spunea si Ianna, uneori mai visam si tot felul de porcarii. Si eu l-am mai visat pe tipul de care am fost indragostita lulea in liceu (si eram f. atrasa de el, etc), dar stiu ca daca l-as mai vedea nu as da nici 2 bani pe el, pt ca nu merita. Cum zici si tu, nici pana la genunchiul actualului nu se ridica, si nu dinpunct de vedere material, ci ca si caracter.
Te pup!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:01:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO