forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Interpretare vise (http://forum.slabute.ro/interpretare-vise/)
-   -   Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta??? (http://forum.slabute.ro/interpretare-vise/il-vizez-fostul-insemne-asta-3429.html)

onetotilia 10 apr 2010 21:27:43

Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
de o vreme incoace am o problema si mi-a fost teama sa discut despre asta cu cineva..insa incep sa ma simt vinovata.....de cateva nopti il visez pe fostul peu iubit....vreau sa spun ca sunt pe cale de a ma casatorii si sunt foarte speriata.... oare ce sa insemne???[*12*][*12*]
il iubesc enorm de mult pe logodnicul meu si nu imi imaginez viata fara el.....dar de ce imi apare in vise fostul??? recunosc ca am fost foarte indragostita de fostul si ca am suferit enorm de mult la despartire...

Slabuta 10 apr 2010 21:30:05

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
De obicei, inseamna ca, inca iti mai sta gandul la el, sau acum in prag de casatorie, reanalizezi situatia si de aia il visezi. :)

onetotilia 10 apr 2010 21:32:15

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
sunt asa de speriata.......... sunt sigura ca imi doresc ca ma casatoresc cu iubitul meu... dar ma tulbura visele ...

Slabuta 10 apr 2010 21:40:06

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 144754)
sunt asa de speriata.......... sunt sigura ca imi doresc ca ma casatoresc cu iubitul meu... dar ma tulbura visele ...

Pai, undeva in subconstient se fac niste analize cu privire la situatia ta actuala. Si e normal sa visezi lucruri care te preocupa. :)

Liviutzza 10 apr 2010 21:44:45

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Cred ca as fi la fel de speriata ca si tine daca as sti ca trebuie sa ma casatoresc curand!Daca stii ca iti iubesti mult logodnicul nu ai de ce sa te temi!O sa treaca toate temerile,si o sa fie totul bine!

LicuriciColorat 10 apr 2010 21:56:13

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Desi am o varsta frageda imi dau si eu cu parerea,cred ca totul tine de subconstient,poate pt ca ai suferit din dragoste si mai ales din cauza lui,acum in pragul unui mare eveniment alaturi de barbatul iubit,subconstientul lucreaza sub influenta lucrurilor traite in trecut(si frica de a nu mai suferi).Poate te-ar ajuta sa scrii pe o foaie de hartie,ceea ce iti place la iubitul tau,la relatia cu el iar pe cealalta jumatate de foaie cee te-a facut sa suferi in relatia trecuta,sa le recitesti,si sa le compari.(ceea ce am zis aici,era mentionata intr-o carte psihologica:D).Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji pt asta>:D<(toti oamenii viseaza idiotenii de cele mai multe ori,ti-o spun eu din proprie experienta,uneori am niste vise foarte bizare):>

onetotilia 10 apr 2010 22:07:08

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
s va povestesc ce am visat asta noapte...
eram in Romania in camera mea cu actualul logoodnic....la un moment dat a aparut fostul cu care vroia sa aiba o discutie cu mine....ii zic la Bart(actualul) sa plece in alta camera si sa ne lase sa vorbim...si stiu ca am inceput sa ne certam de ce am pus punct relatiei si el imi spunea ca eu sunt pentru el...ca fac o mare greseala....si eu i-am zis ca nu pot fi pentru el pentru ca el nu m-a iubit...m-a scos din viata lui....si ca sunt fericita alaturi de Bart.... nu mai stiu bine ce s-a intamplat insa siu ca a venit Bart in camera si i-a spus a plece si m-a luat in brate si asa m-am trezit ca ma luase in brate deadevaratelea in pat :)

mentionez ca fostul m-a parasit din cauza ca nu m-am putut culca cu el.... si nu isi mai facea timp pentru mine si ne certam foarte mult...... fostul meu nu se ridica nici pana la genunchele actualului....insa in vis ma simt foarte atrasa de el.... in realitate nici nu m-as putea apropia de el...

ianna 10 apr 2010 22:54:09

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
lasa draga visele si multumeste-te cu realitatea!:))si eu de cand sunt deja cu barbatul meu mi-am visat din vostii iubiti...cu unii am facut si dragoste:))...dar asta nu inseamna ca nu-mi iubesc barbatul sau ca il insel ..sau mai stiu eu ce....avem un subconstient tare imaginativ si greu de inteles....cu cat te vei gandi "auoleu" cu atat mai rau iti faci in viata reala...ia-o ca pe un vis aiurit si gata;;)

onetotilia 10 apr 2010 23:28:59

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
multumesc ianna..m-am speriat...ma gandeam ..daca vreau eu prea mult sa il iubesc pe Bart si defapt eu il iubesc pe fostul....dar de fapt realizez ca nu am cum ca imi provoaca repulsie cand stiu ce "barbat" este... venea sa se intalneasca cu mine in tricou pantaloni scurti si papuci de plaja..... si eu eram aranjata si dichisita..imi era rusine cu el pe strada... :(..... i-am cumparat haine si altele ca nu avea ....prosoape,sosete..... vreau sa va spun ca i-am cumparat o geaca de toamna si dupa un an de zile de la despartire ..asta toamna el tot geaca aia o purta.... doamne... si era angajat..mereu fara un ban in buzunar..si ii mai trebuia si sex... am vrut sa facem de catea ori si nici prezervative nu avea.. :))... a venit o data cu unul era dus scrisul de pe ambalaj..eu cu dealea expirate nu m-am riscat... :)) era prea scump 8 lei un pachet de Durex... :))

mykydutza 10 apr 2010 23:35:52

Re: Il vizez pe fostul..... ce sa insemne asta???
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 144841)
multumesc ianna..m-am speriat...ma gandeam ..daca vreau eu prea mult sa il iubesc pe Bart si defapt eu il iubesc pe fostul....dar de fapt realizez ca nu am cum ca imi provoaca repulsie cand stiu ce "barbat" este... venea sa se intalneasca cu mine in tricou pantaloni scurti si papuci de plaja..... si eu eram aranjata si dichisita..imi era rusine cu el pe strada... :(..... i-am cumparat haine si altele ca nu avea ....prosoape,sosete..... vreau sa va spun ca i-am cumparat o geaca de toamna si dupa un an de zile de la despartire ..asta toamna el tot geaca aia o purta.... doamne... si era angajat..mereu fara un ban in buzunar..si ii mai trebuia si sex... am vrut sa facem de catea ori si nici prezervative nu avea.. :))... a venit o data cu unul era dus scrisul de pe ambalaj..eu cu dealea expirate nu m-am riscat... :)) era prea scump 8 lei un pachet de Durex... :))

:)):)):)):)):)):)):)):))tu fata cuminte..nici nu trebuia sa te complici cu el..uita-l ...nu te mai uita in spate ..nu s emerita:)fi mandra ca ai langa tine ACUM o persoana care te iubeste si mai ales NU iti este rusine cu el,il iubesti,e totul foarte ok din cate pov tu:)te pup si lasa grijile:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:49:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO