forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Intrebari si raspunsuri legate de functionare (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/)
-   -   Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/accesare-slabute-ro-telefonul-mobil-3980.html)

anhelyto 28 mai 2010 13:33:23

Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
slabutelor am si eu o intrebare,... si o nemultumire...de ce nu pot sa accesez site-ul de pe telefonul mobil...
stiti ce m-ar ajuta acest lucru...as fi aproape de voi mai tot timpul...asa sunt doar can imi permite timpul:(
va poop;;)

vadmin 28 mai 2010 18:30:54

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 203129)
slabutelor am si eu o intrebare,... si o nemultumire...de ce nu pot sa accesez site-ul de pe telefonul mobil...
stiti ce m-ar ajuta acest lucru...as fi aproape de voi mai tot timpul...asa sunt doar can imi permite timpul:(
va poop;;)

Poti sa-mi spui ce versiune de browser/navigator folosesti pe telefon? (browser, este programul prin intermediul caruia vizualizezi site-urile pe Internet).

anhelyto 18 iun 2010 13:34:31

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Citat:

Anterior postat de vadmin (Post 203336)

Poti sa-mi spui ce versiune de browser/navigator folosesti pe telefon? (browser, este programul prin intermediul caruia vizualizezi site-urile pe Internet).

browser-ul intern al telefonului xhtml.....:D
acum pot sa deschid pagina dar cam atat...

anqutz 13 aug 2011 23:31:20

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Eu am o mare problema cand va accesez de pe mobil. Imi apare sus bara de meniu si nu imi apare imediat sub forumul. Nu stiu cum sa explic... se termina bara de meniu si apoi, in partea dreapta, incepe forumul. Astfel, eu trebuie sa derulez pagina la drepata pana nu imi mai apare meniul, apoi imi apare forumul si ma plimb pe pagina in sus si in jos.

mice69 05 aug 2012 15:55:50

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
buna, referitor la accesarea forumului de pe telefon...nu puteti face o varianta mai simplificata (care sa nu consume foarte mult trafic) pentru telefon?

Juels 25 iun 2014 10:55:12

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Am tot incercat sa accesez calculatorul de calorii de pe telefonul mobil si fiecare sesiune a fost un dezastru deoarece siteul nu este optimizat pentru telefoane mobile.

Am o idee care cred ca ar multumi foooarte multe utilizatoare: Aplicatie de mobil cu calculatorul de calorii. L-as folosi zilnic si as si plati ca sa il pot accesa fara reclame sau mai stiu eu ce! Asa intru doar cand imi permite timpul pe un laptop/desktop.
Astept un feedback din partea adminilor.
Va doresc o zi minunata! :)

Juels 20 iul 2014 15:15:29

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Ne raspunde si noua cineva?
Am trimis un mesaj si prin intermediul contactului din cont si nu am primit nici un raspuns de 1 luna.

Juels 28 apr 2015 11:39:42

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
A trecut aproape un an si nimeni nu a raspuns solicitarii noastre de a avea aplicatia slabute pe mobil. Pacat, ar fi fost utila multor persoan si tin sa mentionez ca eu as fi platit pentru a avea o astfel de aplicatie.

Mihaela1006 02 mai 2015 13:02:26

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Mie imi functioneaza toate facilitatile pe Samsung S3 dual SIM. Nu cred ca are importanta ca e dual, dar merge f repede. Celelalte tel pe care le-am avut (Nokia 510 si Samsung S2+) nu imi permiteau postari desi vedeam forumul. Deci poate fi si ceva din softul si setarile telefonului.

Juels 04 mai 2015 09:22:46

Re: Accesare slabute.ro de pe telefonul mobil
 
Și mie de pe telefonul de acum îmi funcționează site-ul, doar ca trebuie de fiecare dată să încarce tot, și se vede clar cât de încărcat este!

Propunerea mea fusese alta. Aceea de a avea pe mobil aplicația cu calculatorul de calorii. La acea propunere nu s-a primit nici un răspuns. Ar fi fost genială o astfel de aplicație și ar fi mers pe aproape telefoanele.


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:29:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO