forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Intrebari si raspunsuri legate de functionare (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/)
-   -   Intrebare despre vadmin... (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/intrebare-despre-vadmin-1151.html)

ras_cristalin 06 sep 2009 21:30:21

Intrebare despre vadmin...
 
Vadmin, cu tine n-am stat niciodata de vorba.
Iti permiti sa spui cateva vorbe despre tine sau te multumesti sa veghezi la siluetele noastre din norul tau de lumina?:)

vadmin 06 sep 2009 21:52:03

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 26414)
Vadmin, cu tine n-am stat niciodata de vorba.
Iti permiti sa spui cateva vorbe despre tine sau te multumesti sa veghezi la siluetele noastre din norul tau de lumina?:)

Nu stiam in ce categorie sa mut acest mesaj, asa ca fiind o persoana legata de functionarea forumului, l-am mutat in intrebari legate de functionare.

Eu am un rol neutru in acesta comunitate si nu intervin in discutiile de pe forum, exceptand cazurile in care regulamentul mi-o cere. Rolul meu este de a proteja comunitatea si de a o imbunatati continuu.

mishutza 06 sep 2009 21:55:48

Re: Intrebare despre vadmin...
 
E secretos tot,nu ne spune nimic:((:((:((

vadmin 06 sep 2009 22:20:48

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 26457)
E secretos tot,nu ne spune nimic:((:((:((

Ce va pot spune :) ? Sunt o persoana care activeaza in domeniul calculatoarelor, careia ii place mult partea asta cu calculatoarele si tot ce tine de ea ... imi place ordinea, un defect profesional probabil, lucru pe care cred ca multi utilizatori l-au remarcat :) ... imi face placere sa administrez si sa imbunatatesc aceasta comunitate, mai ales ca in ultimul timp slabutele au fost cuminti si ma pot concentra pe lucruri care tin mai mult de functionalitati.

As fi recunoscator totusi daca slabutele noi ar citi mai bine regulamentul si m-ar scuti de aplicarea lui :) .

P.S. Nu consumati cafea in exces, dauneaza sanatatii :) ...

ras_cristalin 07 sep 2009 07:46:04

Re: Intrebare despre vadmin...
 
~o) o cafea fara exces pentru Vadmin.
Pe tine te-au influentat in bine lucrurile scrise pe forum? :) Ti-au imbunatatit calitatea vietii?
Faci sport? Mananci sanatos?

mishutza 07 sep 2009 09:32:10

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Vadmine,eu cred ca ar trebui sa iti faci un jurnal.Nu de alta,dar din cand in cand mai vrem sa te felicitam pt cate o modificare la calculator,la forum,Cristalinu vrea sa stie cum te cheama cati ani ai si astea nu au treaba cu functionarea forumului.
Oricum,you are one of us,deci iti trebuie jurnal.O cafea,o atentie:)):)):))>:D<>:D<>:D<

vadmin 07 sep 2009 12:29:53

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 26539)
~o) o cafea fara exces pentru Vadmin.
Pe tine te-au influentat in bine lucrurile scrise pe forum? :) Ti-au imbunatatit calitatea vietii?
Faci sport? Mananci sanatos?

In mod inevitabil multe lucruri le-am aflat doar administrand acest forum. In special, am inceput sa ma uit si eu la etichetele alimentelor (lucru pe care nu l-am facut niciodata inainte :)) ), in special ma intereseaza daca alimentele au sau nu conservati sau potentiatori de aroma, din cate am citit unii dintre ei sunt daunatori si pot avea efecte nu chiar bune asupra sanatatii.

La capitolul sport, datorita faptului ca nu prea am timp liber, pe moment sunt mai mult atras de exercitiile pe care le pot face in jurul scaunului de la calculator, era si un subiect in forum mi se pare ca ... de exemplu si pe un scaun se pot face exercitii ca la paralele :) ...

Acest forum este o experienta noua si interesanta pentru mine ... am aflat multe lucruri noi, pe care poate daca nu administram acest forum, nu aveam nici un motiv si nici ocazia sa le cunosc :) .

vadmin 07 sep 2009 13:26:13

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 26672)
Vadmine,eu cred ca ar trebui sa iti faci un jurnal.Nu de alta,dar din cand in cand mai vrem sa te felicitam pt cate o modificare la calculator,la forum,Cristalinu vrea sa stie cum te cheama cati ani ai si astea nu au treaba cu functionarea forumului.
Oricum,you are one of us,deci iti trebuie jurnal.O cafea,o atentie:)):)):))>:D<>:D<>:D<

Jurnalul meu, poate nu este un pic standard, dar exista inca de la crearea acestei comunitati :) ... el este un pic mai stufos si contine: Anunturi legate de functionare, Intrebari si raspunsuri legate de functionare, Sugestii/Sesizari, etc. La anunturi va spun ce am mai facut, la intrebari va raspund cum se poate de facut anumite lucruri ... si da, si eu fac parte din voi, dar intr-o forma functionala in care stilul de viata sanatos si dietele ar fi mai dificile daca nu ar exista anumite functionalitati care sa usureze aceste lucruri.

La capitolul stil de viata sanatos sunt in faza incipienta :D si citesc cu interes si placere multe lucruri interesante pe care le scrieti si la care nu m-am gandit niciodata si sunt bucuros de spiritul de 'slabute' care s-a creat si de felul cum va ajutati intre voi.

Daca doriti sa-mi lasati un mesaj sau sa ma felicitati, scrieti in celelalte sectiuni ale jurnalului meu :) : Impresii despre calculatorul de calorii, Feedback, Sugestii, etc. si eu o sa ma bucur pentru fiecare mesaj primit.

steffany 17 apr 2011 00:31:26

Re: Intrebare despre vadmin...
 
buna vadmin ma numesc stefana si am vazut ca esti co-fondator la acest site si vreau sa-ti multumesc din suflet tie si a celor care s-a gandit sa infiiteze acest site. mie sincer mi-a facut foarte mult bine atat in privinta slabitului cat si in a creste ca persoana . am avut numai de invatat de pe acest site si voi invata in continuare , si ma bucur ca mi-ati dat ocazia sa cunosc atatea persoane minunate care le-am cunoscut aici. inca o data felicitarile mele si tot respectul pentru cei care au infiintat acest site si care lucreaza ca sa mearga totul bine. va multumesc

Axenya 20 mai 2014 15:32:30

Re: Intrebare despre vadmin...
 
Buna Vadmin. Am o o intrebare
Sora mea si-a facut cont pe slabute acum aproximativ 1 saptamana insa nu poate scrie mesaje pe forum si nici nu isi poate deschide un jurnal. A activat contul din link-ul trimis pe email si din cate am inteles a trimis si ea mail ptr administrator cu rugamintea sa ii explice ce trebuie sa faca pentru a putea vorbi cu celelalte slabute. Ce e de facut? trebuie sa mai astepte?


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:50:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO