forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Intrebari si raspunsuri legate de functionare (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/)
-   -   Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..." (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/intrebari-raspunsuri-concurs-animalutul-meu-se-prezinta-7855.html)

oanamagdalena 25 ian 2011 14:04:43

Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Slabuta,l-am inscris pe cutul meu la concursul de animalute ,dar am o nelamurire: nu imi dau seama cum pot vizualiza si pozele celorlalti concurenti,ca nu vad decat poza lor de profil,nu a animalutului.Singura pe care o vad este a unui caine lup,si a lui Joy al meu:D;;)

deadcountess 25 ian 2011 14:09:18

Poza concurs cu animalutul meu
 
de ce nu se vede poza animalutului meu? (la concurs):(

Slabuta 25 ian 2011 14:21:22

re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 492430)
Slabuta,l-am inscris pe cutul meu la concursul de animalute ,dar am o nelamurire: nu imi dau seama cum pot vizualiza si pozele celorlalti concurenti,ca nu vad decat poza lor de profil,nu a animalutului.Singura pe care o vad este a unui caine lup,si a lui Joy al meu:D;;)

In pagina concursului Animalutul meu se prezinta... - Concurs.Slabute.ro sunt afisate toate slabutele participante.

In dreptul fiecarei slabute exista linkul "Voteaza".

Faci clic pe "Voteaza" si se va afisa poza "concurentului". :)

vadmin 25 ian 2011 14:35:36

Re: Poza concurs cu animalutul meu
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 492448)
de ce nu se vede poza animalutului meu? (la concurs):(

Adauga te rog poza in atasamentul urmatorului mesaj si o sa fac actualizarile necesare (in acelasi timp o sa pot studia si ce s-a intamplat).

deadcountess 25 ian 2011 15:29:41

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Nu reusesc, probabil ca e ceva in neregula cu poza, desi cand am salvat-o in album a fost ok.

vadmin 25 ian 2011 16:32:12

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 492557)
Nu reusesc, probabil ca e ceva in neregula cu poza, desi cand am salvat-o in album a fost ok.

Trimite-mi poza prin e-mail la admin@slabute.ro ca sa vad de ce nu merge.

vadmin 26 ian 2011 17:48:10

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 492557)
Nu reusesc, probabil ca e ceva in neregula cu poza, desi cand am salvat-o in album a fost ok.

Am actualizat poza lui Trygve cu cea din album de la tine. S-ar putea sa fi fost problema in faptul ca denumirea imaginii pe care ai propus-o, nu includea si extensia (.jpg).

manumanuela 27 ian 2011 14:14:03

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Buna!Incerc si eu sa ma inscriu la concurs cu catelusul meu dar nu pot.Adaug poza,scriu prezentarea si cand dau click la Particip,pagina nu se incarca si dispare tot.Mentionez ca nu am probleme cu netul,totul merge bine,doar la concurs nu reusesc sa ma inscriu:(

vadmin 27 ian 2011 14:31:34

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Citat:

Anterior postat de manumanuela (Post 496177)
Buna!Incerc si eu sa ma inscriu la concurs cu catelusul meu dar nu pot.Adaug poza,scriu prezentarea si cand dau click la Particip,pagina nu se incarca si dispare tot.Mentionez ca nu am probleme cu netul,totul merge bine,doar la concurs nu reusesc sa ma inscriu:(

Trimite-mi la admin@slabute.ro poza pe care doresti sa o adaugi si ce tip de navigator/browser folosesti.

manumanuela 27 ian 2011 14:53:42

Re: Intrebari&Raspunsuri Concurs "Animalutul meu se prezinta..."
 
Scuza-mi ignoranta dar nu cred ca stiu sa trimit poza:(.Imi cere un cod si nu stiu care e,apoi nu stiu ce inseamna navigator/browser:-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:16:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO