forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Intrebari si raspunsuri legate de functionare (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/)
-   -   Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă (http://forum.slabute.ro/intrebari-raspunsuri-legate-functionare/soa-ia-ar-vrea-sae-fie-ayi-ea-slae-bua-ae-5726.html)

Bread Pitt 02 aug 2010 13:22:12

Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Cum s-ar putea înscrie şi soţia ?
Eu nu mai pot obţine formularul de înscriere pentru că sunt deja logat. Spre deosebire de toate celelalte forumuri, al nostru nu are butonul de „sign off” (sau nu-l văd eu). Aş fi încercat, nefiind logat, să o înscriu pe soţie. Nu cred că e interzis să fim doi pe acelaşi IP, pentru că avem fiecare problemele lui şi acest site vrea să ne ajute.
Mie îmi place aşa de mult încât aş aduce şi soţia.
Fiţi bune şi ajutaţi-mă !
Sărutări de mâini anticipate !

Un Pai Roz 02 aug 2010 13:24:10

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Citat:

Anterior postat de Bread Pitt (Post 274992)
Cum s-ar putea înscrie şi soţia ?
Eu nu mai pot obţine formularul de înscriere pentru că sunt deja logat. Spre deosebire de toate celelalte forumuri, al nostru nu are butonul de „sign off” (sau nu-l văd eu). Aş fi încercat, nefiind logat, să o înscriu pe soţie. Nu cred că e interzis să fim doi pe acelaşi IP, pentru că avem fiecare problemele lui şi acest site vrea să ne ajute.
Mie îmi place aşa de mult încât aş aduce şi soţia.
Fiţi bune şi ajutaţi-mă !
Sărutări de mâini anticipate !

Buna!
cred ca poti sa apesi butonul " deconectare" ( dreapta sus) si o sa fii de-logat...atunci poti sa o inscrii si pe sotia ta!
va asteptam cu drag in comunitate!

mvthebest 02 aug 2010 13:31:46

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
1 ataşament(e)
Sus in dreapta dai deconectare.
Ti-am pus si o imagine.
Ataşament 4806

Bread Pitt 02 aug 2010 14:02:24

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Mulţumesc cu mult respect pentru rapiditate şi competenţă !
E foarte plăcut printre slăbuţe !

vadmin 02 aug 2010 14:11:35

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Citat:

Anterior postat de Bread Pitt (Post 274992)
Cum s-ar putea înscrie şi soţia ?
Eu nu mai pot obţine formularul de înscriere pentru că sunt deja logat. Spre deosebire de toate celelalte forumuri, al nostru nu are butonul de „sign off” (sau nu-l văd eu). Aş fi încercat, nefiind logat, să o înscriu pe soţie. Nu cred că e interzis să fim doi pe acelaşi IP, pentru că avem fiecare problemele lui şi acest site vrea să ne ajute.
Mie îmi place aşa de mult încât aş aduce şi soţia.
Fiţi bune şi ajutaţi-mă !
Sărutări de mâini anticipate !

Pentru ca forumul sa poata fi utilizat mai usor, am implementat suplimentar o functionalitate noua.

S-a adaugat un link de logout/deconectare in sectiunea cu datele de identificare in forum (este marcat in imagine cu chenar verde).

http://forum.slabute.ro/slabuta/vadm...agine10127.png

Bread Pitt 03 aug 2010 22:10:03

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Mulţumesc foarte mult, vadmin !

Mai am o rugăminte respectuoasă: am făcut tot ce m-am priceput (şi le cam ştiu pe ale computerelor), dar n-am reuşit s-o introduc pe soţie în rândul slăbuţelor.
Mai precis, am aşteptat calm scrisoarea la adresa la care am înscris-o pe soţie. N-a venit aşa cum ne-ai anunţat pe threadul dedicat. Atunci, am procedat cum ne-ai învăţat: ţi-am trimis o scrisoare (după mine, cam nepoliticoasă) pentru că nu avea „body text”, ci numai subiectul „Vreau sa fiu slabuta!” aşa cum ai indicat. Dar soţia tot n-a fost acceptată.

Dacă binevoieşti, fii bună şi dă drumul la cont !
Regret că fac deranj, dar nu ştiu cum să procedez.
Sărut mâna anticipat !

vadmin 03 aug 2010 22:30:50

Re: Soţia ar vrea să fie şi ea slăbuţă
 
Citat:

Anterior postat de Bread Pitt (Post 276793)
Mulţumesc foarte mult, vadmin !

Mai am o rugăminte respectuoasă: am făcut tot ce m-am priceput (şi le cam ştiu pe ale computerelor), dar n-am reuşit s-o introduc pe soţie în rândul slăbuţelor.
Mai precis, am aşteptat calm scrisoarea la adresa la care am înscris-o pe soţie. N-a venit aşa cum ne-ai anunţat pe threadul dedicat. Atunci, am procedat cum ne-ai învăţat: ţi-am trimis o scrisoare (după mine, cam nepoliticoasă) pentru că nu avea „body text”, ci numai subiectul „Vreau sa fiu slabuta!” aşa cum ai indicat. Dar soţia tot n-a fost acceptată.

Dacă binevoieşti, fii bună şi dă drumul la cont !
Regret că fac deranj, dar nu ştiu cum să procedez.
Sărut mâna anticipat !

Te rog sa verici casuta ta de e-mail. Am trimis un e-mail pe adresa ta de inregistrare in care am nevoie de unele date.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:28:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO