forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Intretinere Slabute.ro (http://forum.slabute.ro/intretinere-slabute-ro/)
-   -   ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00 (http://forum.slabute.ro/intretinere-slabute-ro/anunt-acces-limitat-slabute-ro-data-27-august-2011-interval-15-00-16-00-a-10116.html)

vadmin 27 aug 2011 16:14:23

ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Buna,

Astazi 27 August 2011, intre orele 15:00 - 16:00, accesul catre Slabute.ro a fost limitat din cauza furnizorului nostru de Internet, care a avut o problema tehnica si a trebuit s-o solutioneze.

Ne cerem scuze pentru inconvenientele create.

Slabute a revenit si puteti sa va bucurati in continuare de el :) !

Succes!

ella 78 27 aug 2011 17:30:05

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Multumesc din suflet Vadmin:D era sa ma ''sui'' pe pereti de necaz;) ca nu ruseam sa intru pe site:)

vadmin 27 aug 2011 19:07:34

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 772506)
Multumesc din suflet Vadmin:D era sa ma ''sui'' pe pereti de necaz;) ca nu ruseam sa intru pe site:)

Cu placere. Noi stim cat de placut este timpul petrecut pe Slabute pentru voi si impreuna cu ceilalti parteneri, incercam sa minimizam cat se poate de mult timpul in care sa nu aveti acces.

Pe parcursul a 3 ani, au fost putine cazuri in care nu a mers Slabute, dar cateodata, ca in orice alte domenii, apar cazuri neprevazute sau situatii in care urgent trebuie de solutionat unele probleme si atunci pot aparea astfel de situatii, similare cu cea de astazi (ca idee, Slabute este un software foarte complex si viteza cu care se intampla lucrurile in acest domeniu este foarte mare, de exemplu, procesoarele, pe care ruleaza Slabute, efectueaza 21 miliarde de operatiuni pe secunda :) ).

In astfel de situatii, chiar si daca sunt foarte rare, cand nu puteti accesa Slabute, sau functioneaza mai greu, trebuie sa fim rabdatori, sa asteptam si sa urmarim anunturile din comunitate, pentru ca in acel moment, deja se intreprind toate masurile pentru a solutiona intr-un timp cat mai scurt problema aparuta.

De data aceasta a fost o problema la furnizorul nostru de Internet si a trebuit sa asteptam pana cand ei au solutionat problema, lucru care s-a intamplat intr-un timp scurt.

rozica1965 27 aug 2011 19:14:51

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Bine ca nu a durat mult,ca altfel intram in sevraj fara Slabute.Pt mine este un drog ca pt multe alte fete.MULTUMIM CA EXISTATI:-*:x:x:x

ella 78 27 aug 2011 19:38:36

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Citat:

Anterior postat de vadmin (Post 772554)
Cu placere. Noi stim cat de placut este timpul petrecut pe Slabute pentru voi si impreuna cu ceilalti parteneri, incercam sa minimizam cat se poate de mult timpul in care sa nu aveti acces.

Pe parcursul a 3 ani, au fost putine cazuri in care nu a mers Slabute, dar cateodata, ca in orice alte domenii, apar cazuri neprevazute sau situatii in care urgent trebuie de solutionat unele probleme si atunci pot aparea astfel de situatii, similare cu cea de astazi (ca idee, Slabute este un software foarte complex si viteza cu care se intampla lucrurile in acest domeniu este foarte mare, de exemplu, procesoarele, pe care ruleaza Slabute, efectueaza 21 miliarde de operatiuni pe secunda :) ).

In astfel de situatii, chiar si daca sunt foarte rare, cand nu puteti accesa Slabute, sau functioneaza mai greu, trebuie sa fim rabdatori, sa asteptam si sa urmarim anunturile din comunitate, pentru ca in acel moment, deja se intreprind toate masurile pentru a solutiona intr-un timp cat mai scurt problema aparuta.

De data aceasta a fost o problema la furnizorul nostru de Internet si a trebuit sa asteptam pana cand ei au solutionat problema, lucru care s-a intamplat intr-un timp scurt.

Waw cite datee!! Eu sincer ma speriasem ca am facut eu ceva pe la computere si in plus anuntul l-am vazut cind am reusit sa intru si deja functiona totul bine:D.Asa cum zice si Rozica sunteti precum drogurile.....cele sanatoase(oare exista?-daca nu atunci sunteti voi primii:D)siii cu riscul de a ma repeta....multumesc:x>:D<

anaralu29 27 aug 2011 20:36:59

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 772506)
Multumesc din suflet Vadmin:D era sa ma ''sui'' pe pereti de necaz;) ca nu ruseam sa intru pe site:)

Vai de mine Ella...:)):)):))
Si eu la fel...:D:)[*7*]

rozica1965 20 mai 2013 15:35:53

Re: ANUNT: Acces limitat la Slabute.ro pe data 27 August 2011, interval 15:00 - 16:00
 
Buna ziua!!!!
Nu stiu daca aici trebuie sa sesizez..........nu merge ferastruica cu mesajele slabutelor........


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:23:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO