forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Arges (http://forum.slabute.ro/judetul-arges/)
-   -   Parcuri in judetul Arges (http://forum.slabute.ro/judetul-arges/parcuri-judetul-arges-2090.html)

Slabuta 08 ian 2010 02:19:12

Parcuri in judetul Arges
 
Cu pasi repezi ne apropiem de primavara si in curand vom putea alerga, merge pe role, bicicleta, jucat badminton, etc. prin parcuri.

M-am gandit ca ar fi interesant sa scriem care parcuri ne plac mai mult, unde mergem cel mai des, ce sporturi practicam in parc, cu ce sunt dotate parcurile, etc.[*96*][*94*][*ciclism*]

bubulina13 23 mar 2010 21:32:18

Re: Parcuri in judetul Arges
 
da, ar fi interesant..... :*

seanya 20 apr 2010 07:25:51

Re: Parcuri in judetul Arges
 
pai ce sa mai asteptam? eu am parc in fata blocului dotat cu aparate dintr-alea pentru pensionari. sa vina caldura si direct acolo sunt. pacat ca nu gasesti liber decat noaptea, pentru ca ziua e plin de copilasi, si parca nu m-ar lasa sufletul sa ii pun sa plece de-acolo din cauza mea

mykydutza 20 apr 2010 23:07:12

Re: Parcuri in judetul Arges
 
Citat:

Anterior postat de seanya (Post 157724)
pai ce sa mai asteptam? eu am parc in fata blocului dotat cu aparate dintr-alea pentru pensionari. sa vina caldura si direct acolo sunt. pacat ca nu gasesti liber decat noaptea, pentru ca ziua e plin de copilasi, si parca nu m-ar lasa sufletul sa ii pun sa plece de-acolo din cauza mea

hello si eu sunt din pitesti

seanya 22 apr 2010 07:34:11

Re: Parcuri in judetul Arges
 
mykydutza, in ce zona stai? e bine sa mai gasesti pe cineva din oras pe forumuri.
>:D<

seanya 23 apr 2010 10:45:34

Re: Parcuri in judetul Arges
 
haideti mai fetelor, asa putine avem de discutat despre judetul nostru, sau despre pitestiul nostru. sa aratam lumii ca avem cu ce.
Ieri am dat o raita de Expo Parc. Frumos foc. Nu mai fusesem pe-acolo din generala. Pareri ceva?

mykydutza 24 apr 2010 08:55:01

Re: Parcuri in judetul Arges
 
Citat:

Anterior postat de seanya (Post 162406)
haideti mai fetelor, asa putine avem de discutat despre judetul nostru, sau despre pitestiul nostru. sa aratam lumii ca avem cu ce.
Ieri am dat o raita de Expo Parc. Frumos foc. Nu mai fusesem pe-acolo din generala. Pareri ceva?

mie pe trivalr imi place sa alerg:) nu stiu daca am voie sa spun din ce zona sunt:(
dar fa si tu fuguta 1000 de mesaje ca sa ne putem cunoaste pana atunci nu avem voie sa ne dam date personale...intelegi:)pupici

seanya 24 apr 2010 08:59:20

Re: Parcuri in judetul Arges
 
oke, am inteles.
mie cel mai mult imi place in strand, dar in ultimul timp nu am mai avut timp sa ies. cand am eu timp liber, afara ploua. cand sunt la lucru, e soare si frumos de nu iti vine sa stai inchis.

mykydutza 24 apr 2010 09:03:41

Re: Parcuri in judetul Arges
 
Citat:

Anterior postat de seanya (Post 163518)
oke, am inteles.
mie cel mai mult imi place in strand, dar in ultimul timp nu am mai avut timp sa ies. cand am eu timp liber, afara ploua. cand sunt la lucru, e soare si frumos de nu iti vine sa stai inchis.

stiu cum e .....acum e dragut afara:)dar cred ca se pune ploaia:(( eu am bagat ceva la spalat si ma pregatesc sa plec sa ma intaln cu pisicu meu:P:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:04:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO