forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Braila (http://forum.slabute.ro/judetul-braila/)
-   -   "Slabute" din judetul Braila (http://forum.slabute.ro/judetul-braila/slabute-judetul-braila-2118.html)

azra 20 oct 2011 13:53:52

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Citat:

Anterior postat de evita (Post 822789)
Si eu sunt din Braila si incerc sa slabesc, sper sa am mai multa vointa de data asta.

bine ai venit Evita
bafta la slabit

frosty 21 nov 2011 00:20:48

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
buna seara brailencelor in lupta cu kg!
sunt noua pe site, desi cu un cont mai vechi...intrebare pt cele care merg la sala: unde mergeti?internetul nu mi-e deloc de ajutor in gasirea unei sali de sport...vreau sa incep cu aerobic, n-am mai facut sport regulat de ani buni...asa ca importanta e si atmosfera, sa fie relaxata....noapte buna...

deea rubya 22 ian 2012 16:59:40

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
buna!si eu sunt din braila si vreau sa slabesc:x:x:x:x

daniela31 21 iul 2013 16:00:04

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Buna slabutelor din Braila,

Spuneti-mi si mie daca exista pe aici vreun salon de dansuri ceva...ma intereseaza.

VentoFreddo 21 iul 2013 17:56:36

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Buna,Daniela,chiar nu stiu la noi sali..eu stau in Vidin,aci chiar ca nu e nimic,nici macar un parc in care sa iesi la alergat..Astept si eu raspunsul la intrebarea ta:)

Animis23 21 iul 2013 18:19:46

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Acum vreun an era un salon de dansuri pe Stefan cel Mare, intre Republicii si Albinei. Nu stiu daca mai e in functiune, eu trec foarte rar prin Braila, dar merita incercat!

daniela31 22 iul 2013 08:34:37

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Buna ragelor,

Inca nu am aflat nimic dar sunt in continua cautare, va tin la curent:P

laurra 22 iul 2013 08:38:41

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Citat:

Anterior postat de daniela31 (Post 1281673)
Buna ragelor,

Inca nu am aflat nimic dar sunt in continua cautare, va tin la curent:P

eu stiam de unul in spatele trezoreriei dar de demuuuuult:D

daniela31 22 iul 2013 18:43:51

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
buna fetelor,

Ceva activitate la orizont se vede astazi pe aici?

VentoFreddo 23 iul 2013 11:13:00

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Buna fetele>:D<
Simina,ms de info:-*
Laurra:))nici de frica nu m-as duce pe langa trezorerie:Dam fost sa platesc niste taxe,vai mama,pustiu,iarba cat mine,caini cata frunza si iarba,nici nu aveam pe unde sa trec..si asta la 2 pasi de primarie,sa le fie rusine:(Nu stiam cum sa plec mai repede de acolo..
Daniela,eu mi-s bolnavioara,stau cuminte sa-mi treaca si m-am hotarat dupa aia sa fac exercitiile lui Bruma,acasa..pe urma o sa plec in alta tzara,si o sa am la dispozitie o faleza civilizata pe care sa pot alerga,plaja pe care pot merge/alerga,piste ciclabile si ce-i mai important,nici urma de caini care sa ma alerge:P
Pana atunci..rabdare..>:D<
O zi frumoasa,brailencelor!

azra 24 iul 2013 22:32:50

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Emi iar pleci la plimbare?de data asta unde si cand?
Ce mai faci,cum mai esti??
Pupici

daniela31 16 mar 2014 10:39:55

Re: "Slabute" din judetul Braila
 
Gata fetelor am revenit!
Hai sa ne apucam de treaba!de cand nu am mai vb. nu am mai slabit nici nu m/am mai ingrasat , nimic nou sub soare!dar gata.....de ieri am luat taurul de coarne!
Pentru a fi mai functionale haideti sa facem o reuniune a slabutelor din braila. astfel sa ne fie mai usor.

poooooooooop


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:39:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO