forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Brasov (http://forum.slabute.ro/judetul-brasov/)
-   -   Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov (http://forum.slabute.ro/judetul-brasov/sali-fitness-aerobic-tae-bo-judetul-brasov-2122.html)

ana2612 17 apr 2010 10:31:00

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 153109)
La gara este o sala, mie imi place tare mult. Au o multime de activitati si atentia personalului este totala. de asemenea au sauna, sala de cardio, masaj .
Pentru copilasi exista, de asemenea, loc de joaca.

Salut fetelor, si eu sunt din Brasov.
Cristiniq, ma poti lamuri si pe mine pe unde este sala asta ca treaba cu locul de joaca pt copii ma incanta si pe mine, de fapt asta e motivul pt care nu am mai mers la nicio sala de cand am nascut:((

cris17 27 aug 2010 13:36:28

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 153109)
La gara este o sala, mie imi place tare mult. Au o multime de activitati si atentia personalului este totala. de asemenea au sauna, sala de cardio, masaj .
Pentru copilasi exista, de asemenea, loc de joaca.


cum de mi-a scapat sala asta?! :D
unde anume, la gara?!

bubulina3 04 nov 2010 21:09:28

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
buna tuturor,
si eu sunt din brasov si imi doresc sa merg la sala,,dar nu singura,,,poate gasesc aici o fata care sa doresca sa mergem impreuna la sala.

fiad2002 20 nov 2010 08:24:57

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
servus, fetelor!
sunt nou venita aici, in forum.
eu am fost la Decathlon si mi-am luat un stepper ptr ca am 2 copii mici si nu pot sa ajung la sala

incognito 20 nov 2010 15:40:06

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de fiad2002 (Post 409651)
servus, fetelor!
sunt nou venita aici, in forum.
eu am fost la Decathlon si mi-am luat un stepper ptr ca am 2 copii mici si nu pot sa ajung la sala

Servus
Bine ai venit>:D<
Nu conteaza ca nu poti ajunge la sala..important e sa faci miscare.;)
Mult succes . Sper sa iti atingi tinta cat mai curand.:)

Cassy 03 ian 2011 19:11:34

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
vreau si eu o sala in brasov. Am incercat la vreo 2. Una nuprea ma incanta ca avea doar aparate de fitness iar una era mai mult pt baieti. Ceva care sa contina si cursuri de aerobic,kangoo jumps stiti cumva?:-s

cris17 07 ian 2011 08:43:25

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de fiad2002 (Post 409651)
servus, fetelor!
sunt nou venita aici, in forum.
eu am fost la Decathlon si mi-am luat un stepper ptr ca am 2 copii mici si nu pot sa ajung la sala

Stiu cum este, eu am 3;))
Daca esti hotarata, poti sa faci linistita si acasa miscare, in ritmul tau, cand ai chef ...;):D
Spor!
:-*

carlawh 20 iun 2012 13:03:31

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 456681)
vreau si eu o sala in brasov. Am incercat la vreo 2. Una nuprea ma incanta ca avea doar aparate de fitness iar una era mai mult pt baieti. Ceva care sa contina si cursuri de aerobic,kangoo jumps stiti cumva?:-s

Eu merg la **** de cateva zile si chiar daca e mai micuta e foarte faina si lumea e ok. Sunt aparate,sauna,solar,masaj si o sala unde se face zumba,pilates,aerobic,cardio dupa un orar. Eu am fost la zumba dar sunt cam anti-talent,impiedicata,nu pot sa prin pasii de dans.:)) La aerobic,insa,cred ca m-as descurca. Si eu as vrea sa merg cu cineva.

cris17 20 iun 2012 16:29:06

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
Citat:

Anterior postat de carlawh (Post 1072888)
Eu merg la **** de cateva zile si chiar daca e mai micuta e foarte faina si lumea e ok. Sunt aparate,sauna,solar,masaj si o sala unde se face zumba,pilates,aerobic,cardio dupa un orar. Eu am fost la zumba dar sunt cam anti-talent,impiedicata,nu pot sa prin pasii de dans.:)) La aerobic,insa,cred ca m-as descurca. Si eu as vrea sa merg cu cineva.

Ce mi-ar prinde bine o iesire din rutina si o evadare ... :P

carlawh 21 iun 2012 14:53:47

Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in judetul Brasov
 
@Cris17. Mi-ar placea sa am cu cine merge,daca vrei sa vi cu mine. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:13:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO